Reklamówki Foliowe

Kolejnym z niezwykle popularnych i chętnie stosowanych w codziennym życiu przez wiele osób produktów są reklamówki foliowe. Każdemu na pewno zdarzyło się już pakować coś w reklamówkę foliową podczas zakupów, zwłaszcza w sklepie spożywczym. Gdybyśmy mieli zliczyć ile razy już przydała nam się w wielu sytuacjach, byłoby to zapewne niemożliwe. To spore ułatwienie w pakowaniu na przykład owoców czy warzyw, których planujemy zakupić więcej, a co bez użycia tego typu opakowania byłoby znacznie trudniejsze.

Jeszcze niedawno był to produkt darmowy, dostępny w każdym sklepie. W związku ze zmianą wymogów obecnie w wielu miejscach są one doliczane do zakupów w cenie kilku groszy za sztukę. Tego typu opakowania mają liczne zalety, z których pierwszą, dla wielu osób najważniejszą, jest niska cena. Dla sprzedawców, zwłaszcza tych, którzy codziennie sprzedają swoje produkty w bardzo dużej ilości, cena opakowania jest bardzo istotna, ponieważ jest jednym z kryterium wpływającym na ogólną cenę produkcji. Im jest ona niższa, tym lepszą cenę można zaproponować klientowi. Konkurencyjność w kwestii ceny stała się bardzo ważną kwestią, zwłaszcza, że aktualnie w bardzo łatwy sposób można porównać oferty w danych miejscach i dokonać odpowiedniego dla siebie wyboru. Drugą ważną kwestią jest fakt, że reklamówki foliowe zajmują bardzo niewiele miejsca i są niezwykle lekkie. Są więc łatwe w transporcie i w użytkowaniu.

Reklamówki foliowe znajdują również swoje zastosowanie w domowym zaciszu, jako produkt do przechowywania żywności. Do takiego opakowania wystarczy włożyć dany produkt, a następnie je zawinąć. Dobrze sprawdzają się do produktów sypkich, które trudno przechować w inny sposób. Często są także używane jako sposób na przechowywanie kanapek na przykład kiedy planujemy dłuższą drogę na wakacje.

W sprzedaży dostępne są różne rodzaje tak zwanych foliówek, wyprodukowane z folii HDPE lub LDPE lub reklamówki foliowe zawinięte na rolce. Można także umieścić na nich logo, aby zapewnić sobie lepszą rozpoznawalność. Polecamy skorzystanie z oferowanych przez nas zniżek przy zakupie większej ilości, zwłaszcza jeśli planujemy pakowanie dużej liczby produktów. Produkty dostępne w naszym sklepie internetowym cechuje wysoka jakość, atrakcyjna cena i różnorodność. Dbamy o to, żeby każdy Klient znalazł w nim coś dla siebie, a ich satysfakcja jest dla nas najważniejsza. Starannie wybieramy do naszej oferty produkty od sprawdzonych dostawców, którzy tak jak i my mają bogate doświadczenie w branży.

Reklamówki folioweReklamówki wykonane z folii są jednymi z najczęściej wykorzystywanych w wielu branżach opakowań. Pozwalają w prosty sposób zapakować i przetransportować dowolne produkty i przedmioty Są przy tym bardzo tanie, co jest jedną z największych zalet popularnych “foliówek”. Torby foliowe występują w wielu rozmiarach, rodzajach i wzorach, w zależności od konkretnego zastosowania.

Szeroki wybór reklamówek foliowych dostępnych w sklepie internetowym Neopak pozwoli każdemu Klientowi na wybranie najlepszego rozwiązania - zarówno pod względem odpowiedniego opakowania danego towaru, jak i pod względem kosztów. Torby foliowe są szczególnie popularne w sklepach, gdzie często służą do zapakowania i transportu nabytych artykułów każdego rodzaju.

 

Rodzaje reklamówek foliowychRóżne rodzaje reklamówek f toreb foliowych  można w prosty sposób posegregować pod względem ich ceny. Bardzo duży związek z ceną jednej sztuki takiej reklamówki ma rodzaj materiału użytego do jej wytworzenia - grubość folii. Ma to bezpośrednie przełożenie na wytrzymałość takiego worka, odporność na rozdarcia i możliwość przenoszenia zawartości o większej wadze. Warto w tym miejscu podkreślić, że nie każde zastosowanie wymaga użycia grubej reklamówki foliowej o dużej wytrzymałości. Jeżeli nie ma takiej konieczności, lepiej użyć znacznie tańszych, cieńszych woreczków.
Do podstawowych, najczęściej wybieranych przez Klientów sklepu internetowego Neopak rodzajów reklamówek foliowych należą:
 
 • torebki śniadaniowe;
 • cienkie reklamówki o grubości 6 mikronów;
 • torebki foliowe HDPE;
 • reklamówki świąteczne (torebki z nadrukiem);
 • reklamówki SAPAN o udźwigu do 10 kilogramów (grubość folii 11 mikronów);
 • przezroczyste torby foliowe LD;
 • kompostowalne torby BIO.

Szeroka paleta dostępnych reklamówek pozwala na wybór najbardziej korzystnego rozwiązania. Lekkie zakupy lub przedmioty warto umieszczać w cieńszych, tańszych torbach. Do jednoczesnego transportowania większej liczby przedmiotów o dużej wadze można z powodzeniem użyć foliówki wykonanej z grubszego materiału, która charakteryzuje się większą wytrzymałością i udźwigiem nawet do ponad dziesięciu kg.

Zawsze dobrym rozwiązaniem jest również wybór ekologicznego rozwiązania. Nie oznacza to konieczności rezygnacji z foliowej reklamówki. Neopak posiada w swojej ofercie także wyjątkowo przyjazne środowisku reklamówki wykonane z biodegradowalnego materiału, który można z powodzeniem poddać kompostowaniu. Taka eko-reklamówka może z powodzeniem być alternatywą dla papierowych toreb lub materiałowych worków wielokrotnego użytku.

 

Największe zalety reklamówek foliowychTysiące osób każdego dnia stosuje reklamówki foliowe w różnych sytuacjach. Bardzo często są one wykorzystywane jako forma opakowania codziennych zakupów. Worki wykonane z folii są tak cenione głównie ze względu na swoje cechy:
są bardzo tanie;
 
 • wykonane z wytrzymałej folii odpornej na rozerwania;
 • pozwalają jednorazowo przenieść wiele przedmiotów;
 • jeśli mają dodatkowy nadruk, mogą być świetną reklamą dla firm;
 • są elastyczne ze względu na wykonanie z rozciągliwego polietylenu;
 • nadają się do przechowywania produktów spożywczych;
 • można w nich przechowywać i transportować różne artykuły
 

Dlaczego warto wybrać niedrogie reklamówki foliowe w Neopak?Duży wybór różnego rodzaju opakowań, w tym także reklamówek foliowych pozwala wybrać najbardziej korzystne rozwiązanie dla swojej firmy. Koszt opakowania jest jednym z bardzo ważnych czynników wpływających na finalny zysk przedsiębiorcy. Szczególnie sprzedając bardzo dużą ilość artykułów, koszt zapakowania poszczególnych zakupów staje się bardzo odczuwalny.

Warto więc wybrać odpowiedni rodzaj reklamówki foliowej - bardzo tanią, lecz mniej wytrzymałą, bądź bardzo solidną i nieco droższą. Z pewnością wielu klientów Państwa firmy doceni także możliwość zapakowania swoich zakupów w ekologiczną, biodegradowalną eko-reklamówkę.

 

Z uszami, czy bez?Jedną z podstawowych różnic między modelami reklamówek foliowych jest fakt posiadania przez nich uchwytów do przenoszenia. Nazywane popularnie “uszami” ułatwiają przenoszenie, szczególnie większych pakunków. Zastosowanie w górnej części worka foliowego uchwytów umożliwia pewny chwyt  nawet cięższej zawartości. Reklamówki, które nie posiadają takiego udogodnienia, doskonale sprawdzają się natomiast jako opakowanie dla mniejszych artykułów, które nie ważą dużo. Takie foliówki często można spotkać w sklepach i służą m.in. do zapakowania owoców, warzyw, cukierków i innych słodyczy na wagę.

 

Cechy reklamówek foliowychWiększość foliowych reklamówek wykonanych jest z wytrzymałej i elastycznej folii polietylenowej.  Przeważnie jest częściowo przezroczysta, o białym zabarwieniu, lecz w ofercie sklepu internetowego Neopak znajdują się także kolorowe reklamówki, na przykład czarna. Foliówki zazwyczaj pakowane są w rolki mieszczące kilkaset sztuk worków. Pozwala to na bardzo wygodne przechowywanie, transportowanie i wydzielanie pojedynczych sztuk woreczków.
 • Jakie są wady i zalety foliowych reklamówek?
  Każdy z nas zna reklamówki foliowe, jeszcze niedawno bardzo popularny i wszechobecny produkt w sklepach spożywczych, jednakowo tych mniejszych oraz większych. Od jakiegoś czasu reklamówki foliowe są wypierane przez torby papierowe, ze względu na ekologię i dbanie o środowisko. Przyjrzyjmy się jednak głównym zaletom oraz głównym wadom foliowych reklamówek.

  Zalety reklamówek foliowych:
  • Bardzo wytrzymałe i odporne na warunki zewnętrzne, w jednej reklamówce można przenieść dużo przedmiotów.
  • Materiał, z którego są wykonane, jest wytrzymały na rozciąganie i rozerwanie.
  • Różnorodność towarów, jakie można w nie zapakować, jest ogromna, w tym produkty spożywcze.
  Wady reklamówek foliowych:
  • Wykonane z materiału, który nie jest ekologiczny, podległa długiemu rozkładowi, jeśli zostanie nieodpowiednio utylizowany.
  • W przypadku cieńszych folii łatwo ulegają uszkodzeniu.
  Reklamówki foliowe możemy kupić na stronie https://neopak.pl/torby/reklamowki-foliowe.
 • Czy reklamówki foliowe to dobra reklama dla firmy?
  Reklamówki foliowe mają wiele zalet i zastosowań. Są odporne na rozerwanie, mogą być używane wielokrotnie, można w nich transportować nawet ciężkie przedmioty, ale również przechowywać w nich żywność. Kiedy naniesiemy na nie nadruk w postaci logo firmy, staną się świetną reklamę firmy tanim kosztem. Taka reklama sprawdza się od wielu lat, chociaż coraz częściej reklamówki foliowe wypierane są przez torby papierowe. Ma to oczywiście swoje plusy, jednak koszt jest już znacznie większy.
  Dobrej jakości reklamówki foliowe można kupić na stronie sklepu Neopak.pl.
 • Czy reklamówki foliowe nadają się do przechowywania żywności?
  Większość reklamówek foliowych ma odpowiednie atesty, dzięki którym nadają się do przechowywania żywności. Używane są w handlu detalicznym, lokalach gastronomicznych czy gospodarstwach domowych. Najpopularniejsze rodzaje reklamówek foliowych to: reklamówki foliowe HDPE, reklamówki foliowe LDPE, oraz reklamówki foliowe na rolce obecne w każdym sklepie spożywczym. Służą do pakowania i transportowania najróżniejszych produktów spożywczych czy tekstylnych. Kosztują niewiele i można używać ich wielokrotnie.
  Dobrej jakości różnego rodzaju reklamówki foliowe w konkurencyjnych cenach można kupić na stronie sklepu Neopak.pl. W ofercie sklepu znajdziemy również torby materiałowe i torby papierowe.
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie