Na rolce z taśmą

 Istnieje szeroka gama produktów – przede wszystkim artykułów i gadżetów elektronicznych oraz przedmiotów szklanych i ceramicznych – które są podatne na uszkodzenia i powinny być przechowywane oraz transportowane w taki sposób, aby były zabezpieczone przed wstrząsami, uderzeniami, zarysowaniami czy wilgocią. Do tego celu doskonale nadają się woreczki bąbelkowe na roli.

Zastosowanie:

  • ochrona przed uszkodzeniami mechanicznymi,

  • pakowanie niedużych gabarytowo i podatnych na uszkodzenia przedmiotów.

Telefony, tablety, smartfony, myszki komputerowe, monitory itd., a także niewielkie przedmioty wykonane z materiałów podatnych na stłuczenia, czyli filiżanki, talerze, figurki szklane, wyroby ceramiczne itp. wymagają, aby transportować i przechowywać je w sposób niwelujący ryzyko uszkodzeń. Z myślą o tym udostępniamy woreczki bąbelkowe z taśmą, które w porównaniu ze zwykłymi woreczkami bąbelkowymi sprzedawane są w rolkach, tak aby ich używanie było jeszcze łatwiejsze i szybsze.

Zalety:

  • wysoka trwałość,

  • mały ciężar,

  • różnorodne rozmiary (małe: 100x150 mm, duże: 290x330 mm)

  • ekonomiczność.

Woreczki bąbelkowe na rolce z taśmą można wykorzystać również w celu ochrony mebli podczas przeprowadzki, a także w trakcie transportu instrumentów muzycznych. Doskonała izolacja i zabezpieczenie przed ryzykiem uszkodzeń w połączeniu z niską wagą i ekonomicznością sprawiają, że woreczki bąbelkowe na rolce z taśmą cieszą się dużą popularnością wśród kupujących. Zapraszamy do zapoznanie się z oferowanymi w naszym sklepie produktami i wybrania tego, który odpowiada Państwa wymaganiom i potrzebom.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Długość
Szerokość
Kolor
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj