Kolorowe

Taśmy wielozadaniowe to rzecz, której zdecydowanie nie może zabraknąć w żadneym domu, firmie, magazynie. Sklejają uszkodzone kartony, zabezpieczają nasz dobytek, pomagają w życiu codziennym. Taśmy pakowe, taśmy budowlane, taśmy ozdobne, taśmy oznaczeniowe, taśmy remontowe czy też taśmy dwustronne, a także wiele innych znajdą Państwo w naszej szerokiej ofercie. Warto wybierać taśmy o sprawdzonej jakości, czyli takie, które w użytku są od wielu lat i zaskarbiają sobie zaufanie klientów. Te właśnie zakupią Państwo u nas. By łatwiej było się odnaleźć podzieliliśmy dostępne taśmy na rodzaje, oto opis kilku z nich:

Kolorowe taśmy z folii propylenowej z klejem akrylowym:

  • wykazują świetną przyczepność, więc nie muszą się Państwo martwić od rozklejenie
  • są odporne na wilgoć co znacznie poprawi ich trwałość
  • są wytrzymałe na zerwanie przez zastosowanie trwałego tworzywa
  • długo utrzymują się na powierzchi, do której są przyklejone

Kolorowe taśmy ECO SOLVENT:

  • są ekologiczne przez zastosowanie kleju z naturalnego kauczuku
  • ten sam klej jest wyjątkowo silny przez co pakunek będzie bezpieczny
  • są idealnym rozwiązaniem dla paczek exportowych, które narażone są na zmiany temperatur
  • odznaczają się uniwersalnością użycia przez co są idealne dla dużych firm jak i domostw

Kolorowe taśmy występują także w wariancie PVC. Każda z tych taśm jest cicha w użyciu (tzw. cichoodwijalna) co dodatkowo wpływa na komfort użytkowania. Jeśli poszukują Państwo różnych rozwiązań dla swojego biznesu trafili Państwo w odpowiednie miejsce. Dzielimy się naszym doświadczeniem od lat, dlatego jesteśmy jednym z liderów sprzedaży produktów do pakowania.Oferujemy także taśmy okolicznościowe z ozdobnym nadrukiem, które świetnie sprawdzą się podczas pakowania prezentów. Ich wzory będą miłym i estetycznym dodatkiem do opakowania.

Warto wspomnieć, że taśmy dobieramy do funkcji jaką mają pełnić, dlatego też warto przemyśleć do czego konkretnie ich potrzebujemy. Taśmy, które mają za zadanie łączyć większe elementy (np. pęk rur instalacyjnych czy wiązek elektrycznych) powinny być wytrzymalsze. Aby nie musieli Państwo tracić czasu na dobór odpowiednich taśm zapraszamy do kontaktu. Pomożemy w doborze tak, by byli Państwo zadowoleni. Dodatkowo oferujemy Państwu gamę produktów do pakowania takich jak koperty, woreczki itp. Z nami zabezpieczą Państwo każdą rzecz. Obiecujemy pełen profesjonalizm.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Długość taśmy
Szerokość taśmy
Typ taśmy
Kolor
Rodzaj kleju
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj