Kategorie

Sprzęt do owijania mebli   Uporządkuj według:
Dyspenser do folii stretch - ROS - komplet 2 szt
PROMOCJA!
BESTSELLER!

Dyspenser do folii stretch - ROS - komplet 2 szt

Dyspenser do folii stretch Ręczny uchwyt odwijacz R.O.S. Reel Off Set Komplet 2 szt Kolor Niebiesko -Czerwony       Opis ...
21.00 zł z VAT
Dyspenser/uchwyt folii stretch Premium
PROMOCJA!
BESTSELLER!

Dyspenser/uchwyt folii stretch Premium

DYSPENSER/UCHWYT FOLII STRETCH Opis Trwały i praktyczny przyrząd do owijania przedmiotów folią stretch Przeznaczony do folii o...
115.00 zł z VATPrzewóz mebli wiąże się z koniecznością ich należytego zabezpieczenia na czas transportu. Idealnie nadaje się do tego popularna folia stretch. Aby jej użycie było dla Państwa łatwiejsze, zaś pakowanie stało się szybsze i skuteczniejsze, do naszej oferty wprowadziliśmy praktyczne dyspensery do folii stretch.

 

Zastosowanie:

 

  • wygodne przechowywanie rolek z folią stretch
  • szybkie i skuteczne owijanie przedmiotów folią
  • zabezpieczanie mebli na czas transportu

 

Charakterystyka:

 

  • bardzo proste w użyciu
  • chronią ręce przed powstawaniem otarć i pęcherzy
  • przyspieszają proces pakowania
  • przystosowane do różnych szerokości rolek z folią

 

Folia stretch jest idealna do zabezpieczania mebli oraz sprzętu RTV i AGD na czas przeprowadzki. Zasada jej działania jest dość prosta: podczas owiania przedmiotu folia jest silnie rozciągana, a po zwolnieniu naciągu samoczynnie się zaciska tworząc wytrzymałą warstwę ochronna. Folia posiada również właściwości adhezyjne, co oznacza, że jej kolejne warstwy przyklejają się do siebie, dodatkowo wzmacniając zabezpieczenie.

 

Z tych samych powodów, dla których folia stretch jest tak przydatnym narzędziem podczas każdej przeprowadzki – jest również dość niewygodna w stosowaniu, szczególnie przez osoby korzystające z niej zaledwie sporadycznie.

 

Dlatego też proponujemy Państwu specjalny sprzęt do owijania mebli w postaci poręcznych dyspenserów do folii stretch. Są to proste, ale bardzo praktyczne urządzenia, których głównym zadaniem jest ułatwienie rozwijania folii oraz jej precyzyjnego i skutecznego nakładania.

 

Szczególnie polecamy Państwa uwadze dyspenser/uchwyt do folii stretch „Vincent”. Wyposażony w wygodną rączkę oraz specjalnie wyprofilowany docisk, pozwala na szybkie i łatwe odwijanie folii z rolek o średnicy tulei 36, 50 i 76mm. Urządzenie może być stosowane do folii o szerokości od 30 do 50 centymetrów i nie wymaga żadnej konserwacji.

 

Warto zwrócić uwagę, że sprzęt do owijania mebli przyda się Państwu nie tylko podczas przeprowadzki. Zabezpieczanie mebli folią stretch to tylko jeden przykład jego praktycznego użycia – folia tego typu doskonale sprawdza się także w dziesiątkach innych zastosowań, a urządzenie do jej odwijania znakomicie zwiększa komfort i wydajność pracy z nią.

Neopak | Opakowania z klasą

NEOPAK

ul. Leonidasa 51

02-239 Warszawa

email:

kontakt@neopak.pl

sklep@neopak.pl

tel:

(22) 853-16-89

(22) 225-26-62

(22) 353-33-88

Certyfikat Zaufania Klientów