Torby materiałowe

Kolejnym z rodzajów toreb, które od pewnego czasu stały się niezwykle popularne, są torby materiałowe. Mają swoje zastosowanie zarówno w celach prywatnych jak i biznesowych. Cechuje je bardzo duża wytrzymałość, ponieważ w przeciwieństwie do np. toreb foliowych, bardzo ciężko je uszkodzić lub rozerwać. Oznacza to więc, że mimo pierwotnej wyższej ceny produktu, może być to wybór atrakcyjny finansowo. Torby materiałowe są także, a może przede wszystkim, lepszym wyborem pod kątem ochrony środowiska. Wraz ze wzrostem świadomości potrzeby większego dbania o naszą planetę pojawiły się nowe produkty, które są dla niej przyjaźniejsze. Fakt, że tego typu torby mogą być używane wiele, a nawet setki razy przez wiele lat, nie generują niepotrzebnych, dodatkowych śmieci. Ich proces rozkładu w przypadku wyrzucenia jest znacznie krótszy niż toreb wykonanych z innego materiału.

Torby materiałowe są produkowane z następujących surowców: bawełny, lnu, włókniny i juty.

Torby materiałowe są chętnie stosowane przez firmy jako produkt służący do reklamy. Mogą być oryginalnym gadżetem oferowanym klientom podczas na przykład targów branżowych, co pozwala im lepiej zapamiętać daną markę. Wiele osób chętnie skorzysta z otrzymanej torby w codziennym życiu, a to umożliwia dotarcie do szerokiej grona odbiorców, którzy zwracają uwagę na logo widoczne na takiej torbie. Jest to nienachalny i bardzo skuteczny zabieg marketingowy. To także produkt na tyle neutralny, że logo danej firmy będzie bardzo dobrze się na nich prezentować. Torby materiałowe służą także często jako torby na zakupy, które łatwo zwinąć i włożyć do torebki, a potem wyciągnąć kiedy będą potrzebne. Można do nich zapakować również inne przedmioty, na przykład buty na trening czy kanapkę i wodę na drogę. Z takiej opcji chętnie korzystają rodzice, którzy pakują do toreb materiałowych ważne rzeczy do szkoły dla ich dzieci.

Dostępne w naszym sklepie torby materiałowe są wysokiej jakości, do ich wyprodukowania użyto wyłącznie najlepszych, sprawdzonych materiałów. Oferujemy duży wybór różnego rodzaju rozmiarów, wzorów i kolorów, pośród których każdy Klient znajdzie taką, która najbardziej będzie mu się podobała. Wszystkie modele mają wygodne uchwyty, niektóre z tkaniny, a inne z rączki bambusowej. To nowe rozwiązanie cieszy się dużym zainteresowaniem ponieważ ma estetyczny wygląd i nie jest łatwo je uszkodzić. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem i do skorzystania z tej jakże wygodnej opcji. W razie pytań służymy pomocą.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Długość
Szerokość
Wysokość
Kolor
Gramatura
Rodzaj torby materiałowej
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj