Adrianna SzadyAdrianna Szadypiątek, 27 maja 20223 minuty czytanialiczba wyświetleń: 1082
Ilość komentarzy: 0

Gdzie kupić kartony przeprowadzkowe? neopak.pl

Prędzej czy później, każdy z nas doświadczy w swoim życiu przeprowadzki. Nowe mieszkanie, nowa szkoła, nowa praca - każda tego typu zmiana przynosi sporo stresu i bywa uciążliwa. Jednak można sobie z nią całkiem dobrze poradzić, jeśli do przeprowadzki odpowiednio się przygotuje. W jaki sposób? Przygotowując do transportu kartony do przeprowadzki. Bo przecież w coś trzeba spakować swoje rzeczy i porządnie je zabezpieczyć, żeby nie uległy uszkodzeniu podczas transportu. Z tego artykułu dowiesz się między innymi, jakie i gdzie kupić kartony przeprowadzkowe.

Kartony przeprowadzkowe - jak zaplanować pakowanie


Najmniej kłopotu z przeprowadzką mają ci, którzy do tego zajęcia zatrudniają firmę świadczącą profesjonalne usługi przeprowadzkowe. Tego typu firmy mają już spore doświadczenie i potrafią odpowiednio zapakować, przenieść i przewieźć wszystkie rzeczy, które chcesz przenieść do nowego domu czy biura. Jeśli jednak decydujesz się na samodzielnie przeprowadzenie, to trzeba to dobrze zaplanować i zaopatrzyć się w kartony przeprowadzkowe.

Dobrą praktyką jest rozplanowanie poszczególnych etapów pakowania. Warto więc wziąć kartkę i ołówek, aby wypisać wszystkie zadania do zrobienia i poukładać je w takiej kolejności, aby działania były jak najbardziej zoptymalizowane. Jaką kolejność pakowania obrać? Najlepiej pakować po kolei pomieszczeniami lub tematycznie. Jeśli wybierasz pakowanie pomieszczeniami, to zacznij na przykład od kuchni. Spakuj razem szklanki, kubki i talerze, a jeśli martwisz się, że się potłuką, to możesz owinąć je dodatkowo w gazety. Podobnie postępuj ze sztućcami, a szczególnie z ostrymi nożami. Początkowo ogrom rzeczy do spakowania może przytłaczać, ale z czasem pakowanie stanie się coraz sprawniejsze.

gdzie kupić kartony przeprowadzkowe

Kartony przeprowadzkowe - jak zapakować?


Organizację pakowania masz już zaplanowaną, ale kiedy przyjdzie do samego pakowania kartonów, to trzeba jeszcze pamiętać o kilku zasadach, które pomogą w zarówno w transporcie pudeł, jak i zabezpieczeniu ich zawartości. 

Po pierwsze, do pakowania często lepiej wybrać kartony o niezbyt dużych rozmiarach, ponieważ ciężko jest je wtedy dźwignąć z ziemi i przenosić. 

Po drugie, pakując przedmioty w kartonach, zadbaj o to, żeby były ułożone ściśle obok siebie, żeby jak najlepiej wykorzystać przestrzeń. Pamiętaj jednak, żeby nie wciskać przedmiotów na siłę, ponieważ możesz doprowadzić do ich uszkodzenia. Zbyt luźno ułożone przedmioty w pudełko to także ryzyko, że podczas transportu będą się o siebie obijać. 

Po trzecie, pakuj do jednego kartonu przedmiotu podobnego kształtu, a puste przestrzenie wypełnij miękkimi przedmiotami, które i tak musisz gdzieś spakować, np. ściereczki, ręczniki, poduszki. 

kartony przeprowadzkowe

Po czwarte, na spodzie kartonu przeprowadzkowe zawsze układaj cięższe przedmioty, a lżejsze na górze.

Po piąte - po wypełnieniu kartonu, zaklej go z góry i od spodu. Zapobiegniesz wypadnięciu wszystkich zapakowanych przedmiotów podczas podnoszenia kartonu.

Po szóste - opisz kartony, szczególnie jeśli w środku znajdują się delikatne przedmioty, które mogą się łatwo potłuc.


Kartony przeprowadzkowe

Może Cię zainteresuje?

Produkty z kategorii: Kartony przeprowadzkowe

Gdzie kupić kartony przeprowadzkowe?


Kartony przeprowadzkowe można kupić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Nie da się ukryć, że największy wybór, który nierzadko idzie w parze z korzystniejszą ceną, znajdziesz w sklepach internetowych, takich jak neopak.pl. W naszym sklepie do wyboru masz np.:
 • pudło do przeprowadzek 520x510x800mm /5w bigbox
 • karton przeprowadzkowy 550x300x350mm bc640g
 • karton wykrojnikowy 550x300x400mm przeprowadzkowy
 • karton wykrojnikowy 460x330x290mm archiwizacyjny
 • i wiele innych modeli, które możesz łatwo dopasować do swoich potrzeb.

kartony do przeprowadzki gdzie kupić

Nasze kartony przeprowadzkowe wykonane są ze specjalnej, pięciowarstwowej tektury, która zapewnia zwiększoną wytrzymałość, a dodatkowo są wyposażone w podwójne dno, dzięki czemu gwarantują jeszcze większą ochronę w trakcie transportu. W naszej ofercie są również kartony, które nie wymagają użycia taśmy do pakowania. Kartony te są specjalnie zaprojektowane, żeby było możliwe ich szybkie złożenie bez konieczności dodatkowe klejenia. Nie można również zapomnieć o tym, że nasze kartony przeprowadzkowe wykonane są z tektury ekologicznej, co sprawia, że są w 100% biodegradowalne. To sprawia, że dzięki nim nie tylko przeprowadzisz się w sposób komfortowy, ale także w sposób przyjazny dla naszej planety.

Dodatkowo w sklepie internetowym neopak.pl oferujemy rabat dla klientów, którzy zdecydują się na kupno większej liczby kartonów. Im więcej kartonów, tym wyższy rabat uzyskasz!Doskonale zdajemy sobie sprawę, że przez lata w naszych domach gromadzimy mnóstwo przedmiotów. Proces ich pakowania może zająć naprawdę sporo czasu i nerwów. Mamy nadzieję, że nasze kartony przeprowadzkowe usprawnią tę czynność w jak największym stopniu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat kartonów i przeprowadzek, to koniecznie zajrzyj do naszych innych artykułów:
gdzie kupić kartony przeprowadzkowe
Wyślij emailem

  Dodaj swój komentarz

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie