Rzepy

Rzepy odznaczają się wszechstronnością zastosowania. Ich zalety doceniają krawcowe, szwecowie, artyści decoupage, ale i wielkie firmy, które chętnie korzystają z rzepów samoprzylepnych jako wygodnego i szybkiego rozwiązania do zabezpieczania swoich produktów. Rzepy pozwolą nam na przymocowanie różnych elementów do powierzchni z możliwością ich ponownego przemieszczenia. Stanowią świetną alternatywę dla róznego rodzaju zamków czy guzików w ubraniach dla najmłodszych. Są całkowicie bezpieczne w użytkowaniu co stanowi ich główną zaletę. Ich zastosowanie ułatwia nam życie. Co możemy Państwu zaproponować w tym zakresie? Oczywiście szeroką paletę rzepów o różnym przeznaczeniu. Specjalizujemy się w solidnym sklejaniu, scalaniu, złączaniu różnych powierzchni naszymi produktami.

W naszej ofercie rzepów znajdują się między innymi:

  • rzepy samoprzylepne jednostronne
  • rzepy samoprzylepne dwustronne
  • kółka rzepowe samoprzylepne
  • kółka rzepowe samoprzylepne haczyk + pętelka

Kółka rzepowe z powodzeniem wykorzystywane są we wszelkiego rodzaju teczkach na dokumenty oraz opakowaniach, a także w niektórych dziełach DIY. Każdy rzep ma swoje właściwości, które biorą się głównie z zastosowania konkretnego materiału, z którego są wykonane. I tak mamy rzepy wykonane na kleju z kauczuku, które są najpopularniejszym produktem. Szybko spajają powierzchnie, nie są jednak odporne na zmienne warunki pogodowe. Drugi rodzaj to rzepy na akrylu modyfikowanym - te są wytrzymalsze, gwarantujące wieloletnią funkcjonalność i zachowanie swoich właściwości na lata. Dodatkowo są one odporne na promieniowanie UV, wilgoć i zmiany temperatur.

W doborze odpowiednich produktów pomoże Państwu nasza wykwalifikowana kadra, która swoim doświadczeniem dzieli się z klientami od wielu lat. Do każdego zadania jakie Państwo przed nami postawią podchodzimy z powagą i zaangażowaniem. Mogą być Państwo pewni, że produkty, które znajdują się w naszej ofercie są produktami najwyższej klasy. Przez to są niezawodne w każdej sytuacji, wytrzymałe i służą latami. Współpracujemy ze światowej klasy producentami taśm, rzepów i folii zabezpieczających, którzy wypracowali sobie swoją ciężką pracą zaufanie milionów konsumentów. Dlatego właśnie jesteśmy pewni, że zamówione u nas produkty spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do współpracy!

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Długość taśmy
Szerokość taśmy
Kolor
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj