Taśmy podgumowane

W przypadku przesyłek przeznaczonych na eksport, czyli tych, które będą musiały odbyć dłuższą drogę by trafić w ręce odbiorcy polecamy bardzo mocne taśmy klejące. Taśmy gumowane dodatkowo zabezpieczą delikatne przesyłki takie jak na przykład: produkty spożywcze, biżuteria, tytoń, kosmetyki i wiele innych przed wilgocią i zmianami temperatury. Cenna zawartość paczek zyska solidne zabezpieczenie, a Pańśtwo będą spokojni o ich zawartość podczas transportu. Dlaczego warto wybrać właśnie taśmy podgumowane? Spieszymy z odpowiedzią na to pytanie.

Jakie są właściwości takich podgumowanych taśm samoprzylepnych?

  • Odporność na zmienne warunki atmosferyczne, nie straszne im wilgoć, upał czy siarczysty mróz
  • Wytrzymałość, która chroni je przed rozerwaniem, uszkodzeniem, zniszczeniem
  • Ekologiczność, przez co taśmy podgumowane można poddać recyklingowi dbając o naszą planetę
  • Łatwość użytkowania, czyli błyskawiczne zaklejenie przesyłki bez dużego nakładu pracy
  • Schludny wygląd, który będzie zapewnieniem dla klienta, że przesyłki pakowane są z największą starannością

Taśmy, które znajdą Państwo w naszej ofercie spełniają wszystkie standardy jakości. Wszystkie te cechy sprawią, że będą Państwo mogli być spokojni o przesyłane produkty na każdym etapie ich podróży. Odpowiednie zabezpieczenie produktu jest podstawą owocnej transakcji. Zadowolony klient to zadowolony przedsiębiorca. Paczki zabezpieczone naszymi taśmami zawsze docierają na miejsce nienaruszone, przez co pozwoli to Państwu na zaoszczędzenie sobie stresu związanego z ewentualnymi zwrotami, reklamacjami czy wymianami produktów z powodu uszkodzeń. Zapewniamy, że klient doceni Pańśtwa troskę w nawet tak drobnych szczegółach jak opakowanie paczki.

Zajmujemy się tematem opakowań od wielu lat,a naszym doświadczeniem dzielimy się chętnie z klientem. Jeśli szukają Państwo niezrównanej jakości i przystępnej ceny - zapraszamy do współpracy. Jesteśmy pewni, że znajdziemy odpowiednie dla Państwa rozwiązanie. Obsługujemy klientów indywidualnych jak i firmowych.

Nasz asortyment obejmuje kilkaset produktów wysokiej jakości. Taśmy podgumowane dostępne są w kolorze brązowym, w różnych opcjach szerokości i długości. Dodatkowo znajdą Państwo u nas akcesoria takie jak dyspenser taśm klejących by pakowanie stało się jeszcze łatwiejsze i mniej pracochłonne. Z nami pakowanie staje się przyjemne!

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Długość taśmy
Szerokość taśmy
Typ taśmy
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj