Filament

Jeśli poszukują Pańśtwo profesjonalnych taśm wielozadaniowych, które nie zawiodą Państwa oczekiwań w żadnych momencie warto wybrać taśmy FILAMENT. Idealne do zastosowania w przemyśle podczas pakowania paczek gabarytowych, sklejania kartonów o większej kubaturze, ale także idealne do zastosowania domowego. Taśmy FILAMENT tworzone są z myślą o ludziach, którzy cenią sobie profesjonalizm w każdym calu. Te taśmy pakowe samoprzylepne wybierane są przez naszych klientów ze względu na swoje parametry techniczne. FILAMENT występuje u nas w dwóch opcjach, ze splotem krzyżowym i wdłużnym. Każda z tych taśm produkowana jest z zastosowaniem kleju HOT MELT. Jest to wyjatkowo mocny rodzaj kleju syntetycznengo, który idealnie nadaje się do sklejania powierzchni kartonowych, ale i foliowych. Wybierany jest przez firmy przeprowadzkowe do sklejania worków z rzeczami, przez magazynierów, ale także przez domowych majsterkowiczów.

Taśma filamentowa stworzona została z syntetycznego kauczuku co wzmacnia jej wytrzymałość. Występuje w kolorze białym, który prezentuje się schludnie.

Zalety tej taśmy przedstawiają się następująco:

  • wytrzymałość na wysokim poziomie przez zastosowanie dodatkowego wzmocnienia w postaci włókien z włókna szklanego
  • przyczepność do klejonej powierzchni przez zastosowanie kleju HOT MELT wykazującego świetne właściwości klejące
  • idealne rozwiązanie do paletowania i łączenia paczek w większe gabaryty
  • odporność na zrywanie
  • wysoka tolerancja na temperatury od -10°C do +75°C
  • szerokie zastosowanie w logistyce
  • idealna do zastosowania przemysłowego przy transporcie między innymi wiązek elektrycznych czy ciężkich stalowych rur
  • możliwość wyboru zbrojenia taśmy pod konkretne jej przeznaczenie

Jak widać taśmy samoprzylepne filamentowe to świetny wybór dla każdego klienta. Pomogą w życiu codziennym oraz biznesie, a ich niezawodność będzie dla Państwa niepodważalną zaletą. Stosując taśmy filamentowe do pakowania swoich rzeczy czy też produktów, które muszą odbyć transport pozwoli Państwu na zachowanie spokoju o ich bezpieczeństwo. Klienci naszego sklepu polecają te taśmy i regularnie się w nie zaopatrują ponieważ stawiają przede wszystkim na korzystny stosunek ceny do jakości. Taśmy samoprzylepne filamentowe zalecamy stosować mechanicznie z dostępnym u nas dyspenzerem taśm. Zapewni to Państwu idealne sklejenie wszelkich opakowań i bezpieczeństwo w transporcie do wskazanego miejsca.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Szerokość taśmy
Typ taśmy
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj