Kubki plastikowe

Kubki plastikowe to nieodłączny element każdego festiwalu muzycznego, większości imprez plenerowych oraz imprez masowych. Idealnie sprawdzają się także w każdej gąłęzi gastronomii jako tanie i praktyczne rozwiązanie do serwowania napojów i pokarmów w płynnej postaci. Jest to także alternatywa dla szklanych naczyń, które ulegają w łatwy sposób uszkodzeniom mechanicznym i mogą zagrażać zdrowiu gości.

Wśród plastikowych kubków najpopularniejsza propozycją są kubki transparentne (przezroczyste), które wiodą prym jako kubki na piwo. Można je spotkać wszędzie. Na festynach czy w barach szybkiej obsługi - dzięki przystępnej formie i niskiej cenie są wybierane przez właścicieli punktów gastronomicznych najczęściej. Przezroczystość materiału, z którego są wykonane ułatwia identyfikację zawartości, a dodatkowo zapewnia bezpieczeństwo na imprezach masowych, gdzie mogą zdarzyć się sytuacje potencjalnie niebezpieczne takie jak dorzucanie róznych substancji do napojów. Dostępne są w naszym sklepie w opakowaniach zbiorczych po 6 sztuk.

Kolejna z propozycji kubków to filiżanki do kawy o pojemności 200 ml. Stanowią rewelacyjne zastępstwo dla tradycyjnej porcelany, która może ulec zniszczeniu podczas tłocznych imprez. Kosztowną zastawę lepiej chronić, dlatego właśnie warto rozważyć zastąpienie jej plastikowymi kubeczkami w formie filiżanek. Dzięki eleganckiej formie dopasują się do oficjalnych okazji, takich jak bankiety czy jubileusze.

Każdy z oferowanych typów kubków odznacza się najwyższą jakością wykonania.

W tym temacie nie uznajemy kompromisów. Nasze produkty dobieramy z najwyższą starannością i z tego powodu zyskują Państwo pewność, że bez względu na wybraną opcję kupione u nas i zastosowane rozwiązania nigdy Państwa nie zawiodą. Jesteśmy jednym z liderów rynku opakowań w Polsce, naszą markę budujemy z Państwa wsparciem od wielu lat. Dzięki Państwa zaufaniu stajemy się coraz lepsi. Prócz doskonałej obsługi przez naszych doradców oferujemy także szybką wysyłkę zakupionych produktów by mogli się Państwo nimi cieszyć w mgnieniu oka. W razie pytań dotyczących oferowanych przedmiotów zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Podzielą się oni z Państwem swoim doświadczeniem i wiedzą oraz pomogą w znalezieniu odpowiednich i ekonomicznych rozwiązań na miarę Państwa potrzeb. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, zapraszamy na zakupy. Neopak. Aż miło pakować.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie