Kubki polistyrenowe

Kubki PS, czyli wykonane z materiału o nazwie polistyren to produkty o wysokiej sztywności idealnie sprawdzające się podczas okazji, podczas których przewiduje się serwowanie i spożywanie napojów. Bez tej pozycji nie obejdą się bankiety, koncerty, imprezy plenerowe, spotkania towarzyskie, imprezy turystyczne czy sportowe organizowane w warunkach polowych. Stanowią one także świetną alternatywę dla domowej zastawy podczas przyjmowania dużej ilości gości - nie wymagają od nas mycia - po użyciu wystarczy je wyrzucić.

Polistyren to tworzywo sztuczne otrzymywane w procesie polimeryzacji styrenu posiadające swoje unikalne parametry techniczne. Otrzymany w wyniku polimeryzacji styrenu polistyren jest termoplastem pozbawionym koloru, który jednocześnie charakteryzuje twardość, kruchość oraz bardzo ograniczona elastyczność Polistyren można barwić na dowolne kolory, stąd możliwość zamówienia płyt PS w praktycznie każdym z kolorów dostępnych w palecie barw. Cechy te sprawiają, że tworzywo doskonale nadaje się jako surowiec w procesie formowania wtryskowego stosunkowo niewielkich przedmiotów o złożonych kształtach. W tym także kubków i innych naczyń przeznaczonych do zastosowania w gastronomii. Polistyren nie wytwarza szkodliwych związków chemicznych dzięki czemu może być stosowany w kontakcie z żywnością bez obaw o zatrucie. Wszechstronnośc polistyrenu doceniana jest na całym świecie. Prócz zastosowania w produkcji jednorazowej zastawy wykorzystuje się go wszędzie tam, gdzie potrzeba trwałego i plastycznego tworzywa.

Kubki PS dostępne w naszym sklepie to produkty najwyższej jakości.

Dokładamy wszlekich starąń by oferowane produkty spełniały wszystkie standardy jakości i sprostały Państwa wymaganion czy potrzebom. Różne rozmiary i formy kubków PS pozwalają na odpowiednie dobranie ich do przeznaczenia. U nas zakupią Państwo kubki standardowe, przezroczyste bez uchwytów, które idealnie nadają sie do serwowania alkoholi takich jak piwo czy kolorowe drinki, soków czy smoothie. W ofercie mamy także kubeczki imitujące swoim wyglądem filiżanki - te będą schludnie prezentować się na oficjalnych uroczystościach. Posiadają wygodny uchwyt w formie ucha, który ochroni dłonie gości przez kontaktem z gorącą zawartością opakowania. Ponad to oferujemy atrakcyjne ceny produktów oraz system rabatowy. Ekspresowa wysyłka pozwoli Państwu cieszyć się zakupionymi produktami w mgnieniu oka. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie