Uchwyty, Zaczepy, Haczyki - Samoprzylepne

Czy denerwują Cię wystające kable, o które wiecznie potyka się połowa rodziny? A może wynajmujesz lokum, w którym nie możesz pozwolić sobie na wiercenie w ścianach, mimo, że brakuje Ci obrazów, zdjęć w ramkach, które nadzadzą przytulności i niepowtarzalnego klimatu? Nie potrafisz lub nie chcesz korzystać z wiertarek? Lub po prostu - szukasz szybkiego i mało inwazyjnego rozwiązania by zamocować różnego rodzaju zaczepy, na przykład do opasek zaciskowych? Mamy idealne rozwiązanie!

W naszym sklepie wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom klientów i tym sposobem w naszej ofercie pojawiły się praktyczne rozwiązania dla domu, biura czy jakiegokolwiek miejsca, w którym potrzeba szybkich i prostych rozwiązań. Znajdą Państwo u nas:

 • haczyki samoprzylepne TESA POWERSTRIPS o różnej nośności - do montażu w każdym pomieszczeniu
 • gwoździe samoprzylepne TESA - pozwalające na zawieszenie przedmiotów bez wiercenia na gładziach i tynkach
 • mocowania opasek zaciskowych - jako rozwiązanie dla powierzchni użytkowych
 • uchwyty do kabli TESA POWERSTRIPS - pomogą one zamocować kable w nieinwazyjny sposób i zorganizować je
 • plastry samoprzylepne TESA POWERSTRIPS - o różnych parametrach, proste w montażu i demontażu
 • i wiele innych rozwiązań dla wygody

Najpopularniejsza firma produkująca akcesoria samoprzylepne oraz wszelkiego rodzaju taśmy samoprzylepne to pewny wybór. Współpracujemy z producentami z całego świata, starannie dobieramy produkty, by były one niezawodne i spełniały swoją funkcję w najlepszy sposób, przez najdłuższy czas. Akcesoria oferowane w naszym sklepie są rozwiązaniami, które od lat funkcjonują na rynku i bronią się swoją niezrównaną jakością. Stale poszerzamy nasza ofertę wsłuchując się w potrzeby klientów, a nasz asortyment został stworzony przy współpracy ze specjalistami różnych branż. Budowlańcy, instalatorzy, mechanicy, technolodzy, nauczyciele, studenci, pracownicy korporacji i cała rzesza innych osób przekazywała nam swój feedback, dzięki czemu jesteśmy w stanie oferować Państwu to co najlepsze. Zapraszamy do kontatu z naszymi specjalistami, którzy pomogą dobrać dla Pańśtwa odpowiednie rozwiązania oszczędzając przy tym Państwa cenny czas, ale także środki. Uchwyty, zaczepy, haczyki, ale i wiele innych już dziś można zamówić z naszego sklepu internetowego. Zapraszamy.

Samoprzylepne akcesoria do wieszania lub mocowania różnych rzeczy - to przydatne!Artykuły samoprzylepne coraz częściej mogą zastąpić inne sposoby mocowania - na przykład na gwoździe, śrubki, nity, itp. Korzyścią w stosunku do wspomnianych sposobów przytwierdzania różnych haczyków i zaczepów jest odwracalność mocowania na taśmę samoprzylepną. Gdy haczyk nie jest już potrzebny można po prostu odkleić taśmę, a powierzchnia ściany, mebla, czy kafelków pozostaje nienaruszona.  W wielu sytuacjach ta cecha jest wręcz nieoceniona. Pozwala na dodatkową aranżację wynajmowanego mieszkania lub zmianę miejsca mocowania różnego rodzaju uchwytów, zawieszek i haczyków.

W jaki sposób funkcjonują haki mocowane na taśmę samoprzylepną? Wykorzystują dużą siłę klejenia taśmy. Dzięki temu pozwalają na bezproblemowe stosowanie z niezbyt ciężkimi przedmiotami. To świetny sposób montowania wieszaków na ręczniki, ścierki kuchenne, niewielkich półek, itp. Dzięki tymczasowym rozwiązaniom korzystającym z taśmy klejącej można także uporać się z organizacją kabli.

 

Montaż samoprzylepnych haczyków i uchwytówIstnieje kilka różnych artykułów tego typu. Łączy je sposób mocowania - odbywa się to przy użyciu taśmy samoprzylepnej dwustronnej. Jedna strona taśmy jest już przyklejona do produktu w momencie jego wyjęcia z pudełka.

Po odklejeniu folii zabezpieczającej wystarczy umieścić haczyk samoprzylepny w docelowym miejscu i docisnąć go na chwilę. Taki sposób montażu jest bardzo szybki i pozwala przykleić samoprzylepny haczyk w niemal dowolnym miejscu.

Najlepiej, aby powierzchnia, na której umieścimy haczyk, była płaska. Może być nim ściana, powierzchnia kafelków i paneli, a także element mebla. Równie łatwe, co montaż, jest odczepienie niepotrzebnego już haczyka. Wystarczy delikatnie go podważyć i ostrożnie oderwać od płaskiej powierzchni. W niektórych przypadkach, szczególnie gdy haczyk był długo użytkowany, konieczne może być dodatkowo usunięcie kleju. Nie powinno to jednak sprawić kłopotu, gdyż jego powierzchnia jest zwykle niewielka.

 

Rodzaje haczyków i uchwytów na taśmę samoprzylepnąSklep internetowy Neopak posiada duży wybór samoprzylepnych uchwytów, wieszaków i haczyków.

Jakie są rodzaje samoprzylepnych uchwytów?
 • samoprzylepny hak do obrazów;
 • haczyk samoprzylepny prostokątny Powerstrips;
 • Plastry samoprzylepne Powerstrips do 2 kg udźwigu;
 • samoprzylepny haczyk Powerstrips DECO (dekoracyjny);
 • mocowanie opasek zaciskowych;
 • TESA gwóźdź samoprzylepny;
 • uchwyt do kabli Powerstrips.

Wśród dostępnych w sklepie internetowym Neopak samoprzylepnych haczyków warto wyróżnić TESA Powerstrips. To sprawdzone rozwiązanie, które pozwala na organizację kabli, a także szybki montaż haczyka. Organizacja kabli dzięki temu produktowi jest świetnym pomysłem, który ukryje nieestetyczne kable. Nikt już nie będzie się o nie potykał, a okolice telewizora, szafki RTV lub komputera będą wyglądały schludnie. Samoprzylepny uchwyt na kable jest bardzo łatwy w montażu i można go przyczepić w niemal dowolnym miejscu, np. przy listwie podłogowej, na spodzie biurka lub mebla, itp.

Ciekawą odmianą samoprzylepnego haczyka jest tzw. gwóźdź samoprzylepny. Dzięki niemu można bez konieczności używania śruby, kołka lub wbijania gwoździa zawiesić obraz, plakat lub zdjęcie w ramce. W zależności od wybranego rozwiązania, gwóźdź może mieć udźwig około 1-2 kilogramów. Pozwala to na tymczasowe mocowanie dowolnych rzeczy. W dowolnej chwili można w prosty sposób usunąć samoprzylepny gwóźdź i - w razie potrzeby - przykleić nowy w innym miejscu. Sprytnym rozwiązaniem zastosowanym przez producenta (TESA) jest opakowanie zawierające dwa gwoździe i aż trzy paski samoprzylepne. Dzięki temu można zmienić miejsce jednego uchwytu lub poprawić go gdy zostanie nierówno naklejony.

 

Samoprzylepne mocowanie opasek zaciskowych (trytytek)


Trytki (lub trytytki, jak są czasem nazywane), czyli opaski zaciskowe, to jeden z podstawowych artykułów wykorzystywanych w każdym domu i firmie. Dzięki nim można bez problemu zamocować lub połączyć ze sobą różne przedmioty. Czasem jednak problemem okazuje się brak miejsca, do którego można by przyczepić trytkę. Tu z pomocą przychodzą samoprzylepne uchwyty na opaski zaciskowe. Dzięki nim można zaczepić trytkę o niemal dowolną powierzchnię. Trytki zastosowane przy biurku, wewnątrz szafki RTV, w biurze, sklepie i na magazynie mogą pomóc w organizacji i sortowaniu różnych rzeczy.

 

Samoprzylepne wieszaki do łazienkiW każdej łazience jest potrzeba powieszenia kilku wieszaków. To na nich znajdą swoje miejsce ręczniki, ubrania i akcesoria łazienkowe - na przykład suszarka.  Nie zawsze mamy możliwość wiercenia otworów montażowych w łazienkowych kafelkach. Często takie działanie powoduje powstawanie pęknięć, co jest bardzo kosztowne w naprawie. W takiej sytuacji warto zastosować łazienkowe uchwyty i haczyki samoprzylepne. Wieszaki na ręczniki mają udźwig około jednego kilograma, co jest zupełnie wystarczające w łazience dla zastosowania. 

Te same artykuły można wykorzystać także w kuchni, gdzie przydadzą się podczas organizacji przyborów kuchennych i różnych akcesoriów.
  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie