Kółka samoprzylepne dwustronne

Kółka dwustronne samoprzylepne to produkt, który znajduje zastosowanie tak naprawdę wszędzie. Używany jest przez zakłady produkcyjne podczas montażu różnych elementów, w obiektach gastronomicznych, placówkach edukacyjnych, w domowym zaciszu, a także przez twórców sztuki decoupage. Ich zastosowanie jest niesamowicie szerokie i tak naprawdę ogranicza nas tylko wyobraźnia. Pomocne podczas różnych eventów do przyklejania plakatów, ulotek czy tablic informacyjnych stanowią ekonomiczne rozwiązanie i alternatywę dla taśm klejących. Są kompaktowe, gotowe do użycia i dodatkowo wygodne. Nie zostawiają brzydkich śladów i tłustego filmu jak po zastosowaniu zwykłych taśm. Stosuje się je punktowo, przez co sa o wiele wydajniejsze niż tradycyjne taśmy dwustronne, a dodatkowo mają doskonałą czepność i właściowści klejące, co daje nam pewność, że wytrzymają na długi czas.
 

Główne cechy tych kółek dwustronnych to:

 • Łatwość aplikacji - są one produktem gotowym do użycia, nie trzeba ich rozcinać i dopasowywać
 • niska cena - pozwoli to zaoszczędzić Państwu fundusze
 • wielozadaniowość - idealne do szerokiego wachlarza zastosowań
 • odporność na warunki atmosferyczne - dostępne w opcjach do użytku wewnątrz jak i na zewnątrz

Kółka samoprzylepne dostępne są w naszym sklepie w wielu opcjach. Od kółek standardowych, które świetnie sprawdzą się podczas domowych prac, przez te z "fingerliftem", który ułatwia ich odklejanie, po kółka rzepowe, które z powodzeniem zamawiane są przez firmy papiernicze do np. teczek tekturowych oraz przez firmy odzieżowe, które z powodzeniem stosują te kółka rzepowe w swoich projektach.

Kółka rzepowe posiadają jak wszystkie inne produkty w naszym sklepie swoje indywidualne parametry. Warto poświęcić im chwilę uwagi by dobrać te, które będą dla Państwa optymalnym rozwiązaniem. W ofercie znajdują się także kółka dwustronne samoprzylepne piankowe, które świetnie sprawdzają się jako dystans w różnego rodzaju pracach artystycznych. Klienci, którzy trudzą się wykonywaniem np. kartek okolicznościowych potwierdzają, że zakupione u nas kółka dwustronne, ale i inne produkty odznaczają się bardzo wysoką jakością oraz świetnymi parametrami. Ułatwia to zatem ich pracę i dostarcza satysfakcję. Staramy się sprostać każdemu klientowi, tak więc zapraszamy na zakupy do naszego sklepu lub w razie pytań do kontaktu z naszymi pracownikami. Z chęcią odpowiemy na każde pytanie.

Dwustronne kółka samoprzylepneWe wszystkich zastosowaniach, w których potrzebna jest dyskrecja i sprawne przyklejanie niewielkich przedmiotów, świetnie sprawdzają się dwustronne kółka klejące. To niewielkie przedmioty, które pozwalają na sklejenie ze sobą niewielkich, lekkich elementów. Często służą do mocowania różnych dekoracji, a także do tworzenia instalacji artystycznych. Z tego względu są chętnie wykorzystywane podczas ozdabiania dom (na przykład w święta lub przygotowując imprezowy wystrój pomieszczeń) i w szkole.

Dwustronne kółka samoprzylepne świetnie sprawdzają się do przyklejania kartek papieru. 

 

Zastosowanie dwustronnych kółek z warstwą klejuSamoprzylepne kółka z klejem są dość uniwersalne i pozwalają na mocowanie ze sobą dowolnych przedmiotów i powierzchni. Najważniejsze, by nie musiały utrzymywać zbyt dużego ciężaru, gdyż ich klej nie jest na tyle mocny. Kółka dwustronne samoprzylepne mogą być natomiast świetną alternatywą dla kropel kleju, taśmy dwustronnej lub zwykłego kleju.
Można nimi też często zastąpić standardową taśmę klejącą. Kółka dwustronne pozwalają na niemal niewidoczne klejenie ze sobą rzeczy. Dzięki temu sprawdzają się dobrze w roli mocowania dla dekoracji, na przykład wykonanych z papieru. To świetny sposób na udekorowanie pokoju na dziecięcą imprezę, świąteczną uroczystość, urodziny czy zabawę sylwestrową. Klej nie jest na tyle mocny, by przy odklejaniu powodował szkody.

 

Alternatywy dla samoprzylepnych kółeczek dwustronnych

 
 • Kółeczka dwustronne samoprzylepne są świetną alternatywą dla innych artykułów pozwalających na dyskretne sklejanie ze sobą różnych przedmiotów.
 • Krople kleju są przezroczyste, przez to niemal niewidoczne. Mają podobne zastosowanie do kółek dwustronnych i także występują w formie rolki z wieloma klejącymi kropelkami. Dodatkową zaletą pozostaje spora elastyczność pozwalająca na przyklejanie ich w niedostępnych miejscach o nieregularnych kształtach.
 • Klej jest podstawowym artykułem pozwalającym na łączenie ze sobą dowolnych rzeczy. Istnieje wiele rodzajów kleju, które posiadają specyficzne właściwości. W zależności od mocy kleju można także dopasować go do planowanego zastosowania. Trwały klej może skleić dwie rzeczy ze sobą na wiele lat. Do instalacji artystycznych lub mocowania papierowych ozdób sprawdzi się dobrze jednak znacznie słabszy klej.
 • Taśma dwustronna jest najbardziej zbliżona pod względem właściwości do dwustronnych kółek samoprzylepnych. Można powiedzieć, że kółka są wycięte właśnie ze standardowej taśmy klejącej dwustronnej. Zaletą taśmy dwustronnej pozostaje możliwość przyklejenia większej powierzchni, co daje mocniejsze połączenie, niż w przypadku zastosowania kółek samoprzylepnych.  Taśma dwustronna może być również pocięta na mniejszefragmenty, co pozwoli uzyskać efekt podobny do kółek samoprzylepnych.
 

Rodzaje dwustronnych kółek samoprzylepnychDwustronne kółka samoprzylepne dostępne są w wielu rozmiarach. Dzięki temu każdy może wybrać odpowiednią wielkość do planowanego zastosowania.Wystarczy użyć dwustronnego kółka samoprzylepnego o nieco mniejszym wymiarze, niż przyklejany nim przedmiot, by mocowanie stało się niemal niewidoczne. Właśnie  dyskrecja jest bowiem jedną z największych zalet kółek przylepnych.

Posiadamy w swojej ofercie także bardzo ciekawą odmianę kółek dwustronnych. Piankowe kółeczka samoprzylepne są bardzo delikatne i pozwalają na mocowanie wrażliwych elementów.

 

Zalety - dyskrecja i niska cenaKółeczka samoprzylepne dwustronne są chętnie wykorzystywane ze względu na bardzo prostą aplikację i niski koszt zakupu. Rolka zawierająca taśmę z kółeczkami pozwala na przyklejenie wielu elementów zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Samoprzylepne kółka posiadają wystarczająco mocny klej do trwałego mocowania lekkich przedmiotów - dekoracji, ozdób, instalacji artystycznych i elementów wyposażenia wnętrza. Sprawdzają się szczególnie dobrze do przyklejania rzeczy wykonanych z papieru, kartonu i innych lekkich materiałów.

Ten produkt świetnie sprawdza się także w przypadku mocowania materiałów reklamowych. Różnego rodzaju ulotki, plakaty, naklejki i banery świetnie trzymają się przy użyciu dwustronnych, samoprzylepnych kółek. Sama aplikacja jest natomiast bardzo szybka i bezproblemowa.

Do największych zalet samoprzylepnych kółek dwustronnych należą:
 • niski koszt zakupu;
 • możliwość dyskretnego przyklejenia rzeczy;
 • wystarczająco mocny klej;
 • wiele rozmiarów do wyboru;
 • prosta i szybka aplikacja w dowolnym miejscu;
 • możliwość użytku także na zewnątrz;

Gdzie kupić dwustronne kółka samoprzylepne?Dwustronne kółeczka samoprzylepne znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu internetowego. W Neopaku specjalizujemy się w artykułach przydatnych podczas pakowania, zabezpieczania i przyklejania różnych rzeczy. W naszej ofercie znajdą Państwo także między innymi:
 • taśmy klejące;
 • dwustronne taśmy;
 • taśmę pakową;
 • kropka kleju.
 • Jakie zalety posiadają samoprzylepne kółka dwustronne?

  Samoprzylepne kółka dwustronne w dużej mierze sprawdzą się podczas drobnych prac biurowych, w których zajdzie konieczność połączenia dwóch papierowych elementów. Dyskretne połączenie elementów papierowych to w dzisiejszych czasach klucz do dobrego podejścia marketingowego.

  Zalety samoprzylepnych kółek dwustronnych:
  • Trwałe połączenie dwóch materiałów, papierowych, kartonowych.
  • Niska cena.
  • Bardzo łatwa aplikacja kółka sprawia, że jest dostępna dla każdego.
  Samoprzylepne kółka dwustronne możemy kupić na stronie https://neopak.pl/tasmy/tasmy-dwustronne/kolka-dwustronne.
 • Do czego można używać kółek dwustronnych samoprzylepnych?

  Dwustronne kółka samoprzylepne to świetne rozwiązanie przede wszystkim dla osób, które cenią sobie wygodę korzystania z prostych i skutecznych rozwiązań. Dwustronne kółka to kawałki taśmy dwustronnej samoprzylepnej, umieszczone na taśmie, z dodatkowym paskiem bez kleju, dzięki któremu aplikacja jest o wiele łatwiejsza.

  Dwustronne kółka samoprzylepne świetnie sprawdzą się w:
  • Różnego rodzaju rękodziełach, w których występuje konieczność dyskretnego złączenia elementów.
  • Materiałach reklamowych, które składają się z wielu elementów, które muszą być również dyskretnie połączone.
  • Wszędzie tam, gdzie łączenie dwóch elementów papierowych musi być jak najlepiej schowane.
  Dwustronne kółka samoprzylepne możemy kupić na stronie https://neopak.pl/tasmy/tasmy-dwustronne/kolka-dwustronne.
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie