Kubki szkłopodobne

Szkłopodobne naczynia w postaci kubków to luksusowa wersja kubków jednorazowego użytku przeznaczona dla wszystkich z Państwa, którym zależy na nienagannym wyglądzie zastawy stołowej podczas przyjęć biznesowych i rozrywkowych. Ten rodzaj kubków prócz funkcjonalności pozwoli na zachowanie oficjalnej formy podczas spotkań z kontrahentami czy przyjaciółmi. Eleganckie wzory sprawią, że przyjęcie zostanie na długo zapamiętane jako dobrze zorganizowane oraz nadadzą mu ekskluzywnego wyglądu. Tego typu kubki odznaczają się dużą wytrzymałością oraz bezpieczeństwem użytkowania. Wytwarzane z odpornego na urazy mechaniczne tworzywa będą idealną opcją także tam, gdzie panuje duży ruch oraz zamieszanie. Urodziny dziecka, pikniki rodzinne czy imprezy masowe - w każdej z tych sytuacji szkłopodobne kubki sprawdzą się na 100%.

Szkłopodobne kubki dostępne w naszym sklepie to oferta skierowana do osób, dla których estetyka podania napojów podczas organizowanych uroczystości jest bardzo istotna. W ofercie posiadamy kilkanaście różnych wzorów takich kubków. Imitują one wyglądem szkło, tak więc prezentacja napojów będzie nienaganna. Czy to do kolorowych i warstwowych drinków, czy do soków, czy też do innych napojów - zawsze pozwolą na ukazanie imponującej zawartości. Jest to opcja, która pozwoli także Państwu na wymierne oszczędności. Niska cena w stosunku do prawdziwego szkła pozwoli na zminimalizowanie strat w razie uszkodzeń takich kubków. Polecane są także do obiektów takich jak placówki oświatowe, an stołówki czy do użytku w domowym zaciszu podczas odwiedzin większej ilości gości. Pakowane w opakowania zbiorcze po kilkanaście sztuk są wygodne w użyciu.

Największym jednak atutem jest higieniczność takiego rozwiązania. Jednorazowe kubki zapewnią ochrone przed bakteriami i wirusami każdemu z gości. Jest to szczególnie ważne zwłaszcza teraz - w dobie pandemii. Po użyciu kubki tego typu wystarczy wyrzucić do odpowiedniego kontenera na odpady. Nie wymagają one od Państwa czyszczenia, odkażania, mycia.

Ważnym aspektem jest też niska waga tego typu kubków. Wykonane z lekkiego materiału spowodują, że ich transport na miejsce imprezy będzie bezproblemowy. Lekkość ma także znaczenie w procesie obsługi - niska waga powoduje, że ręce obsługi nie będą zmęczone od dźwigania ciężkich szklanek. Przekłada się to na komfort pracy.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną oferta kubków szkłopodobnych na neopak.pl. Gwarantujemy najwyższa jakość i ekspresową wysyłkę.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie