Taśmy gaffa

Taśmy Gaffa to idealne rozwiązanie dla warunków scenicznych, różnego rodzaju performanceów, a także dla użytku domowego. Jeśli poszukują Państwo taśmy, która świetnie poradzi sobie podczas montażu, jako taśma naprawcza, czy jako taśma mająca za zadanie okablowanie i zabezpieczenie różnego rodzaju powierzchni to taśma gaffa będzie najlepszym rozwiązaniem. Często wybierana jest również jako taśma zabezpieczająca różnego rodzaju stoiska czy stragany, a także wszelkiego rodzaju wystaw. Jest dobrą opcją dla osób, które cenią sobie swój czas, ponieważ jej użytkowanie jest proste, a sama taśma pozwala na drobne poprawki w razie błędnego przyklejenia. Taśmą graffa można również izolować przeróżne elementy, a jako taśma naprawcza sprawdzi się podczas naprawiania uszkodzonych elementów scenicznych.

Taśmy gaffa to nieodłączny element wszystkich przedstawień i występów teatralnych.

Stosowane są one hurtowo podczas ich przygotowania. Tam gdzie liczy się szybka reakcja na problem oraz tam gdzie brak czasu na wielkie naprawy. Dzięki swoim właściwościom z powodzeniem zamawiana jest i użytkowana przez teatry, kina czy artystów. Właściwości, o których mowa to:

  • elastyczność pozwalająca na szerokie zastosowanie przy nawet najbardziej skomplikowanych zadaniach
  • wytrzymałość na uszkodzenia przez co sprawdzi się w każdych warunkach
  • giętkość, która pozwoli na dowolne jej zastosowanie w razie potrzeby
  • szeroki wybór, ponieważ gama taśm gaffa stworzona została z myślą o idealnym dopasowaniu

Oferta taśm gaffa obejmuje taśmy w różnych kolorach np. czarnym, białym, zielonym, czerwonym, niebieskim i wielu innych. Różnią się też one między sobą szerokością i długością, co pozwoli Państwu na idealne dopadowanie ich do swoich potrzeb. Taśmy oferowane przez naszą firme są taśmami najwyższej jakości. Współpracujemy z producentami z całego świata, którzylatami pracowali na swoją renomę. Chcemy przekazać Państwu produkty, które nie zawiodą w żadnej sytuacji, a przy tym nie zrujnują budżetu. Nasz asortyment dobieramy w oparciu o doświadczenia nasze i naszych klientów, słuchamy ich opinii i z chęcią dzielimy się nimi dalej.

Taśmy Gaffa to z pewnością te, które mają wąskie i specjalistyczne zastosowanie, dlatego w przypadku ich zakupu zachęcamy Państwa do konsultacji z naszymi specjalistami. Pomogą oni Państwu w wyborze odpowiednich produktów. Zapraszamy!

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Szerokość taśmy
Typ taśmy
Kolor
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj