Reklamówki Foliowe

Kolejnym z niezwykle popularnych i chętnie stosowanych w codziennym życiu przez wiele osób produktów są reklamówki foliowe. Każdemu na pewno zdarzyło się już pakować coś w reklamówkę foliową podczas zakupów, zwłaszcza w sklepie spożywczym. Gdybyśmy mieli zliczyć ile razy już przydała nam się w wielu sytuacjach, byłoby to zapewne niemożliwe. To spore ułatwienie w pakowaniu na przykład owoców czy warzyw, których planujemy zakupić więcej, a co bez użycia tego typu opakowania byłoby znacznie trudniejsze.

Jeszcze niedawno był to produkt darmowy, dostępny w każdym sklepie. W związku ze zmianą wymogów obecnie w wielu miejscach są one doliczane do zakupów w cenie kilku groszy za sztukę. Tego typu opakowania mają liczne zalety, z których pierwszą, dla wielu osób najważniejszą, jest niska cena. Dla sprzedawców, zwłaszcza tych, którzy codziennie sprzedają swoje produkty w bardzo dużej ilości, cena opakowania jest bardzo istotna, ponieważ jest jednym z kryterium wpływającym na ogólną cenę produkcji. Im jest ona niższa, tym lepszą cenę można zaproponować klientowi. Konkurencyjność w kwestii ceny stała się bardzo ważną kwestią, zwłaszcza, że aktualnie w bardzo łatwy sposób można porównać oferty w danych miejscach i dokonać odpowiedniego dla siebie wyboru. Drugą ważną kwestią jest fakt, że reklamówki foliowe zajmują bardzo niewiele miejsca i są niezwykle lekkie. Są więc łatwe w transporcie i w użytkowaniu.

Reklamówki foliowe znajdują również swoje zastosowanie w domowym zaciszu, jako produkt do przechowywania żywności. Do takiego opakowania wystarczy włożyć dany produkt, a następnie je zawinąć. Dobrze sprawdzają się do produktów sypkich, które trudno przechować w inny sposób. Często są także używane jako sposób na przechowywanie kanapek na przykład kiedy planujemy dłuższą drogę na wakacje.

W sprzedaży dostępne są różne rodzaje tak zwanych foliówek, wyprodukowane z folii HDPE lub LDPE lub reklamówki foliowe zawinięte na rolce. Można także umieścić na nich logo, aby zapewnić sobie lepszą rozpoznawalność. Polecamy skorzystanie z oferowanych przez nas zniżek przy zakupie większej ilości, zwłaszcza jeśli planujemy pakowanie dużej liczby produktów. Produkty dostępne w naszym sklepie internetowym cechuje wysoka jakość, atrakcyjna cena i różnorodność. Dbamy o to, żeby każdy Klient znalazł w nim coś dla siebie, a ich satysfakcja jest dla nas najważniejsza. Starannie wybieramy do naszej oferty produkty od sprawdzonych dostawców, którzy tak jak i my mają bogate doświadczenie w branży.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Długość
Szerokość
Wysokość
Kolor
Zastosowanie
Uchwyt
Zestaw
Rodzaj reklamówki
Grubość
Udźwig
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj