Kartony i pudła według długości do 1400mm

Kartony 1400 mm stanowią zdecydowanie rzadkość na rynku, ciężko je napotkać, a podaż najczęściej jest oparta na bezpośrednich zamówieniach. Neopak stara się zawsze zagwarantować firmom to, czego potrzebują, z tego właśnie powodu w naszej ofercie możesz znaleźć tak zwane kartony teleskopowe, których długość znajduje się w granicach od 1000 mm do 2000 mm długości! To ostateczny rozmiar, gdzie zmieszczą się nawet najszersze płótna, plakaty oraz obrazy.

Niezwykła funkcjonalność kartonów do 1400 mm wynika też z tego, jak wiele produktów opuszcza tę miarę, przyjęło się jednak, że takie przedmioty transportuje się luzem, albo na paletach. Czy słusznie? Naszym zdaniem nie zawsze. Pudełka do 1400 mm to świetne rozwiązanie, bo karton to jeden z najlepszych sposobów na zabezpieczenie jakiejkolwiek przesyłki. To, że produkt jest wytrzymały nie oznacza, że należy go wozić luzem. Transport bezpudełkowy często kończy się rysami na produkcie, albo wgniotkami. Bardzo łatwo tego uniknąć korzystając z produktów Neopak.

Kartony do 1400 mm to też wielkie możliwości co do transportu drobnych elementów. Oczywiście, można sugerować, że lepiej wysłać dużo małych pudełek i najprawdopodobniej to słuszna teza, ale jedynie w 90% przypadków. W pozostałych wielkie pudełko może stać się niejako symbolem działalności firmy i ich przygotowania na każde warunki. Pudełka do 1400 mm dobrze też się sprawdzają w transporcie opon i felg, pod warunkiem, że pomiędzy każde z czterech sztuk zostanie wsadzona dodatkowa warstwa plastiku, chroniąc poszczególne produkty przed obtarciami i przedwczesnym uszkodzeniem.

Pudełka do 1400 mm pozwolą na swobodny transport sprzętu AGD i RTV, w tym pralek, lodówek, czy zmywarek. Pozwolą też na transport wielu sztuk np. Mikrofalówek. Karton do 1400 mm może też znaleźć zastosowanie w domu. Z takich pudełek możesz śmiało zbudować fortecę dla swojego dziecka. A może piękne schronienie dla czworonoga, w końcu on też zasługuje na swoją przestrzeń.

Nie zastanawiaj się długo - zamów pudełka do 1400 mm w Neopaku, nasza jakość Cię na pewno nie zawiedzie. Mamy bardzo długie doświadczenie w dziedzinie opakowań i sprzedajemy wszystko, od początku, aż do końca, co może przydać się firmie prowadzającej handel wysyłkowy, albo zwykłym ludziom, do segregacji przedmiotów, czy wysyłania przedmiotów, które sprzedali na jednym z popularnych portali aukcyjnych. Nie czekaj z zakupem paczki 1400 mm do jutra i zamów ją już dzisiaj, choć gwarantujemy zazwyczaj wysyłkę w 24H ten typ produktu może dojść nieco później - najpierw musimy go wyprodukować.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Filtruj karton po wymiarach
Długość kartonu [mm]Szerokość kartonu [mm]Wysokość kartonu [mm]
Długość
Szerokość
Wysokość
Kolor
Zastosowanie
Rodzaj składania
Rodzaj tektury
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj