Kartony i pudła według długości do 800mm

Jako dostawcy produktów do pakowania różnego rodzaju towarów, naszym celem jest zapewnienie Klientom rozwiązań w każdej sytuacji i wszystkich potrzebnych rzeczy w jednym miejscu. Mamy świadomość, że zapakowanie, przechowywanie i transport dużych przedmiotów nie zawsze jest łatwe. Z racji na ich duże gabaryty są one często ciężkie, potrzebne jest zatem odpowiednio wytrzymały produkt. Pudełka kartonowe dostępne na naszej stronie dzielimy ze względu na rozmiar, tekturę z jakiej są wykonane, zastosowanie i sposób składania. Wśród wielu rozmiarów, jakie oferujemy, znajdą Państwo na przykład popularny format A4, ale także większe rozmiary, takie jak długość do 800 mm.

Opakowania kartonowe o długości do 800 mm są często używane w następujących sytuacjach:

  • transport i wysyłka przedmiotów o dużych rozmiarach, takich jak na przykład sprzęt elektroniczny, sprzęt AGD lub RTV,
  • organizacja przeprowadzki - możliwość zapakowania rzeczy w kartony to ogromne ułatwienie, są one dzięki temu odpowiednio zabezpieczone, posegregowane i łatwo je przenieść,
  • przez biura różnego rodzaju do archiwizacji dokumentów i przechowywania ważnych rzeczy,
  • przez osoby prywatne do składowania rzeczy na przykład w garażu lub na strychu,
  • przez sklepy stacjonarne do sprzedaży produktów - jeśli jest to przedmiot delikatny należy go odpowiednio zapakować na czas przewozu przez klienta do domu lub mieszkania,

Szerokie zastosowanie pudełek o długości do 800 mm sprawia, że jest to produkt bardzo przydatny i uniwersalny. Tego typu opakowania cechuje duża wytrzymałość na czynniki zewnętrzne i mechaniczne. Są wykonane z wytrzymałej tektury o podwyższonej gramaturze. Jest to niezwykle ważne chociażby podczas wysyłki produktów w nich zapakowanych - najgorszym koszmarem dostawców jest sytuacja, w której sprzedawana rzecz dociera do klienta w złym stanie. W takiej sytuacji możemy być pewni, że klient nie tylko nie skorzysta ponownie z usług tej osoby, ale być może także ostrzeże innych potencjalnych nabywców przed wyborem danego sklepu. Pudełka kartonowe są także opcją przystępną cenowo, z której można skorzystać wiele razy, co czyni z nich wybór dobry nie tylko dla portfela, ale także dla środowiska.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór kształtów i kolorów opakowań. Wykonujemy także produkty na indywidualne zamówienie. Chętnie odpowiemy na pytania, które mogą pojawić się podczas wyboru i pomożemy rozwiać Państwa wątpliwości. Satysfakcja naszych klientów jest dla nas najważniejsza - zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta!

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Filtruj karton po wymiarach
Długość kartonu [mm]Szerokość kartonu [mm]Wysokość kartonu [mm]
Format
Długość
Szerokość
Wysokość
Kolor
Zastosowanie
Rodzaj składania
Rodzaj tektury
Gramatura
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj