Uchwyty / zaczepy / haczyki

Czy denerwują Cię wystające kable, o które wiecznie potyka się połowa rodziny? A może wynajmujesz lokum, w którym nie możesz pozwolić sobie na wiercenie w ścianach, mimo, że brakuje Ci obrazów, zdjęć w ramkach, które nadzadzą przytulności i niepowtarzalnego klimatu? Nie potrafisz lub nie chcesz korzystać z wiertarek? Lub po prostu - szukasz szybkiego i mało inwazyjnego rozwiązania by zamocować różnego rodzaju zaczepy, na przykład do opasek zaciskowych? Mamy idealne rozwiązanie!

W naszym sklepie wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom klientów i tym sposobem w naszej ofercie pojawiły się praktyczne rozwiązania dla domu, biura czy jakiegokolwiek miejsca, w którym potrzeba szybkich i prostych rozwiązań. Znajdą Państwo u nas:

  • haczyki samoprzylepne TESA POWERSTRIPS o różnej nośności - do montażu w każdym pomieszczeniu
  • gwoździe samoprzylepne TESA - pozwalające na zawieszenie przedmiotów bez wiercenia na gładziach i tynkach
  • mocowania opasek zaciskowych - jako rozwiązanie dla powierzchni użytkowych
  • uchwyty do kabli TESA POWERSTRIPS - pomogą one zamocować kable w nieinwazyjny sposób i zorganizować je
  • plastry samoprzylepne TESA POWERSTRIPS - o różnych parametrach, proste w montażu i demontażu
  • i wiele innych rozwiązań dla wygody

Najpopularniejsza firma produkująca akcesoria samoprzylepne oraz wszelkiego rodzaju taśmy samoprzylepne to pewny wybór. Współpracujemy z producentami z całego świata, starannie dobieramy produkty, by były one niezawodne i spełniały swoją funkcję w najlepszy sposób, przez najdłuższy czas. Akcesoria oferowane w naszym sklepie są rozwiązaniami, które od lat funkcjonują na rynku i bronią się swoją niezrównaną jakością. Stale poszerzamy nasza ofertę wsłuchując się w potrzeby klientów, a nasz asortyment został stworzony przy współpracy ze specjalistami różnych branż. Budowlańcy, instalatorzy, mechanicy, technolodzy, nauczyciele, studenci, pracownicy korporacji i cała rzesza innych osób przekazywała nam swój feedback, dzięki czemu jesteśmy w stanie oferować Państwu to co najlepsze. Zapraszamy do kontatu z naszymi specjalistami, którzy pomogą dobrać dla Pańśtwa odpowiednie rozwiązania oszczędzając przy tym Państwa cenny czas, ale także środki. Uchwyty, zaczepy, haczyki, ale i wiele innych już dziś można zamówić z naszego sklepu internetowego. Zapraszamy.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Kolor
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj