Błona klejowa

Błona klejowa to w najprostszych słowach beznośnikowa warstwa klejowa, która dodatkowo jest bezbarwna (przezroczysta), naniesiona na rolkę papieru silikowanego lub na folię silikonowaną. Jej zastosowanie jest bardzo szerokie i wykorzystuje się ją w praktycznie każdym sektorze produkcyjnym, handlowym czy usługowym. Wykorzystywana jest w procesie produkcji między innymi sprzętu rehabilitacyjnego, klimatyzacji, wentylacji, produkcji maszyn i różnego rodzaju urządzeń, meblarstwie, tapicerstwie, reklamie i poligrafii, przemyśle lekkim, przemyśle motoryzacyjnym, przemyśle obuwniczym, ale także w szkołach, na uczelniach i innych placówkach dydaktycznych. Produkowana jest na bazie klejów akrylowych, rozpuszczalnikowych i dyspresyjnych w opcji podstawowej lub z wzmocnione dodatkową siatką poliestrową dla bardziej wymagających zastosowań. Jej rodzaj dobieramy zawsze do sposobu użycia, określamy potrzebne parametry techniczne oraz wytrzymałość. Błony klejowe dostępne są w różnych szerokościach, długościach i wersjach. Szczególnie polecamy Państwu filmy klejowe z siatką PES. Wszystkie te folie można pociąć na mniejsze kawałki, tak by dopasować je do specyfiki pracy.

Do najważniejszych cech błon klejowych należą:

  • łatwość aplikacji - co skróci czas pracy poświęcony na wykonanie zadania
  • odporność na rozpuszczalniki i inne czynniki zewnętrzne - co stanowi dla nas zapewnienie trwałości
  • brak nasączania powierzchi w miejscu przyklejania - co powoduje, że jest to świetna alternatywa dla tradycyjnego kleju
  • trwałość sklejenia - co zapewni nam długotrwały efekt po zastosowaniu

Taśmy te są uniwersalne, a szeroki asortyment pomoże nam idealnie dobrać je do swoich potrzeb. Współpracujemy tylko z wiodącymi producentami, przez co mają Państwo pewność, że wybierają najlepsze produkty dostępne na rynku. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na zaoferowanie błon klejowych, które będą niezawodne i wytrzymałe. Dzieje się tak dlatego, że słuchamy opinii naszych klientów oraz ich sugestii co do oferowanego towaru. Na tej zasadzie dobieramy produkty cieszące się dobrą opinią, a które dodatkowo odznaczają sie także atrakcyjną ceną. Jeśli poszukują Państwo konkretnego rozwiązania zapraszamy do zakupów lub do kontaktu z naszymi pracownikami. Obiecujemy, że produkty zakupione w naszym sklepie będą dla Państwa idealnie dobrane i sprawdzą się w każdej sytuacji.

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Dostępność
Wyróżnienie
szukaj