Folia osłonowa

Prace remontowe, budowlane czy wykończeniowe zawsze wiążą się z powstawaniem zanieczyszczeń, które mogą być potencjalnie niebezpieczne i wpłynąć negatywnie na końcowy efekt zaplanowanych prac. Szukając rozwiązań dotyczących zabezpieczeń różnego rodzaju przedmiotów czy powierzchni można natrafić na różnego rodzaju propozycje. Jedną z nich jest folia osłonowa, która dzięki swoim właściowściom świetnie poradzi sobie w roli materiału zabezpieczającego. Jej głównym zadaniem jest izolacja oraz ochrona przed zanieczyszczeniami. Takimi są pyły powstające podczas prac szlifierskich, plamy z farb, plamy z rozpuszczalników i lakierów, błoto przy pracach zewnętrznych oraz wiele innych. Folie osłonowe ze względu na wytrzymałość gwarantują także wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zapobiegają zarysowaniu powierzchni co jest szczególnie ważne kiedy w grę wchodzą materiały o delikatnej powierzchni takie jak na przykład drewno czy powierzchnie gipsowe.

Folie osłonowe pomogą stworzyć Państwu bezpieczne i czyste miejsce pracy przy zachowaniu prostoty użytkowania.

Ich montaż,a także demontaż przebiega wyjątkowo łatwo. Wystarczą do niego odpowiednio dobrane taśmy budowlane. Te znajdą Państwo w naszej ofercie. Ważne jest też dobranie odpowiedniej przeznaczeniem folii. Do cięższych prac wybieramy folie o większej grubości (zapewni nam to ochronę przed uszkodzeniem podczas prac zewnętrznych przy użyciu ciężkich materiałów), a do zwykłych prac typu malowanie pomieszczeń wystarczy cienka folia ochronna. Folie te można również wykorzystać jako zabezpieczające wszelkiego rodzaju przedmioty, które obecnie nie znajdują się w użytku. Mowa tu o między innymi o meblach czy innych sprzętach, które przechowywane są w powierzchniach magazynowych, na strychach lub w piwnicach. Folie zabezpieczają przed działalnością wody,a więc przed wilgocią. Gwarantuje to Państwu bezpieczeństwo swoich dóbr.

W ofercie sklepu znajdują się folie o różnym przeznaczeniu, w różnych wariantach, o konkretnych parametrach technicznych. Folie cienkie, grube, do stosowania wewnątrz jak i na zewnątrz, a każda z nich w różnych wielkościach. Ich atrakcyjna cena z pewnością będzie dla Państwa miłym zaskoczeniem. Jesli jednak nie są Państwo pewni którą z nich wybrać, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Z wielka przyjemnością podzielą się oni z Państwem swoją wiedzą i odpowiedzą na wszystkie pytania.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Długość
Szerokość
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj