Kubki do piwa

Odporne, stabilne i estetyczne - takie są właśnie oferowane przez nasz sklep internetowy neopak.pl kubki do piwa. Wśród innych dostępnych u nas kubków jednorazowego użytku to właśnie te cieszą się największa popularnością wśród klientów. Oczywiście prócz samego piwa można nalewać do nich każdy rodzaj napojów, jednak przez swoją pojemność przylgnęła do nich właśnie ta nazwa.

Kubki do piwa jednorazowe sprawdzą się na imprezach plenerowych takich jak koncerty, festiwale muzyczne, festiwale artystyczne, dyskoteki pod gołym niebem, pikniki, imprezy sportowe, jubileusze, urodziny, imieniny i inne okazje organizowane na świeżym powietrzu. Polecamy je szczególnie przez wzgląd na formę wykonania i materiał, z jakiego są zrobione. Zapobiega on bowiem przykrym i cześto niebezpiecznym skutkom uszkodzenia szklanych odpowiedników takich naczyń, które mogą powodować skaleczenia czy inne urazy. Kubki z tworzyw sztucznych są więc bezpieczną opcją w każdej sytuacji.

Jednorazowe kufle do piwa są doceniane przez ogranizatorów eventów ze wględu na sposób ich sprzątania.

Po zużyciu się takiego kubka wystarczy go wyrzucić do odpowiednio oznakowanego pojemnika na odpady. Ściąga to z organizatorów obowiązek mycia, odkażania czy zbierania szkła przez co pozwala na oszczędność środków i czasu. Same kubki na piwo są tanie, dlatego też na ich zakup stać każdego przedsiębiorce.

Dostępne w naszym sklepie internetowym neopak.pl kubki jednorazowe na piwo odznaczają się wysoką jakością wykonania i estetyką. Serwowane w nich napoje będą w odpowiedni sposób zabezpieczone, a solidne wykonanie spowoduje, że będą one idealnie układać się w dłoni bez ryzyka zgniecenia kubka i rozlania zawartości. Kubki te występują w kolorze białym, są nieprzezroczyste przez co zapewnią anonimowość zawartości, a dodatkowo posiadają wzmocnione ścianki.

Niska waga kubków na piwo do jednorazowego użytku zapewni komfortowy transport i użytkowanie ich przez pracowników zajmujacych się serwowaniem napojów. Lekkość ma także kolosalne znaczenie podczas utylizacji odpadów, mniejsza waga to mniejsze koszta pozbycia sie odpadów. Zalety strony finansowej są jednym z najczęstszych powodów, dla których nasi klienci decydują się na takie właśnie rozwiązanie.

Zapraszamy Pańśtwa do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu i składania zamówień. Oferujemy atrakcyjny system rabatowy i szybką wysyłkę.

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj