Woreczki foliowe bez taśmy

Jednym z najczęściej stosowanych w codziennym życiu i pracy opakowań są woreczki foliowe. To produkt, który w wielu momentach okazuje się niezastąpiony, często nie zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo są przydatne dopóki nie zabraknie nam go w danej sytuacji. Woreczki foliowe mogą służyć chociażby do zapakowania owoców, kanapek czy przekąsek na podróż lub do szkoły. Świetnie sprawdzają się także do przechowywanie drobnych, łatwych do zgubienia przedmiotów, takich jak na przykład koraliki, guziki czy pinezki - często pojawiają się zatem w biurach lub zakładach krawieckich i tekstylnych. W niektórych sklepach produkty sprzedawane na sztuki mogą być także pakowane w woreczki foliowe. Większego rozmiaru worki foliowe nadają się również do pakowania ubrań, poduszek czy też pościeli. Dzięki temu, że są bezwonne możliwe jest przechowywanie w nich żywności, a zatem towaru, który wymaga zachowania odpowiednich warunków i higieny.

Woreczki foliowe są przezroczyste, dzięki czemu łatwo zobaczyć, co się w nich znajduje. Jest to bardzo przydatne kiedy chcemy zamrozić w nich na przykład warzywa czy owoce, ponieważ po zamrożeniu często ciężko domyślić się, jaki to dokładnie jest produkt. Są wytrzymałe a po ich odpowiednim zamknięciu hermetyczne, co za tym idzie chronią więc ich zawartość przed wpływem takich czynników jak wilgoć, powietrze czy też kurz. Jest to opakowanie niezwykłe proste w użyciu, w celu ich zamknięcia możemy użyć różnych sposobów, dlatego też oferujemy w naszym sklepie woreczki foliowe bez taśmy i z taśmą.

Woreczki foliowe bez taśmy, które można znaleźć w naszym sklepie dzielą się na następujące rodzaje:

 • woreczki HDPE, wykonane z folii polietylenowej,
 • woreczki LDPE, również wyprodukowane z folii polietylenowej, która jest grubsza niż w przypadku woreczków pierwszego rodzaju.

Bogaci o wiele lat doświadczenia w branży, mogliśmy dobrze poznać różnych producentów opakowań, zarówno polskich jak i zagranicznych. Wybieramy jedynie produkty, które charakteryzuje wysoka jakość. Zależy nam także na zapewnieniu atrakcyjnych cen, a w przypadku zakupu większej ilości oferujemy zniżki. Oferujemy produkty na indywidualne zamówienie, wykonujemy także nadruki na opakowaniach, aby zapewnić ich spersonalizowanie. Nasi konsultanci z chęcią udzielają szczegółowych informacji Klientom w razie jakichkolwiek wątpliwości. Kontakt z nami możliwy jest za pośrednictwem maila lub telefonu. Oferujemy dostawę na dowolny adres lub możliwość odbioru zamówienia w siedzibie firmy w Warszawie.

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Długość
  Szerokość
  Kolor
  Zastosowanie
  Ilość
  Grubość
  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj