Taśmy flizelinowe

Flizelina to materiał uzyskany poprzez połączenie włókien, które odbywa się w procesie termicznym lub poprzez klejenie. Wytworzone z niego taśmy wykorzystywane są przede wszystkim w krawiectwie, jako metoda podszywania odzieży, a także w budownictwie, jako sposób na łączenie płyt gipsowych.

Zastosowanie:

  • krawiectwo (kształtowanie i usztywnianie odzieży),

  • budownictwo (łączenia technologiczne).

Taśmy flizelinowe służą w głównej mierze do celów krawieckich, nie tylko jako sposób modelowania i usztywniania odzieży, ale również jako materiał wzmacniający szwy. W przypadku prac remontowych, budowlanych i wykończeniowych można je natomiast wykorzystać do łączeń technologicznych. Taśmy flizelinowe cechują się bowiem dużą sztywnością i twardością, co czyni z nich doskonały materiał usztywniający i łączący.

Zalety:

  • duża sztywność,

  • wytrzymały materiał wykonania (flizelina).

Sprzedawane w naszym sklepie taśmy flizelinowe dostępne są w rolkach, wykrojach, szpulach i wykrojnikach. Oferujemy różnorodne kolory, wielorakie długości i rozmaite grubości, co umożliwia dobranie produktu, który w pełni odpowiada potrzeb klienta. Dodatkową zaletą zakupów w naszym sklepie jest niska cena połączona z fachową obsługą i szybką realizacją każdego zamówienia, co gwarantuje pewność, bezpieczeństwo i najwyższą jakość współpracy.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Szerokość taśmy
Typ taśmy
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj