Folia LDPE

Folia LDPE różni sie od folii HDPE gęstością, a co za tym idzie - wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Ma ona szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu: rolnym, spożywczym, transportowym, produkcyjnym, odzieżowym oraz w większości gospodarstw domowych. Jej właściwości sprawiają, że jest ona idealnym towrzywem do pakowania i zabezpieczenia materiałów różnego pochodzenia, od produktów przemysłowych przez użytkowe po spożywcze.

Folie LDPE wytwarzane są z polietylenu - materiału, który doceniany jest za swoje właściwości w każdym sektorze związanym z przemysłem foliarskim. Jest on giętki, transparentny oraz elastyczny, czyli idealny do produkcji folii wielozadaniowej jaką jest LDPE. Proces produkcji polegający na polimetyzacji etanu daje nam materiał, który spełnia restrykcyjne normy jakościowe narzucone przez producentów opakowań. Odznacza się dużą trwałością i odpornością na działanie wody i więszkości czynników chemicznych (olejów, rozpuszczalników, farb, tłuszczów). Sprawia to, że zaopatrując swoje przedsiębiorstwo w artykuły z LDPE możemy zyskac pewność niezawodności.

Najważniejszą cechą tych folii jest możliwośc użycia ich przy żywności.

Posiadaja bowiem one odpowiednie atesty zezwalające na takie działanie. Nie przesiąkają one zapachami więc stanowią idealne zabezpieczenie najróżniejszych produktów spożywczych. Warto dodać, że przez swoją wytrzymałość chętnie wybierane są przez zakłady produkcyjne, gdzie w obrocie spotykają się z cięższymi materiałami. Ergonomiczne uchwyty ułatwiają pracę oszczędzając przy tym cenny czas poświęcony na pakowanie przedmiotów.

Folia LDPE jest także odporna na skrajne warunki pogodowe, sprawdzi się więc w roli zabezpieczenia towarów na zewnątrz, pod gołym niebem. Nie poddaje się ona działalności promieni UV, niskim i wysokim temperaturom, ani wpływowi wody i wilgoci. Zagwarantuje więc odpowiedni stopień bezpieczeństwa nie narażając Państwa na straty materialne. Właściwości nośne pozwalają na transportowanie ciężkich przedmiotów dlatego też polecamy je jako rozwiązanie dla sklepów wszystkich branż. Oferujemy tylko i wyłącznie produkty najwyższej jakości Gwarantuje to Państwu stuprocentową satysfakcję i pewność, że z naszymi produktami Państwa dobra są odpowiednio zabezpieczone przed jakimikolwiek zniszczeniami. Z nami bezpieczeństwo nabiera nowego wymiaru.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Długość
Szerokość
Wysokość
Kolor
Uchwyt
Zestaw
Grubość
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj