Kartony i pudła - długość do 600mm

Pudełka kartonowe dostępne w naszym sklepie dzielimy na kilka kategorii: zastosowanie, sposób składania, tektura z jakiej są wykonane oraz ich rozmiar. To ostatnie kryterium jest niezwykle ważne, o ile nie najważniejsze. Dobranie odpowiedniej wielkośći opakowania jest istotne z kilku powodów. Po pierwsze, jeśli planujemy w pudełkach coś przewieźć lub wysłać, to należy tę rzecz odpowiednio zabezpieczyć. Jeśli dotrze ona do nadawcy uszkodzona, to może narażamy się na utratę dobrej opinii oraz pieniędzy. Jeśli towar ma w pudełku zbyt dużo luzu, to jest narażony na uszkodzenia mechaniczne. Drugim powodem, dla którego warto dobrze przemyśleć kwestię rozmiaru pudełka, jest cena. Im większe pudełko, tym odpowiednio wyższa jego cena, nie warto zatem narażać się na niepotrzebne wydatki, zwłaszcza jeśli planujemy wysyłkę wielu produktów. Rozmiary pudełek w naszej ofercie dzielimy ze względu na ich format (A3, A4 i tak dalej) oraz długość. Jedną z proponowanych długości jest długość do 600 mm.

Opakowania o długości do 600 mm doskonale sprawdzą się w następujących sytuacjach:

  • transport towarów np. przez firmy kurierskie oraz sprzedawców wysyłkowych, którzy różnego rodzaju pudełek kartonowych używają codziennie,
  • składowanie towarów w magazynie,
  • przeprowadzki - rzeczy takie jak ubrania, zabawki, książki i inne można z powodzeniem zapakować w kartony a potem bezpiecznie i łatwo przewieźć w nowe miejsce,
  • archiwizacja dokumentów.

To tylko jedne z wielu zastosowań kartonów o długości do 600 mm, można zatem określić ten produkt jako niezwykle uniwersalny. Kartony są także proste w użyciu, w zależności od rodzaju wystarczy do ich zamknięcia użyć taśmy lub odpowiedniej klapy wbudowanej w pudełko. Doskonale chronią przed czynnikami zewnętrznymi, brudem i kurzem. Są dostępne w różnych kolorach, najpopularniejsze jednak to biały i brązowy. Łatwo na nie nanieść dowolny nadruk lub logo, co jest prostym i tanim sposobem na reklamę. Mogą być używane wielokrotnie, a surowiec z jakich są zrobiony poddany recyklingowi - jest to zatem wybór ekologiczny i ekonomiczny.

Dzięki współpracy ze sprawdzonymi dostawcami z Polski i z zagranicy, mają Państwo pewność, że zakupiony u nas produkt jest wysokiej jakości. Zapewniamy także przystępne ceny, a przy zakupie większych ilości oferowane są rabaty. Z chęcią dzielimy się naszą wiedzą z Klientami - nasz Dział Obsługi Klienta odpowie na każde Państwa pytanie zadanie drogą mailową lub telefonicznie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu i do kontaktu z nami!

  • W co spakować kurtkę do wysyłki?
    Kurtka jako odzież wierzchnia zazwyczaj ma sporą grubość i większe gabaryty. Aby bezpiecznie wysłać taki rodzaj odzieży do adresata, wystarczy się zaopatrzyć w odpowiednio duże pudełko kartonowe. Można je znaleźć w ofercie sklepu internetowego NEOPAK. W zależności od wielkości kurtki, polecamy szczególnie pudełka kartonowe o szerokości powyżej 600 mm. Dzięki temu okrycie wierzchnie można komfortowo umieścić wewnątrz opakowania bez obawy o to, że pudełko będzie zbyt małe lub kurtka po wyjęciu będzie mocno pozaginana.  
     
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Filtruj karton po wymiarach
Długość kartonu [mm]Szerokość kartonu [mm]Wysokość kartonu [mm]
Format
Długość
Szerokość
Wysokość
Kolor
Zastosowanie
Rodzaj składania
Rodzaj tektury
Gramatura
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj