Kubki do piwa

Odporne, stabilne i estetyczne - takie są właśnie oferowane przez nasz sklep internetowy neopak.pl kubki do piwa. Wśród innych dostępnych u nas kubków jednorazowego użytku to właśnie te cieszą się największa popularnością wśród klientów. Oczywiście prócz samego piwa można nalewać do nich każdy rodzaj napojów, jednak przez swoją pojemność przylgnęła do nich właśnie ta nazwa.

Kubki do piwa jednorazowe sprawdzą się na imprezach plenerowych takich jak koncerty, festiwale muzyczne, festiwale artystyczne, dyskoteki pod gołym niebem, pikniki, imprezy sportowe, jubileusze, urodziny, imieniny i inne okazje organizowane na świeżym powietrzu. Polecamy je szczególnie przez wzgląd na formę wykonania i materiał, z jakiego są zrobione. Zapobiega on bowiem przykrym i cześto niebezpiecznym skutkom uszkodzenia szklanych odpowiedników takich naczyń, które mogą powodować skaleczenia czy inne urazy. Kubki z tworzyw sztucznych są więc bezpieczną opcją w każdej sytuacji.

Jednorazowe kufle do piwa są doceniane przez ogranizatorów eventów ze wględu na sposób ich sprzątania.

Po zużyciu się takiego kubka wystarczy go wyrzucić do odpowiednio oznakowanego pojemnika na odpady. Ściąga to z organizatorów obowiązek mycia, odkażania czy zbierania szkła przez co pozwala na oszczędność środków i czasu. Same kubki na piwo są tanie, dlatego też na ich zakup stać każdego przedsiębiorce.

Dostępne w naszym sklepie internetowym neopak.pl kubki jednorazowe na piwo odznaczają się wysoką jakością wykonania i estetyką. Serwowane w nich napoje będą w odpowiedni sposób zabezpieczone, a solidne wykonanie spowoduje, że będą one idealnie układać się w dłoni bez ryzyka zgniecenia kubka i rozlania zawartości. Kubki te występują w kolorze białym, są nieprzezroczyste przez co zapewnią anonimowość zawartości, a dodatkowo posiadają wzmocnione ścianki.

Niska waga kubków na piwo do jednorazowego użytku zapewni komfortowy transport i użytkowanie ich przez pracowników zajmujacych się serwowaniem napojów. Lekkość ma także kolosalne znaczenie podczas utylizacji odpadów, mniejsza waga to mniejsze koszta pozbycia sie odpadów. Zalety strony finansowej są jednym z najczęstszych powodów, dla których nasi klienci decydują się na takie właśnie rozwiązanie.

Zapraszamy Pańśtwa do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu i składania zamówień. Oferujemy atrakcyjny system rabatowy i szybką wysyłkę.

Kubki do piwa


Plastikowe kubki do piwa to produkt przeznaczony zarówno dla punktów gastronomicznych, jak i do domowego użytku. Są niedrogie i funkcjonalne, dlatego nie podniosą znacznie kosztów sprzedaży napojów, na przykład piwa. Kubki do piwa mogą mieć różną pojemność, choć najczęściej jest to 300 lub 500 mililitrów. Są zwykle wykonane z transparentnego polipropylenu, dzięki czemu zawartość jest dobrze widziana.

Stosowanie kubków do piwa jest też bardzo powszechną praktyką podczas organizacji imprez masowych, spotkań sportowych, czy koncertów. Wszędzie tam, gdzie sprzedawane jest piwo, podawanie go w plastikowych lub papierowych kubeczkach może być wymagane. Mówią o tym względy bezpieczeństwa, a czasem także jest to po prostu wygodne dla organizatorów i sprzedawców.
 

Z czego wykonane są najlepsze kubki do piwa?


O ile w domu, czy w restauracjach i pubach piwo zwykle podawane jest w szklanych naczyniach, w wielu sytuacjach to jednorazowe kubki do piwa są najlepse. Pozwala to uniknąć czasochłonnego sprzątania, konieczności mycia ich, czy wyparzania. Plastikowe lub papierowe kubeczki na piwo są także bezpieczne - nie ma obawy o ich stłuczenie, czy pęknięcie. Wszystko to powoduje, że warto wykorzystać je również podczas organizowania spotkań ze znajomymi, zapraszając ich na grillowanie w ogródku, czy na inne okazje. Wtedy kubki na piwo i inne plastikowe, papierowe i styropianowe jednorazowe naczynia sprawdzą się idealnie.

Przyczyną tak dużej popularności jednorazowych kubków na piwo jest materiał, z którego są stworzone. Kubki do piwa PP są bowiem polipropylenowe. Takie tworzywo sztuczne łączy wiele przydatnych cech -  jest tanie w produkcji, łatwo nadać mu pożądany kształt i jest dość trwałe.Nie ma więc obawy o zbyt szybkie zużycie się kubeczka, pęknięcie, czy inne zdarzenia mogące spowodować wylanie się napoju.

Równie dobrym materiałem do produkcji jednorazowych naczyń i kubków jest laminowany papier, a także styropian. Styropianowe naczynia są szczególnie przydatne podczas serwowania i sprzedaży gorących napojów. Ułatwiają przenoszenie opakowania, szczególnie jeśli będa w komplecie z dopasowaną pokrywką. Papierowe kubeczki są natomiast najbardziej ekologiczne, co także jest plusem dla wielu osób.
 

Co zrobić ze zużytymi kubeczkami do piwa?


Kubki na piwo wykonane z polipropylenu mają wiele zalet. Materiał ten nie jest jednak podatny na biodegradację. W przeciwieństwie do papierowych naczyń, plastikowe kubki na piwo w szczególności warto więc odpowiednio utylizować. Plastikowe pojemniki i inne artykuły bez problemu można poddać recyklingowi. W tym celu najlepiej jest wyrzucać zużyte i niepotrzebne już plastikowe kubki na piwo do odpowiednio oznaczonych pojemników na odpady - tworzywa lub plastik. 

kubki na piwo

Wielu organizatorów imprez masowych decyduje się na pójście o krok dalej. Każdy wydawany przez nich plastikowy kubeczek wymaga zapłacenia pewnej kaucji. Dzięki temu prostemu zabiegowi, uczestnicy imprezy, koncertu lub meczu oddają zużyte kubeczki we właściwe miejsce. Dobrym pomysłem jest także zachęcenie osób będących w danym miejscu do zbierania pustych kubeczków. W niektórych sytuacjach za zebranie pewnej ilości plastikowych kubków można otrzymać darmowy napój, na przykład piwo. Organizator łączy w ten sposób dwa cele - ochronę środowiska i oszczędność związaną z późniejszym sprzątaniem.
 

Rodzaje plastikowych kubeczków


Plastikowe kubki na piwo występują w wielu odmianach. Różnią się głównie pojemnością. Dzięki zaopatrzeniu swojego punktu gastronomicznego w kubki o różnej objętości można zróżnicować swoją ofertę - na przykład sprzedając małe piwo i duże piwo w odpowiednich kubkach. W naszym sklepie z opakowaniami znajdą Państwo między innymi:
Mamy także inne jednorazowe naczynia, które mogą się przydać podczas organizacji punktu gastronomicznego lub przyjęcia:
  • papierowe kubki
  • jednorazowe sztućce
  • styropianowe filiżanki na kawę
  • talerze jednorazowe
  • miski, tacki z plastiku
  • i wiele innych
 

Dlaczego warto wybrać plastikowe kubki na piwo?


Korzystając z kubków na piwo PP można sporo zyskać. Przede wszystkim ten rodzaj naczyń pomoże spełnić normy i wymagania związane z bezpieczeństwem podczas organizacji imprez masowych. Kubki z plastiku lub papieru są bezpieczne, nie ma ryzyka stłuczenia się i powstania niebezpiecznych odłamków szkła. Wybierając plastikowe kubki na piwo mogą też Państwo zapomnieć o konieczności mycia szklanych kufli, problematycznego przechowywania ich i ogólnie sprzątania. Wystarczy po zakończonej imprezie lub przyjęciu w rodzinnym gronie po prostu zbierać zużyte kubki na piwo i wyrzucić je do pojemnika na tworzywo.

Przede wszystkim kubki polipropylenowe są jednak wyjątkowo tanie. Za paczkę zawierającą 50 sztuk należy zapłacić jedyne kilka do kilkunastu złotych. To tyle, ile kosztuje zakup jednego szklanego kufla. Plastikowe kufle są więc świetnym wyborem, jeśli potrzebują Państwo raz na jakiś czas nalewać napoje większej liczbie osób.

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem o 10 nietypowych projektach opakowań na żywność.
    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie