Reklamówki foliowe folia HDPE

Folia HDPE powstaje w procesie polimeryzacji etanu. Sprawia to, że tworzywo sztuczne użyte w procesie produkcji staje się termoplastyczne, giętkie i przezroczyste. Pozwala to na produkcję z jego użyciem artykułów pakowych takich jak torebki foliowe (popularne "zrywki"), woreczki śniadaniowe, reklamówki o większej nośności w różnych wariantach. Służą one na co dzień do pakowania żywności, niektórych materiałów chemicznych, materiałów przeznaczonych dla rolnictwa oraz do przechowywania lub transportu przedmiotów o różnym przeznaczeniu. Największa zaletą jest ich niska masa w stosunku do wytrzymałości, którą nam oferują. Dlatego też są to produkty bardzo popularne wśród przedsiębiorców, które prócz doskonałych właściwości kuszą także niską ceną.

Folie HDPE produkuje się z popularnego polietylenu.

Cechuje go wysoka odporność na substancje jak smary, tłuszcze, chemikalia i oleje. Można używać ich w praktycznie każdych warunkach, nawet przy ekspozycji na skrajnie wysokie i niskie temperatury oraz poddawać go wpływowi wody i wilgoci. Nie utraci on swoich właściwości, a ergonomiczne wykończenie w postaci potocznie zwanych "uszu" zapewni wygode podczas transportu i ułątwi pracę. Folia ta występuje w różnych wariantach kolorystycznych, choć przeważnie jest ona transparentna. Z jej użyciem wykonuje się także torebki prezentowe czy reklamówki z różnymi motywami lub nadrukami reklamowymi. Stanowią one doskonałą bazę pod materiały promocyjne, ale także okazują sie pomocne przy codziennych czynnościach związanych z zakupami czy pakowaniem przedmiotów przeznaczonych do transportu.

Przy dokładnym zawiązaniu lub zamknięciu woreczka uzyskujemy zabezpieczenie przed czynnikami zewnętrznymi negatywnie wpływającymi na zawartość opakowania. Mowa tu o pyle, kurzu, brudzie, ale i wilgoci. Polietylen zastosowany w woreczkach HDPE nie przepuszcza także zapachów co stanowi kolejny atut i przemawia za wykorzystywaniem ich do pakowania aromatycznych produktów spożywczych. Oferowane w naszym sklepie woreczki z folii HDPE odznaczają się bardzo wysoką jakością. Współpracujemy z producentami, którzy od lat produkują tego typu woreczki przez co mamy pewność, że ich jakość zawsze jest taka sama. Oferujemy rozwiązania dla biznesu, ale także dla użytkowników domowych, którym zależy na najlepszej jakości produktów. Zapraszamy więc Państwa do zaznajomienia się z naszą szeroką ofertą woreczków z folii HDPE.

Filtry

Ocena klientów
Dostępność
Wyróżnienie
Długość
Szerokość
Wysokość
Grubość
Kolor
Zastosowanie
Uchwyt
Ilość
Rodzaj reklamówki
Udźwig
szukaj
    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie