Woreczki foliowe bez taśmy

Jednym z najczęściej stosowanych w codziennym życiu i pracy opakowań są woreczki foliowe. To produkt, który w wielu momentach okazuje się niezastąpiony, często nie zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo są przydatne dopóki nie zabraknie nam go w danej sytuacji. Woreczki foliowe mogą służyć chociażby do zapakowania owoców, kanapek czy przekąsek na podróż lub do szkoły. Świetnie sprawdzają się także do przechowywanie drobnych, łatwych do zgubienia przedmiotów, takich jak na przykład koraliki, guziki czy pinezki - często pojawiają się zatem w biurach lub zakładach krawieckich i tekstylnych. W niektórych sklepach produkty sprzedawane na sztuki mogą być także pakowane w woreczki foliowe. Większego rozmiaru worki foliowe nadają się również do pakowania ubrań, poduszek czy też pościeli. Dzięki temu, że są bezwonne możliwe jest przechowywanie w nich żywności, a zatem towaru, który wymaga zachowania odpowiednich warunków i higieny.

Woreczki foliowe są przezroczyste, dzięki czemu łatwo zobaczyć, co się w nich znajduje. Jest to bardzo przydatne kiedy chcemy zamrozić w nich na przykład warzywa czy owoce, ponieważ po zamrożeniu często ciężko domyślić się, jaki to dokładnie jest produkt. Są wytrzymałe a po ich odpowiednim zamknięciu hermetyczne, co za tym idzie chronią więc ich zawartość przed wpływem takich czynników jak wilgoć, powietrze czy też kurz. Jest to opakowanie niezwykłe proste w użyciu, w celu ich zamknięcia możemy użyć różnych sposobów, dlatego też oferujemy w naszym sklepie woreczki foliowe bez taśmy i z taśmą.

Woreczki foliowe bez taśmy, które można znaleźć w naszym sklepie dzielą się na następujące rodzaje:

  • woreczki HDPE, wykonane z folii polietylenowej,
  • woreczki LDPE, również wyprodukowane z folii polietylenowej, która jest grubsza niż w przypadku woreczków pierwszego rodzaju.

Bogaci o wiele lat doświadczenia w branży, mogliśmy dobrze poznać różnych producentów opakowań, zarówno polskich jak i zagranicznych. Wybieramy jedynie produkty, które charakteryzuje wysoka jakość. Zależy nam także na zapewnieniu atrakcyjnych cen, a w przypadku zakupu większej ilości oferujemy zniżki. Oferujemy produkty na indywidualne zamówienie, wykonujemy także nadruki na opakowaniach, aby zapewnić ich spersonalizowanie. Nasi konsultanci z chęcią udzielają szczegółowych informacji Klientom w razie jakichkolwiek wątpliwości. Kontakt z nami możliwy jest za pośrednictwem maila lub telefonu. Oferujemy dostawę na dowolny adres lub możliwość odbioru zamówienia w siedzibie firmy w Warszawie.

Woreczki foliowe bez taśmy


Woreczki foliowe to opakowanie, z którym większość z nas spotyka się niemal każdego dnia. Ten produkt pozwala na tanie, szybkie i estetyczne zapakowanie dowolnych produktów i towarów. W wielu sytuacjach woreczki foliowe okazują się po prostu nieocenione, choć mają sporo alternatyw - na przykład torebki papierowe, pudełka, folie. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, jak przydatny to produkt. Niejednokrotnie przekonujemy się o tym dopiero wtedy, gdy akurat potrzebujemy coś zapakować, a pod ręką nie ma wolnego woreczka.

Foliowe woreczki są sposobem na opakowanie wielu różnych rzeczy, tak w życiu prywatnym jak i w działalności zawodowej. Mogą służyć zarówno do pakowania produktów w sklepach, jako opakowanie dla sprzedawanych towarów, ale także do sortowania rzeczy w domu, czy do pakowania kanapek na drugie śniadanie. Jedną z odmian są woreczki foliowe bez taśmy. Sprawdzają się szczególnie dobrze w sytuacjach, kiedy nie trzeba zamykać opakowania.

Woreczki foliowe bez taśmy mogą okazać się niezwykle przydatne do sortowania niewielkich przedmiotów. Można dzięki nim sortować rzeczy znajdujące się w domowej szufladzie, czy w biurze. Dużą popularnością cieszą się także ozdobne woreczki foliowe bez taśmy. Wtedy warto je po prostu przewiązać wstążką, aby zamknąć opakowanie.
 

Z czego produkowane są woreczki foliowe bez taśmy?


Najczęściej woreczki foliowe i  inne opakowania foliowe produkowane są z wytrzymałej folii polietylenowej. Folia PE jest wytrzymała, łatwa w kształtowaniu, a przy tym tania w produkcji. Powoduje to, że woreczki foliowe bez taśmy są wyjątkowo ekonomicznym rozwiązaniem jeśli chodzi o pakowanie czegoś.. Rozróżniamy dwa najczęściej wykorzystywane rodzaje folii użytej do produkcji woreczków:
  • folia HDPE - standardowa folia używana w produkcji woreczków
  • folia LDPE -grubsza odmiana folii
  • polipropylenowa folia imitująca celofan

Niezależnie od użytego rodzaju folii,woreczki foliowe bez sznurka są dość mocnym opakowaniem, które dobrze chroni zawartość. Opakowania produkowane z nowoczesnych materiałów bardzo dobrze sprawdzają się w niezliczonej liczbie zastosowań i stanowią opakowanie dla różnych towarów.
 

Woreczki foliowe bez taśmy - idealne opakowanie dla prezentów


Torebki foliowe bez taśmy są bardzo dobrym wyborem jako opakowanie na prezent. Szczególnie polecamy je wszystkim tym, którzy cenią niestandardowe rozwiązania i nietuzinkowe opakowania. Woreczki foliowe bez kleju sprawdzają się w czasie pakowania niewielkich prezentów i różnych drobiazgów. Zwykle objętość torebki foliowej nie jest zbyt duża. Jeśli planują Państwo zamknąć takie opakowanie przy użyciu wstążki lub ozdobnego sznureczka, trzeba też zostawić na zamknięcie kawałek wysokości woreczka. 

woreczki foliowe bez taśmy

W przypadku woreczków foliowych bez taśmy na prezenty można wybrać zarówno typowe odmiany  (kolorowe lub bezbarwne), choć w asortymencie Neopaku mamy też liczne odmiany woreczków ozdobnych i świątecznych. Mają kolorowe wzory, często zabawne nadruki i motywy nawiązujące do rożnych okazji  - urodzinowe, świąteczne, itp. Warto wybrać je, aby opakowanie jeszcze bardziej pasowało do konkretnego wydarzenia, w związku z którym przygotowujemy prezent.  W przypadku foliowych worków ozdobnych często materiałem użytym do produkcji jest celofan bądź folia PP imitująca go.

Sztywne torebki foliowe bez taśmy


Dlaczego do transportu zakupów zwykle używamy dość elastycznych reklamówek, a torebki foliowe bez taśmy często są sztywne? Wykonane z grubej folii polipropylenowej lub LDPE woreczki foliowe bez kleju posiadają niezłą sztywność, aby jeszcze lepiej chronić produkt zapakowany do nich. Dużym plusem jest tu również poprawa aspektu wizualnego. Nieco szeleszczące, sztywne opakowania foliowe zabrze wyglądają, co pozwala jeszcze bardziej zachęcić klientów do zakupu.

woreczki foliowe bez taśmy

Towary zapakowane w estetyczne torby foliowe bez taśmy wyglądają na sklepowej ekspozycji znacznie lepiej, niż jakby użyć w tym celu zwykłych woreczków jednorazowych. Także w przypadku pakowania prezentów aspekty wizualne stoją zwykle na pierwszym miejscu.
 

Rodzaje woreczków foliowych bez taśmy


Torebki z folii bez kleju występują w Neopaku w wielu odmianach. Najczęściej spotykane są worki bez klapki w pakietach po 100 sztuk. Mają różne rozmiary i kolor. Wiele osób decyduje się na przezroczyste woreczki foliowe bez taśmy , które dobrze eksponują zawartość. Ciekawym opakowaniem dla prezentów są natomiast woreczki foliowe bez taśmy w świątecznych wzorach, choć w Neopaku mamy też inne odmiany. Często wybierane rodzaje woreczków foliowych bez taśmy to:
Na stronach naszego sklepu internetowego Neopak znajdą Państwo również foliowe opakowania z wbudowanym zamknięciem.
    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie