Worki materiałowe

Wraz ze wzrostem świadomości u ludzi odnośnie potrzeby chronienia i dbania o środowisko, a także z nowymi wymogami wprowadzanymi przez Unię Europejską i rządowe regulacje, coraz większą popularnością cieszą się opakowania wielokrotnego użytku oraz cechujące się dużą wytrzymałością. Takim rozwiązaniem są na przykład worki materiałowe, które gwarantują ekologiczny sposób na pakowanie i przechowywanie różnych rzeczy. Mogą one służyć przez bardzo długi czas, są więc także wyborem korzystnym cenowo. W tego typu worki łatwo można zapakować przedmioty ciężkie lub o dużych gabarytach, takie jak na przykład piasek, gruz, ubrania, czy pościele. Dobrze sprawdzą się jednak również w przypadku mniejszych przedmiotów takich jak książki, zabawki, pamiątki czy narzędzia.

Tego typu worki są wykonane z tkanin naturalnych, najczęściej bawełny, lnu, juty lub konopi. Charakteryzuje je duża odporność na czynniki zewnętrzne, dzięki czemu dobrze chronią ich zawartość. Jest to także produkt bardzo łatwy w użytkowaniu i szeroko dostępny. Kupując worek materiałowy od sprawdzonego sprzedawcy możemy być pewni, że będziemy mogli korzystać z niego przez bardzo wiele lat.

W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć następujące rodzaje worków materiałowych:

  • worki BigBag, wykorzystywane zwłaszcza w przemyśle, a także do przechowywania produktów sypkich takich jak żwir, piasek, mąka czy cukier i nie tylko. Mogą pomieścić nawet kilka ton,
  • worki poliprylenowe, wykorzystywane między innymi w rolnictwie, ogrodnictwie, budownictwie a także transporcie. Stosowane także w trudnej sytuacji jaką jest zagrożenie powodzią do uszczelniania wałów przeciwpowodziowych,
  • worki raszlowe, które doskonale sprawdzają się do składowania na przykład drewna, brykietu zbóż, owoców i warzyw. Zapewniają stałą wentylację ponieważ przepuszczają powietrze, ale jednocześnie nie jest im straszna wilgoć i trudne temperatury, co doskonale sprawdza się w sytuacji przechowywania produktów nawet w zimie.

Zapewniamy duży wybór różnych rodzajów worków pod kątem wielkości i zastosowania, a także dbałość o najwyższą jakość produktów od sprawdzonych producentów. Bierzemy pod uwagę także kwestie estetyczne - w naszym sklepie internetowym znajdą Państwo worki materiałowe w różnych kolorach. W razie pytań zapewniamy wsparcie techniczne. Jesteśmy dla Państwa dostępni od poniedziałku do soboty. Dbamy o szybką i sprawną wysyłkę, oferujemy także możliwość odbioru osobistego towarów w naszej siedzibie w Warszawie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie