Kubki plastikowe

Kubki plastikowe to nieodłączny element każdego festiwalu muzycznego, większości imprez plenerowych oraz imprez masowych. Idealnie sprawdzają się także w każdej gąłęzi gastronomii jako tanie i praktyczne rozwiązanie do serwowania napojów i pokarmów w płynnej postaci. Jest to także alternatywa dla szklanych naczyń, które ulegają w łatwy sposób uszkodzeniom mechanicznym i mogą zagrażać zdrowiu gości.

Wśród plastikowych kubków najpopularniejsza propozycją są kubki transparentne (przezroczyste), które wiodą prym jako kubki na piwo. Można je spotkać wszędzie. Na festynach czy w barach szybkiej obsługi - dzięki przystępnej formie i niskiej cenie są wybierane przez właścicieli punktów gastronomicznych najczęściej. Przezroczystość materiału, z którego są wykonane ułatwia identyfikację zawartości, a dodatkowo zapewnia bezpieczeństwo na imprezach masowych, gdzie mogą zdarzyć się sytuacje potencjalnie niebezpieczne takie jak dorzucanie róznych substancji do napojów. Dostępne są w naszym sklepie w opakowaniach zbiorczych po 6 sztuk.

Kolejna z propozycji kubków to filiżanki do kawy o pojemności 200 ml. Stanowią rewelacyjne zastępstwo dla tradycyjnej porcelany, która może ulec zniszczeniu podczas tłocznych imprez. Kosztowną zastawę lepiej chronić, dlatego właśnie warto rozważyć zastąpienie jej plastikowymi kubeczkami w formie filiżanek. Dzięki eleganckiej formie dopasują się do oficjalnych okazji, takich jak bankiety czy jubileusze.

Każdy z oferowanych typów kubków odznacza się najwyższą jakością wykonania.

W tym temacie nie uznajemy kompromisów. Nasze produkty dobieramy z najwyższą starannością i z tego powodu zyskują Państwo pewność, że bez względu na wybraną opcję kupione u nas i zastosowane rozwiązania nigdy Państwa nie zawiodą. Jesteśmy jednym z liderów rynku opakowań w Polsce, naszą markę budujemy z Państwa wsparciem od wielu lat. Dzięki Państwa zaufaniu stajemy się coraz lepsi. Prócz doskonałej obsługi przez naszych doradców oferujemy także szybką wysyłkę zakupionych produktów by mogli się Państwo nimi cieszyć w mgnieniu oka. W razie pytań dotyczących oferowanych przedmiotów zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Podzielą się oni z Państwem swoim doświadczeniem i wiedzą oraz pomogą w znalezieniu odpowiednich i ekonomicznych rozwiązań na miarę Państwa potrzeb. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, zapraszamy na zakupy. Neopak. Aż miło pakować.

Plastikowe kubki


Jednymi z najpopularniejszych jednorazowych naczyń są kubki plastikowe. Ich niska cena i praktyczność sprawiają, że wykorzystuje je naprawdę wiele osób - zarówno w punktach gastronomicznych, jak i innych firmach oraz gospodarstwach domowych. Głównym sposobem użycia kubeczków z plastiku jest oczywiście podawanie w nich napojów. Nie jest to jednak jedyne przeznaczenie plastikowych kubków. Mogą też posłużyć do wykonywania prac plastycznych, czy do przechowywania różnych przedmiotów - jako pojemnik na długopisy, czy inne drobiazgi.

Największymi zaletami plastikowych kubków są niska cena i doża dostępność. Z tego względu bez trudu można je oddać do dyspozycji swoim klientom, pracownikom, a także wykorzystać w innych sytuacjach. Choć w ostatnich latach coraz większą popularnością cieszą się bardziej ekologiczne kubki papierowe, kubeczki z plastiku w wielu sytuacjach wciąż pozostają niemal niezastąpione.
 

Rodzaje kubków z plastiku


W naszym sklepie internetowym Neopak znajdą Państwo wiele odmian naczyń jednorazowych, które są przydatne w gastronomii. Wśród nich bez wątpienia plastikowe kubki są jednymi z najpopularniejszych. Powód jest prosty. Te użyteczne pojemniki na napoje są niedrogie. Koszt zakupu jednego kubeczka to od kilku-kilkunastu groszy. Decydując się na zakup większej ilości kubeczków z plastiku można obniżyć ten koszt.

Wybierając najbardziej odpowiedni rodzaj plastikowych kubeczków do swoich potrzeb należy zwrócić uwagę na jego pojemność i dodatkowe uchwyty. Te są potrzebne szczególnie, gdy zawartością kubeczków będą gorąca herbata lub kawa. Uchwyt w postaci wygodnego ucha zdecydowanie ułatwia przenoszenie napoju.

Dostępne rodzaje kubeczków z plastiku:W zależności od potrzeb można więc wybrać odpowiednią pojemność plastikowych kubków.
 

Plastikowe kubeczki jednorazowe w Neopak. Jak jeszcze można ich użyć?


Jak się okazuje, kubki z plastiku mają o wiele więcej zastosowań, niż podawanie w nich napojów. Przykładem może być wykorzystanie kubeczka z plastiku jako miarki. Skoro wiemy, jaka jest pojemność kubeczka, bez trudu posłuży nam on do odmierzenia płynu, czy produktów sypkich - mąki, cukru, itp. Nie musimy się przy tym martwić o pobrudzenie naszej prowizorycznej, ale skutecznej miarki. Po użyciu możemy bowiem po prostu wyrzucić kubek z plastiku - jest tani w zakupie, a naszej szafie jest ich spory zapas. Z pewnością nikt nie chciałby tego zrobić z domową szklanką lub ceramicznym kubeczkiem.

Kubeczki plastikowe są też często wykorzystywane na różnych przyjęciach i imprezach. Służą wtedy do podawania napojów, ale też przekąsek - na przykład paluszków. Po zakończonej zabawie wystarczy po prostu wyrzucić wszystkie do śmieci, bez konieczności długotrwałego sprzątania i zmywania naczyń. Na przyjęciach, szczególnie dla dzieci, plastikowe kubki przydają się też do wielu imprezowych gier. Przykładem są rzuty piłeczką ping-pongową do celu, którym jest właśnie kubeczek. Można też urządzać konkursy w układaniu piramidy z plastikowych kubeczków.

plastikowe kubki

Oczywiście, podobnie do innych jednorazowych naczyń, kubki z plastiku są bardzo chętnie wykorzystywane także przez dzieci. Służą im do wielu zabaw, czy tworzenia prac plastycznych, Kreatywność dzieci nie zna granic, nie trzeba więc nawet wyjaśniać im, co mają zrobić z kubeczkami.
 

Właściwości plastikowych kubeczków


W Neopak znajdą Państwo wiele odmian plastikowych kubków jednorazowych. Wszystkie łączą zestaw zalet, które są powodem ich popularności. Przede wszystkim jednorazowe kubki z plastiku są jednym z najtańszych sposobów na wygodne napić się napoju. Z tego względu sprawdzają się  gastronomii, wielu firmach, ale także w użytku domowym.

Kubki plastikowe oczywiście nadają się do kontaktu z żywnością i napojami. Są w pełni bezpieczne dla ich użytkowników. Dodatkowo niektóre odmiany posiadają wygodne uchwyty w formie uszu. Takie filiżanki z plastiku doskonale nadają się do sprzedaży gorącej herbaty, kawy i innych ciepłych napojów.

Do zalet kubków z plastiku bez wątpienia należy zaliczyć dostępność w wielu rozmiarach. Pozwala to na stworzenie rozbudowanej oferty - sprzedaż napojów różnej wielkości.
 

Ile kosztują plastikowe kubki?


Kubeczki jednorazowe z plastiku są bardzo tanie. Nie wpływają w znaczący sposób na cenę sprzedaży danego produktu. Ekonomiczne opakowanie jest bardzo ważne zarówno w branży gastronomicznej jak i podczas używania jednorazowych naczyń w innych sytuacjach. Koszt zakupu jednego plastikowego kubeczka to zwykle kilka lub kilkanaście groszy za sztukę. Największe kubeczki lub te z dodatkowym uchwytem kosztują natomiast do kilkudziesięciu groszy. Wybierając kubeczki plastikowe w większym opakowaniu (większa ilość) mogą Państwo obniżyć cenę ich zakupu.

Poza niedrogimi kubkami z plastiku w Neopaku znajdą Państwo także inne przydatne naczynia oraz jednorazowe sztućce.
    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie