Folia budowlana

Folia budowlana jest folią ochronną o wysokiej wytrzymałości na wszelkiego rodzaju szkodliwe czynniki. Zapewnia bezpieczeństwo podczas wykonywania różnych prac związanych z remontami, budowami czy też odświeżeniami przestrzeni mieszkalnych oraz użytkowych. Znana z doskonałych właściwości ochronnych i izolacyjnych używana jest codziennie na całym świecie. Jej wybór powinien być odpowiednio przemyślany, ponieważ gama wyboru i przeznaczenia jest bardzo szeroka. W naszym sklepie posiadamy folie o wielu wymiarach,z różnym przeznaczeniem, ponieważ chcemy dać Państwu możliwość idealnego dopasowania do potrzeb. Folia budowlana pozwala na skuteczne zabezpieczenie posadzek, ścian, elementów wystroju, wylewek, otworów drzwiowych oraz okiennych, stolarki okiennej czy innych elementów pomieszczeń przed czynnikami takimi jak pył, tynk, beton czy czynniki chemiczne. Jej wytrzymałość zapewnia naszemu wnętrzu maksymalny poziom zabezpieczenia przy niskic nakładach finansowych.

Sama aplikacja folii budowlanej jest dziecinnie prosta.

Wystarczy wydzielić odpowiednią wielkość folii i nałożyć ją na miejsce, które chcemy uchronić przed zanieczyszczeniem. Mocowanie powinno odbyć się z użyciem dobrej jakości taśm mocujących, które będą charakteryzować się dużą wytrzymałością i odpornością na zwijanie, przesuwanie czy zrywanie. Wszelkie akcesoria potrzebne do zamocowania folii budowlanej znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym w odpowiednim dziale produktowym.

Elastyczność folii budowlanej pozwala na jej dowolne zastosowanie tam gdzie występuje taka potrzeba. Stanowi ona rewelacyjną opcję dla wszystkich tych, którzy cenią sobie wygodę pracy i łatwość montażu i demontażu takich produktów. Folia ta zabezpieczy także skutecznie obszar nią pokryty przez wilgocią czy wodą. Nie straszne jej ulewy, dlatego poleca się ją także do użytku zewnętrznego, na przykład na balkonach, tarasach i w ogrodach. Właściwości folii gwarantują, że pozostanie ona w pierwotnym stanie na długi czas, tak więc nie ma potrzeby by regularnie ją wymieniać na nową. Jest odporna na rozerwania oraz pęknięcia.

W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór folii. Posiadamy w ofercie różne kolory, szerokości oraz grubości folii w atrakcyjnych dla klienta cenach. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą folii budowlanych. Jesteśmy pewni, że zaskoczy Państwa ich wysoka jakość oraz atrakcyjna cena.

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Dostępność
Wyróżnienie
szukaj