Eko-Solvent

Taśmy pakowne są nieocenionym pomocnikiem życia codziennego w domu jak i w biznesie. Taśmy smaoprzylepne pomagają nam w zabezpieczeniu naszych rzeczy prywatnych podczas przeprowadzek, remontów, czy też porządków, kiedy to spakowane w kartony wędrują na strych, do szafy czy piwnicy. Taśma klejąca to także pomoc w pakowaniu przesyłek, uszczelnianiu kartonów, czy też opakowań prezentowych na różne okazje. Każde domostwo codziennie korzysta z ich funkcjonalności, tak więc warto zaopatrzyć się w taśmy wydajne, wysokiej jakości - po prostu niezawodne.

W naszej ofercie znajdą Pańśtwo taśmy eko solvent o różnych parametrach. Cała gama produktów oferowanych przez nasz sklep ma za zadanie pomóc Pańśtwu w organizacji życia codziennego w domu jak i w pracy. Taśmy samoprzylepne z naszego sklepu kupowane są z powodzeniem dla domu, biura i magazynów.

Krótka charakterystyka taśm EKO SOLVENT:

  • wykonane są z poliopropylenowej folii o wysokiej wytrzymałości
  • wartwa klejąca wykonana jest z kleju solvent odznaczającego się silnymi właściwościami klejącymi
  • warstwa klejąca pozyskiwana jest z naturalnego kauczuku, który idealnie klei się do różnych powierzchni, nawet tych ciężkich
  • taśma wykonana z folii polipropylenowej jest elastyczna co pozwala na jej idealne dopasowanie
  • zastosowanie kleju solvent pozwala na uzyskanie estetycznego zakończenia podczas klejenia, nie zostawia brudnych śladów
  • klej ten jest wysoce odporny na niskie temperatury i wilgoć
  • taśmy EKO SOLVENT można używać klejąc metodą ręczną jak i maszynową

Jak Państwo widzą, uniwersalność taśm samoprzylepnych EKO SOLVENT, ich jakość i trwałość przemawiają na ich korzyść. Warto wybierać produkty, które spełnią w 100% nasze wymagania, będą łatwe w użytkowaniu i nie zawiodą naszych oczekiwań. Na rynku znajdziemy tysiące podobnych produktów, jednak tylko taśmy EKO SOLVENT gwarantują nam pełną satysfakcję. Klienci, którzy od lat zaopatrują się w taśmy samoprzylepne w naszym sklepie zgodnie potwierdzają ich jakość i skuteczność. Taśmy EKO SOLVENT to jedne z najczęściej i najchętniej wybieranych taśm samoprzylepnych w naszym sklepie.Warto zaufać naszemu doświadczeniu i wybrać to co najlepsze.

Taśmy EKO SOLVENT występują w różnych wariantach kolorystycznych, różnej długości i szerokości. W ofercie posiadamy także taśmy ozdobne sezonowe idealne do pakowania prezentów.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Długość taśmy
Typ taśmy
Kolor
Rodzaj kleju
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj