Kartony i pudła - format A3

Pudła kartonowe są bardzo często używane przy przeprowadzkach, do przesyłania towarów czy do użytku prywatnego. Można dzięki nim w łatwy sposób zabezpieczyć swoje rzeczy przed zniszczeniem, brudem i kurzem, czy też przeprowadzić segregację dokumentów.

Jest to produkt bardzo chętnie wybierany przez firmy prowadzące sprzedaż wysyłkową. W ostatnim czasie jest to sposób robienia zakupów, który jest bardzo ceniony i lubiany, ponieważ jest przede wszystkim bardzo wygodny. Robienie zakupów bez wychodzenia z domu pozwala na oszczędność czasu, a często także pieniędzy. Dla klientów bardzo ważne jest to, aby produkt był zapakowany w sposób estetyczny, ale przede wszystkim bezpieczny i dotarł do nich w nienagannym stanie. Kartony są zatem w takiej sytuacji dużym ułatwieniem. Wiele osób nie wyobraża sobie bez nich pracy lub nawet codziennego funkcjonowania.

Ich uniwersalność i możliwość łatwego oznakowania czyni z nich także doskonały produkt do przechowywania rzeczy w domu i mieszkaniu. Można je prosto opisać, a potem łatwo znaleźć potrzebny przedmiot, na przykład kurtkę zimową, którą w lecie schowaliśmy, aby nie zajmowała niepotrzebnie miejsca. W naszym sklepie znajdą Państwo pudła kartonowe różnego rodzaju, dzielimy je ze względu na sposób składnia, zastosowanie, kształt czy typ tektury, z której są wyprodukowane. Jednym z najważniejszych kryteriów jest jednak ich rozmiar, najczęściej określany słowem format (w sprzedaży dostępny jest format A3, format A4 i tak dalej). To właśnie rozmiar wpływa na to, czy będziemy w stanie zapakować do kartonu konkretny przedmiot, który potrzebujemy przechować lub przetransportować. Warto dobrze się zastanowić nad wyborem, aby nie narażać się na niepotrzebne koszta i idealnie dopasować karton do zawartości.

Jednym z często wybieranych, standardowych rozmiarów kartonów jest format A3. Doskonale sprawdza się on w przechowywaniu dokumentów i przesyłaniu towarów. Jest on wykonany z tektury falistej (dostępna różna liczba warstw) o wysokiej gramaturze, co gwarantuje jej dużą wytrzymałość. Co bardzo ważne w obecnych czasach, jest to surowiec, który można w pełni poddać recyklingowi. W naszym sklepie znajdą Państwo wyłącznie kartony wysokiej jakości, ale także w atrakcyjnych cenach, od których oferowany jest rabat w przypadku zakupu większej ilości. W razie jakichkolwiek pytań, które mogą się pojawić w czasie wyboru, chętnie służymy radą i pomocą. Nasz Dział Obsługi Klienta z chęcią odpowie na Państwa wiadomości i podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie