Zrywki na rolce

Zrywki na rolce to najpopularniejsze torebki służące do pakowania różnego rodzaju artykułów na świecie. Ich niewielka waga oraz wygodna forma od lat stawia je na pozycji lidera wśród opakowań służących do transportu. Idąc na zakupy czy to do galerii czy do osiedlowego sklepu spotykamy się z nimi i sami z nich korzystamy. Stanowią one dobre rozwiązanie dla każdego biznesu ponieważ prócz wygody użycia są one również tanie. Dlaczego warto zaopatrzyć się więc w reklamówki na rolce? Przede wszystkim ze względu na estetykę i utrzymanie porządku w swojej firmie. Rolka stanowi stały punkt poboru reklamówek, a jak sama nazwa wskazuje "zrywki" odrywamy jednym ruchem upłynniając proces pakowania.

Zrywki występują w różnych opcjach. Przede wszystkim warto kierować się ich parametrami technicznymi i wielkością. Mimo wszystko warto pamiętać o tym, że tradycyjna zrywka nie jest rozwiązaniem dla dużych i ciężkich przedmiotów. Pomieści ona towar, który waży maksymalnie kilka kilogramów, a najczęściej służy do pakowania pojedyńczych produktów spożywczych takich jak chleb, owoce, warzywa czy wyroby sprzedawane na wagę. W większości punktów zrywki są darmowe i ogólnodostępne dla klientów.

Zrywki wykonane są z cienkiej folii HDPE, która odznacza sie dużą elastycznością, tak więc możemy bez problemu owinąć nią szczelnie produkty. Transparentność natomiast pomaga w łatwym zidentyfikowaniu zawartości opakowania bez potrzeby ponownego jego otwierania. Ten rodzaj opakowania ze względu na swoją lekkość nie zwiększa końcowej masy produktu przez co jest bardzo komfortowy w użyciu. Zastosowane w zrywkach zakończenia , tak zwane "uszy" dają nam możliwość zawiązania woreczka i zapobiegania przed wysypaniem się jego zawartości. Zdecydowanie jest to produkt pierwszej potrzeby w większości sklepów. Zrywki są całkowicie wodoodporne, tak więc jest to ich kolejny istotny atut.

W naszym sklepie neopak.pl oferujemy Państwu zrywki o bardzo wysokiej jakości pochodzące od wiodących producentów zaopatrujących duże i liczące się na rynku przedsiębiorstwa. Stawiamy na najwyższą jakość produktów, dlatego jesteśmy pewni, że zakupione u nas spełnią wszelkie Państwa oczekiwania. Jeśli jednak potrzebują Państwo wsparcia naszych pracowników zapraszamy do kontaktu. Odpowiedzą oni na Państwa pytania i pomogą wybrać odpowiednie i opytmalne dla Państwa rozwiązania. Zamówienia realizujemy z największą starannością, a wszystko to by Państwa biznes zawsze był dobrze zaopatrzony.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Kolor
Rodzaj reklamówki
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj