Torby materiałowe

Kolejnym z rodzajów toreb, które od pewnego czasu stały się niezwykle popularne, są torby materiałowe. Mają swoje zastosowanie zarówno w celach prywatnych jak i biznesowych. Cechuje je bardzo duża wytrzymałość, ponieważ w przeciwieństwie do np. toreb foliowych, bardzo ciężko je uszkodzić lub rozerwać. Oznacza to więc, że mimo pierwotnej wyższej ceny produktu, może być to wybór atrakcyjny finansowo. Torby materiałowe są także, a może przede wszystkim, lepszym wyborem pod kątem ochrony środowiska. Wraz ze wzrostem świadomości potrzeby większego dbania o naszą planetę pojawiły się nowe produkty, które są dla niej przyjaźniejsze. Fakt, że tego typu torby mogą być używane wiele, a nawet setki razy przez wiele lat, nie generują niepotrzebnych, dodatkowych śmieci. Ich proces rozkładu w przypadku wyrzucenia jest znacznie krótszy niż toreb wykonanych z innego materiału.

Torby materiałowe są produkowane z następujących surowców: bawełny, lnu, włókniny i juty.

 

Torby materiałowe są chętnie stosowane przez firmy jako produkt służący do reklamy. Mogą być oryginalnym gadżetem oferowanym klientom podczas na przykład targów branżowych, co pozwala im lepiej zapamiętać daną markę. Wiele osób chętnie skorzysta z otrzymanej torby w codziennym życiu, a to umożliwia dotarcie do szerokiej grona odbiorców, którzy zwracają uwagę na logo widoczne na takiej torbie. Jest to nienachalny i bardzo skuteczny zabieg marketingowy. To także produkt na tyle neutralny, że logo danej firmy będzie bardzo dobrze się na nich prezentować. Torby materiałowe służą także często jako torby na zakupy, które łatwo zwinąć i włożyć do torebki, a potem wyciągnąć kiedy będą potrzebne. Można do nich zapakować również inne przedmioty, na przykład buty na trening czy kanapkę i wodę na drogę. Z takiej opcji chętnie korzystają rodzice, którzy pakują do toreb materiałowych ważne rzeczy do szkoły dla ich dzieci.

Dostępne w naszym sklepie torby materiałowe są wysokiej jakości, do ich wyprodukowania użyto wyłącznie najlepszych, sprawdzonych materiałów. Oferujemy duży wybór różnego rodzaju rozmiarów, wzorów i kolorów, pośród których każdy Klient znajdzie taką, która najbardziej będzie mu się podobała. Wszystkie modele mają wygodne uchwyty, niektóre z tkaniny, a inne z rączki bambusowej. To nowe rozwiązanie cieszy się dużym zainteresowaniem ponieważ ma estetyczny wygląd i nie jest łatwo je uszkodzić. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem i do skorzystania z tej jakże wygodnej opcji. W razie pytań służymy pomocą.

A gdyby tak połączyć modę z ekologią? Torby materiałowe kluczem do sukcesu.

 

Wszechobecny plastik powoli niszczy naszą planetę. Miliony ton śmieci rocznie wypływa na plaże całego świata zaśmiecając środowisko naturalne. Mnóstwo ryb i ssaków morskich wraz z pokarmem wchłania także drobiny polipropylenowych odpadów, które później lądują na naszych stołach. Łańcuch się domyka i w końcowym rozrachunku zjadamy własne śmieci niszcząc swoje zdrowie. A to już prowadzi do nieodwracalnych w skutkach chorób cywilizacyjnych - rak, uszkodzenia układu pokarmowego, degradacja płuc. Można by tak wymieniać bez liku, ale nie to jest celem tego materiału, chociaż każdy moment jest dobry na zwrócenie uwagi na świadomość ekologiczną. Pomyślmy o tym za każdym razem, gdy w sklepie spożywczym kupujemy kolejną niepotrzebną reklamówkę, która po powrocie do domu wylądują w koszu na śmieci. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest wykorzystanie torby płóciennej, bawełnianej lub takiej wielokrotnego użytku, nawet plastikowej, lecz trwałej i stylowej, by mogła nam służyć przez wiele lat. To właśnie moda na EKO pozwala ziemi trochę odetchnąć, naturalne gadżety w postaci toreb na zakupy to nie tylko szyk, ale przede wszystkim efektywny sposób transportu zakupów. Wygodne uchwyty nie wbijające się w ręce, wytrzymałe sploty materiałów zapobiegające rozerwaniu i piękne nośniki reklamy sprawiają, że coraz częściej sięgamy po ekologiczną alternatywę. Stary kontynent jest gotowy na torby z nadrukiem, czekamy na resztę świata, ale do tego jeszcze daleka droga...

 

Cenisz komfort użytkowania? Wypróbuj bawełniane torby wielokrotnego użytku.

 

Nie ma innej możliwości, by w komfortowy sposób przemieszczać się pomiędzy sklepem a domem, wraz z ciężkimi zakupami, niż używanie ekologicznych toreb bawełnianych. Prostota i lekkość, ergonomiczność oraz pojemność, to tylko kilka głównych zalet tego rozwiązania. Dlaczego zatem tak rzadko korzystamy z takiej metody? Zazwyczaj ze względu na zapominalstwo, samemu zdarza mi się nie wziąć do plecaka tej wspaniałej reklamówki i jestem zmuszony zakupić takową w sklepie. Lecz jeśli tylko wpadniemy w rutynę i będziemy traktować torbę bawełnianą, jak element naszej garderoby, to wtedy nigdy nie zapomnimy zabrać jej nawet na spacer z psem. Przecież torby materiałowe są zdecydowanie bardziej wygodne od tradycyjnych, jednorazowych foliówek. Dodatkowo możemy umieścić na nich logo naszej firmy lub kupić taką z gotowym już nadrukiem. Zazwyczaj śmiesznym i przyciągającym uwagę, modne jest umieszczanie na nich memów i aforyzmów. Lepsze takie rozwiązanie niż kolorowy napis z marką sklepu wielkopowierzchniowego :) Warto wyróżnić się z tłumu!

 

Jaką ekologiczną torbę wybrać?

 

Najlepiej taką, którą będziemy mogli używać przez długi okres. Większość modeli jest wykonanych z mocnych i trwałych materiałów, które łatwo wyczyścić lub zwyczajnie uprać w pralce. Warte uwagi są także specjalne torebki na owoce i warzywa, dzięki siatkowemu splotowi wewnątrz opakowania produkty mogą spokojnie oddychać. Nie ma mowy, jak w przypadku plastikowych reklamówek, że coś w środku zgnije lub sfermentuje. Naprawdę trudno jest znaleźć jakąś wadę ekologicznych zastosowań bawełnianych opakowań. Praktycznie każda ich cecha bije plastikowe odpowiedniki na głowę. Po co w takim razie używać polipropylenowych zamienników? Na to pytanie musicie odpowiedzieć sobie już sami. My dajemy szeroką ofertę alternatywnych możliwości. Wybierz naszą ekologiczną ofertę!

 • Jakie są zalety toreb materiałowych?
  Każdy z nas coraz bardziej zwraca uwagę na to, by być ekologicznym, przy każdej okazji dbać o nasze naturalne środowisko. Codzienne zakupy, a więc kilka produktów, zawsze możemy zapakować w foliową torebkę, jednak jest ekologiczna alternatywa w postaci toreb materiałowych. 

  Jakie są zalety toreb materiałowych?
  • Są wielokrotnego użytku, przez co nie musimy płacić za foliowe torebki za każdym razem.
  • Nie zajmują wiele miejsca w plecaku, torebce czy nawet torbie na laptopa.
  • Są bardzo wytrzymałe, możemy przenosić w nich ciężkie zakupy.
  • Nie kosztują wiele, a ich zakup zwraca się już po kilku zakupach w sklepie w porównaniu do wykorzystania torebek foliowych.
  Torby materiałowe możemy kupić na stronie https://neopak.pl/torby/torby-materialowe.
 • Czym zastąpić jednorazowe reklamówki foliowe?
  Warto zrezygnować z jednorazowych reklamówek foliowych ze względu na środowisko. Kiedy kupimy kolejną reklamówkę foliową, aby zapakować w nią zakupy, raczej nie posłuży nam dłużej niż kilkadziesiąt minut, a jej rozkład trwa nawet kilkaset lat. Dlatego warto zastąpić ją torbą materiałową, najtańsze kosztują około 2 złote, a będziemy jej używać długi czas. To bardzo ekologiczne rozwiązanie, ale również ekonomiczne, bo aktualnie reklamówki foliowe nie kosztują mało. Na rynku dostępne są torby materiałowe o różnych rozmiarach, siatki czy bawełniane, z pewnością każdy znajdzie tę właściwą dla siebie.
  Dobrej jakości torby materiałowe w konkurencyjnych cenach można kupić na stronie Neopak.pl. 
 • Ile kosztują torby materiałowe?
  Torby materiałowe w ostatnich latach znacząco zyskały na popularności. Mimo że kosztują trochę więcej, niż te foliowe to mają wiele zalet, dla których warto je kupić. Takie torby są bardzo wytrzymałe, a dodatkowo można używać ich wielokrotnie. Można je prać, co zdecydowanie ułatwia ich długie użytkowanie. Dostępne są w wielu różnych kolorach i wzorach. Mogą być również wykonane z różnych materiałów jak juta, bawełna, len czy włóknina. Można nanieść na nie logo swojej firmy, co stanowi świetną reklamę firmy tanim kosztem. Koszt zakupu takiej torby to najczęściej wydatek od kilku do kilkunastu złotych.
  Dobrej jakości torby materiałowe w konkurencyjnych cenach można kupić na stronie sklepu Neopak.pl.
   
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie