Kartony i pudła - długość do 600mm

Pudełka kartonowe dostępne w naszym sklepie dzielimy na kilka kategorii: zastosowanie, sposób składania, tektura z jakiej są wykonane oraz ich rozmiar. To ostatnie kryterium jest niezwykle ważne, o ile nie najważniejsze. Dobranie odpowiedniej wielkośći opakowania jest istotne z kilku powodów. Po pierwsze, jeśli planujemy w pudełkach coś przewieźć lub wysłać, to należy tę rzecz odpowiednio zabezpieczyć. Jeśli dotrze ona do nadawcy uszkodzona, to może narażamy się na utratę dobrej opinii oraz pieniędzy. Jeśli towar ma w pudełku zbyt dużo luzu, to jest narażony na uszkodzenia mechaniczne. Drugim powodem, dla którego warto dobrze przemyśleć kwestię rozmiaru pudełka, jest cena. Im większe pudełko, tym odpowiednio wyższa jego cena, nie warto zatem narażać się na niepotrzebne wydatki, zwłaszcza jeśli planujemy wysyłkę wielu produktów. Rozmiary pudełek w naszej ofercie dzielimy ze względu na ich format (A3, A4 i tak dalej) oraz długość. Jedną z proponowanych długości jest długość do 600 mm.

Opakowania o długości do 600 mm doskonale sprawdzą się w następujących sytuacjach:

 • transport towarów np. przez firmy kurierskie oraz sprzedawców wysyłkowych, którzy różnego rodzaju pudełek kartonowych używają codziennie,
 • składowanie towarów w magazynie,
 • przeprowadzki - rzeczy takie jak ubrania, zabawki, książki i inne można z powodzeniem zapakować w kartony a potem bezpiecznie i łatwo przewieźć w nowe miejsce,
 • archiwizacja dokumentów.

To tylko jedne z wielu zastosowań kartonów o długości do 600 mm, można zatem określić ten produkt jako niezwykle uniwersalny. Kartony są także proste w użyciu, w zależności od rodzaju wystarczy do ich zamknięcia użyć taśmy lub odpowiedniej klapy wbudowanej w pudełko. Doskonale chronią przed czynnikami zewnętrznymi, brudem i kurzem. Są dostępne w różnych kolorach, najpopularniejsze jednak to biały i brązowy. Łatwo na nie nanieść dowolny nadruk lub logo, co jest prostym i tanim sposobem na reklamę. Mogą być używane wielokrotnie, a surowiec z jakich są zrobiony poddany recyklingowi - jest to zatem wybór ekologiczny i ekonomiczny.

Dzięki współpracy ze sprawdzonymi dostawcami z Polski i z zagranicy, mają Państwo pewność, że zakupiony u nas produkt jest wysokiej jakości. Zapewniamy także przystępne ceny, a przy zakupie większych ilości oferowane są rabaty. Z chęcią dzielimy się naszą wiedzą z Klientami - nasz Dział Obsługi Klienta odpowie na każde Państwa pytanie zadanie drogą mailową lub telefonicznie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu i do kontaktu z nami!

Pudełka kartonowe o długości do 600 milimetrów


Jeżeli szukają Państwo odpowiedniego opakowania, które pozwoli zapakować niemal dowolną zawartość na czas przechowywania lub wysyłki, z pewnością zwrócą Państwo uwagę na pudełka z kartonu. Dostępne w wielu rozmiarach kartony są bardzo uniwersalnymi opakowaniami. Z jednej strony zapewniają dobrą wytrzymałość oraz ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Z drugiej jednak storny pozwalają utrzymać koszt pakowania na niskim poziomie. Wynika to z wykorzystanego do produkcji pudełek materiału. Mocny karton jest niedrogi, wytrzymały, łatwy w obróbce, a przy tym ekologiczny.

Wielu naszych klientów przekonało się już, że pakując towar w kartonowe pudła o długości do 600 mm można zaoszczędzić sporo kłopotów. Odnotowują znaczny spadek ilości reklamacji wynikających z uszkodzeń w transporcie. Samo pakowanie z wykorzystaniem pudełek kartonowych jest natomiast wyjątkowo proste i przebiega sprawnie.
 

Pudła - długość do 600 mm


Jeśli potrzebują Państwo zapakować przedmiot o średnich gabarytach, kartony do 600 mm długości powinny idealnie sprawdzić się w takim zastosowaniu. To dobry kompromis pomiędzy dużą objętością, a niskimi kosztami wysyłki. Większe pudełka przeważnie wymagają bowiem przesyłek specjalnych -nie mieszczą się w standardowych gabarytach akceptowanych przez firmy kurierskie i pocztę. Z tego względu kartony - długość do 600 mm doskonale sprawdzają się w następujących zastosowaniach:
 • transportowanie różnych towarów przez firmy kurierskie
 • sprzedaż e-commerce z wysyłką do klienta
 • przechowywanie w magazynie
 • wykorzystanie w gospodarstwie domowym, np do pakowania rzadko używanych rzeczy
 • podczas przeprowadzek - wielkość kartonu sprawia, że łatwo go przenieść
 • pakowanie dokumentów, archiwizacja “papierów”
 • i inne

Uniwersalne pudełka kartonowe o długości do 600 milimetrów są idealne do przenoszenia różnych rzeczy, na przykład podczas przeprowadzki. Mieszczą dużo zawartości, natomiast nawet w pełni załadowane nie są przesadnie ciężkie. Wielkość pudełka pozwala też na wygodne przenoszenie, bez trudu taki karton zmieści się też w bagażniku samochodu. W celu transportu większej ilości rzeczy można więc po prostu użyć kilku,czy kilkunastu pudełek. Bez problemu można je układać jeden na drugim, ze względu na wytrzymałość nie trzeba obawiać się o zniszczenie, czy zgniecenie zawartości.
 

Ekologiczne i proste w przechowywaniu kartony do 600 mmPudełka kartonowe o długości 600 mm to jedna z kategorii wszechstronnych, niedrogich i przy tym ekologicznych opakowań. Przyjazne dla środowiska pudełka z kartonu pozwalają na wielokrotne wykorzystywanie. .Wiele osób po otrzymaniu paczki zachowuje pudełko w celu ponownej wysyłki czegoś, a w gospodarstwach domowych pudła przydają się podczas przeprowadzek i do przechowywania rzadziej używanych rzeczy, na przykład w garażu, komórce, czy piwnicy.

Z pewnością Państwa klienci docenią ekologiczny sposób zapakowania zamawianych produktów. Także coraz więcej firm wybiera rozwiązania przyjazne dla środowiska.
 

Kartonowe pudła do 600 milimetrów i nadruki na nich


Powierzchnia kartonowego pudełka doskonale nadaje się do umieszczenia na niej nadruku. Są dobrze widoczne i niedrogie, szczególnie jeśli w Neopaku zamówią Państwo większą ilość pudeł z własnym nadrukiem.

Jaki nadruk można zrobić na kartonowym pudełku? Właściwie nie ma pod tym względem ograniczeń. Wielu naszych klientów decyduje się umieszczać na opakowaniach dane swojej firmy, logo lub inny napis. Warto pamiętać, że opakowanie, w którym wysyłają Państwo zamówienie, to dodatkowa, darmowa powierzchnia reklamowa. Czemu by jej nie wykorzystać.
 

Rodzaje kartonów do 600 mm


Wśród pudełek kartonowych o wielkości do 60 cm znajdą Państwo różne opakowania o zróżnicowanym kształcie. Znajdą wśród nich Państwo zarówno typowe pudła w kształcie prostopadłościanów, jak i mocno wydłużone pudełka. Te drugie z powodzeniem służą do transportu długich przedmiotów, a także dokumentów i plakatów zwiniętych w rulon.

pudełka i kartony do 600 mm

Duża dostępność rozmiarów i formatów kartonowych pudeł pozwala dobrać idealne opakowanie dla każdej zawartości. W Neopaku znajdą Państwo między innymi kartony do 600 mm:
 • karton B2 wykrojnikowy 550 x 80 x 80 mm
 • karton wykrojnikowy 550 x 60 x 60 milimetrów
 • opakowanie kartonowe 600 x 140 x 140 mm
 • karton klapowy 550 x 170 x 170 milimetrów
 • karton wykrojnikowy 550 x 120 x120 B2
 • karton wykrojnikowy na pizzę 600 x 600 x 40 mm biały
 • teczka w formacie A2 - karton wykrojnikowy 605 x 430 x 15 mm
 • karton klapowy 560 x 410 x 130 mm
 • i wiele innych
 

Gdzie kupić karton do 600 m?


Jeśli szukają Państwo opakowań, na przykład pudełek z kartonu w wymiarze do 600 milimetrów, zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty. W Neopaku posiadamy duży wybór opakowań wszelkiego typu, także ekologicznych i uniwersalnych pudełek. Koszt zakupu to zwykle kilkadziesiąt groszy do kilku złotych. Z pewnością ten rodzaj opakowania jest natomiast bardzo dobrym wyborem, jeśli szukają Państwo dobrego zabezpieczenia dla wysyłanych lub przechowywanych produktów.

Zachęcamy też do sprawdzenia naszego artykułu: 5 skutecznych sposobów na dobre pakowanie.
  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie