Reklamówki foliowe folia LDPE

Folia LDPE różni sie od folii HDPE gęstością, a co za tym idzie - wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Ma ona szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu: rolnym, spożywczym, transportowym, produkcyjnym, odzieżowym oraz w większości gospodarstw domowych. Jej właściwości sprawiają, że jest ona idealnym towrzywem do pakowania i zabezpieczenia materiałów różnego pochodzenia, od produktów przemysłowych przez użytkowe po spożywcze.

Folie LDPE wytwarzane są z polietylenu - materiału, który doceniany jest za swoje właściwości w każdym sektorze związanym z przemysłem foliarskim. Jest on giętki, transparentny oraz elastyczny, czyli idealny do produkcji folii wielozadaniowej jaką jest LDPE. Proces produkcji polegający na polimetyzacji etanu daje nam materiał, który spełnia restrykcyjne normy jakościowe narzucone przez producentów opakowań. Odznacza się dużą trwałością i odpornością na działanie wody i więszkości czynników chemicznych (olejów, rozpuszczalników, farb, tłuszczów). Sprawia to, że zaopatrując swoje przedsiębiorstwo w artykuły z LDPE możemy zyskac pewność niezawodności.

Najważniejszą cechą tych folii jest możliwośc użycia ich przy żywności.

Posiadaja bowiem one odpowiednie atesty zezwalające na takie działanie. Nie przesiąkają one zapachami więc stanowią idealne zabezpieczenie najróżniejszych produktów spożywczych. Warto dodać, że przez swoją wytrzymałość chętnie wybierane są przez zakłady produkcyjne, gdzie w obrocie spotykają się z cięższymi materiałami. Ergonomiczne uchwyty ułatwiają pracę oszczędzając przy tym cenny czas poświęcony na pakowanie przedmiotów.

Folia LDPE jest także odporna na skrajne warunki pogodowe, sprawdzi się więc w roli zabezpieczenia towarów na zewnątrz, pod gołym niebem. Nie poddaje się ona działalności promieni UV, niskim i wysokim temperaturom, ani wpływowi wody i wilgoci. Zagwarantuje więc odpowiedni stopień bezpieczeństwa nie narażając Państwa na straty materialne. Właściwości nośne pozwalają na transportowanie ciężkich przedmiotów dlatego też polecamy je jako rozwiązanie dla sklepów wszystkich branż. Oferujemy tylko i wyłącznie produkty najwyższej jakości Gwarantuje to Państwu stuprocentową satysfakcję i pewność, że z naszymi produktami Państwa dobra są odpowiednio zabezpieczone przed jakimikolwiek zniszczeniami. Z nami bezpieczeństwo nabiera nowego wymiaru.

Reklamówki z folii LDPEFolia polietylenowa jest bardzo popularnym rodzajem materiału. Wiele firm z niemal każdej branży używa wyrobów z folii PE w trakcie produkcji, transportu, a także sprzedaży swoich produktów. Nie inaczej jest w przypadku reklamówek - są bardzo rozpowszechnione na rynku. Reklamówki z folii LDPE to wytrzymałe i niedrogie opakowania, świetnie sprawdzają się więc w wielu sklepach, całej branży handlowej, czy w firmach świadczących usługi.

Połączenie właściwości reklamówek foliowych sprawia, że jest chętnie wykorzystywana przez sprzedawców i przydatna klientom. Jakie są możliwości zastosowania i co spakować do reklamówek foliowych z folii LDPE?

 

Reklamówki foliowe do pakowania i zabezpieczania towarówBudowa foliowych reklamówek z folii LDPE jest dość prosta. Cienka warstwa folii polietylenowej jest uformowana w kształt work, który dodatkowo może mieć uchwyty, Te sprawdzają się szczególnie dobrze w torebkach, których udźwig jest duży (nawet kilka kilogramów). Dzięki foliowym uszom klienci łatwo mogą przenosić zapakowane w reklamówkę towary. Reklamówki z uszami można zamknąć poprzez zawiązania z nich węzła..

Woreczki foliowe z LDPE często są jednak pozbawione dodatkowych uchwytów. Służą zazwyczaj do pakowania drobnych przedmiotów, a także artykułów spożywczych. Zamknięcie foliówek bez uchwytów możliwe jest w sposób ręczny (zawiązując supeł) lub zautomatyzowany, poprzez wykorzystanie zaklejarki do reklamówek foliowych. Cienki, foliowy pasek z klejem pozwala na szybkie i szczelne zamknięcie reklamówki, co w wielu wypadkach jest bardzo ważne.

 

Zastosowanie foliowych reklamówek z folii LDPEFoliowe woreczki z LDPE są stosowane w niemal każdej branży. Ze względu na to, że ich koszt jest bardzo niski, woreczki foliowe nie zwiększają zauważalnie ceny pakowanego w nie produktu. Często są więc wykorzystywane przy sortowaniu różnych drobnych przedmiotów i pakowaniu ich. W większych opakowaniach można znaleźć właśnie foliowe woreczki LDPE jako sposób na zapakowanie niewielkich elementów będących częścią zamówienia. W ten sposób pakowane są różne instrukcje, śrubki, gwoździe, naklejki, a także wiele innych rzeczy.

Reklamówki z folii LDPE z powodzeniem można wykorzystać do pakowania żywności. Czasami produkty są w ten sposób pakowane przez sprzedawcę lub producenta. Także klienci czasem mogą używać tych przemyślanych woreczków, na przykład do pakowania żywności na wagę (bakalie, orzechy, warzywa, owoce, pieczywo, słodycze). Pakowanie żywności jest jednym z najczęściej stosowanych sposobów wykorzystania woreczków LDPE. Folia polietylenowa jest neutralna dla produktów spożywczych, nie wchodzi z nimi w reakcje chemiczne - jest tym samym bezpieczna dla konsumentów.

Woreczki foliowe LDPE dobrze sprawdzają się podczas pakowania wielu elementów. Stworzony w ten sposób pakiet pozwala na wygodne przechowywanie, a także sprzedaż niewielkich rzeczy. Często wykorzystują to niewielkie zakłady usługowe. U krawca takie tanie woreczki służą jako opakowanie dla cekinów, guzików, nici, itp. 

 

Największe zalety woreczków z folii LDPEGłówną zaletą woreczków foliowych LDPE jest możliwość zapakowania dowolnych przedmiotów w bardzo niskiej cenie. Dzięki temu można je wykorzystać w swoim biznesie bez znaczącego wzrostu kosztów pakowania. Folia polietylenowa używa do do produkcji reklamówek zapewnia im dobrą wytrzymałość i elastyczność. Pakowane w ten sposób przedmioty są jednocześnie zabezpieczone przed wpływem czynników zewnętrznych, na przykład wilgoci. Reklamówki nie starzeją się, przez co towar może być w nich przechowywany przez długi czas.

Do największych zalet reklamówek foliowych należą:
 • niski koszt zakupu;
 • możliwość wyboru jednego z wielu rozmiarów - optymalizacja kosztów;
 • wytrzymała folia;
 • rozciągliwość, która pozwala na pakowanie nieregularnych przedmiotów;
 • możliwość pakowania ręcznego lub przy użyciu dodatkowych narzędzi;
 • dostępne w niedrogich pakietach po 50 lub 100 sztuk;
 • estetyczny wygląd;
 • proste w użytkowaniu, pozwalają na szybkie pakowanie.


 

Rodzaje reklamówek LDPE, alternatywy dla woreczków z folii LDPEReklamówki foliowe LDPE są jednym ze sposobów pakowania dowolnych przedmiotów i niewielkich gabarytach. Aby jak najlepiej spełnić oczekiwania Klientów, są dostępne w wielu rozmiarach, między innymi:
Wśród opakowań dostępnych w naszym sklepie Neopak znajdą Państwo także inne, podobne do foliowych reklamówek LDPE:

 

Gdzie można kupić woreczki foliowe LDPE?Foliowe reklamówki z folii LDPE znajdą Państwo w sklepie internetowym Neopak. Posiadamy duży wybór różnych opakowań, także wykonanych z folii polietylenowej. Nasi specjaliści chętnie pomogą Państwu wybrać najbardziej odpowiednie rozwiązanie do konkretnych potrzeb. Dzięki temu mamy pewność, że wybrane opakowania spełnią Państwa oczekiwania.
  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie