Kółka dwustronne

Kółka dwustronne samoprzylepne to produkt, który znajduje zastosowanie tak naprawdę wszędzie. Używany jest przez zakłady produkcyjne podczas montażu różnych elementów, w obiektach gastronomicznych, placówkach edukacyjnych, w domowym zaciszu, a także przez twórców sztuki decoupage. Ich zastosowanie jest niesamowicie szerokie i tak naprawdę ogranicza nas tylko wyobraźnia. Pomocne podczas różnych eventów do przyklejania plakatów, ulotek czy tablic informacyjnych stanowią ekonomiczne rozwiązanie i alternatywę dla taśm klejących. Są kompaktowe, gotowe do użycia i dodatkowo wygodne. Nie zostawiają brzydkich śladów i tłustego filmu jak po zastosowaniu zwykłych taśm. Stosuje się je punktowo, przez co sa o wiele wydajniejsze niż tradycyjne taśmy dwustronne, a dodatkowo mają doskonałą czepność i właściowści klejące, co daje nam pewność, że wytrzymają na długi czas.

Główne cechy tych kółek dwustronnych to:

  • Łatwość aplikacji - są one produktem gotowym do użycia, nie trzeba ich rozcinać i dopasowywać
  • niska cena - pozwoli to zaoszczędzić Państwu fundusze
  • wielozadaniowość - idealne do szerokiego wachlarza zastosowań
  • odporność na warunki atmosferyczne - dostępne w opcjach do użytku wewnątrz jak i na zewnątrz

Kółka samoprzylepne dostępne są w naszym sklepie w wielu opcjach. Od kółek standardowych, które świetnie sprawdzą się podczas domowych prac, przez te z "fingerliftem", który ułatwia ich odklejanie, po kółka rzepowe, które z powodzeniem zamawiane są przez firmy papiernicze do np. teczek tekturowych oraz przez firmy odzieżowe, które z powodzeniem stosują te kółka rzepowe w swoich projektach.

Kółka rzepowe posiadają jak wszystkie inne produkty w naszym sklepie swoje indywidualne parametry. Warto poświęcić im chwilę uwagi by dobrać te, które będą dla Państwa optymalnym rozwiązaniem. W ofercie znajdują się także kółka dwustronne samoprzylepne piankowe, które świetnie sprawdzają się jako dystans w różnego rodzaju pracach artystycznych. Klienci, którzy trudzą się wykonywaniem np. kartek okolicznościowych potwierdzają, że zakupione u nas kółka dwustronne, ale i inne produkty odznaczają się bardzo wysoką jakością oraz świetnymi parametrami. Ułatwia to zatem ich pracę i dostarcza satysfakcję. Staramy się sprostać każdemu klientowi, tak więc zapraszamy na zakupy do naszego sklepu lub w razie pytań do kontaktu z naszymi pracownikami. Z chęcią odpowiemy na każde pytanie.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Typ taśmy
Kolor
Inne
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj