Worki materiałowe polipropylenowe (PP)

Worki polipropylenowe są produktem, z którym mogą spotkać się Państwo w każdej gałęzi przemysłu, ale także w więszkości domostw. Ich wielofunkcyjność doceniana jest przez szerokie grono ich użytkowników, a właściwości jakimi się cechują pozwalają na zastosowanie ich podczas pakowania i transportu większości towarów oraz przedmiotów. Worki te ze względu na wykonanie z włókien polipropylenowych odznaczają się wysoką odpornością na ciężary oraz uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo zabezpieczają przed zabrudzeniem swoją zawartość oraz otoczenie jeśli zawartość jest problematyczna pod względem utrzymaia czystości.

Worki polipropylenowe (worki PP) produkowane są z polipropylenu, który jako materiał pakowy jest jednym z najwytrzymalszych. Gęsto tkana włóknina zabezpieczy materiały sypkie (te naturalne i sztuczne) przed rozsypaniem. Wykorzystywane są one głównie w przemyśle spożywczym, przetwórczym, chemicznym, a także w ogrodnictwie, sadownictwie oraz podczas większości prac porządkowych. Sa wielorazowe, tak więc pozwalają Państwu na wymierne oszczędności. Podczas prac ogrodniczych można spakować w nie trawę, ścinki drzew i krzewów, ziemię i wszelkiego rodzaju nawozy organiczne. Polipropylen jest odporny na ich działanie i procesy rozkładu, daltego magazynowanie, nawet długoterminowe nie stanowi dla nich większego problemu. Z workami tego typu mogą spotkać się Państwo także na wszelkiego rodzaju targowiskach. Ze względu na swoją strukturę i właściwości nadają się one do pakowania żywności takiej jak warzywa, owoce czy też zboża. Szczelna struktura nie pozwoli na wysypywanie się zawartości, a jednocześnie nie spowoduje "zaparzenia" się produktów spożywczych.

Worki polipropylenowe to także rozwiązanie dla dużych zakładów przetwórstwa, są łatwe w użyciu i nie zajmują powierzchni magazynowej. Kompaktowe wymiary po złożeniu pozwalają na zaoszczędzenie miejsca, a samo ich użytkowanie nie sprawia dużego problemu. Worek PP jest gotowym do użycia produktem. W opcjach dostępne są worki zwykłe, jak i laminowane. Te laminowane zapobiegają pyleniu co ma duże znaczenie podczas przechowywania i pakowania na przykład węgla, eko groszku, cementu czy innych pylących produktów. Dostępne są w różych wersjach kolorystycznych oraz rozmiarach.

Zapewniamy Państwu najwyższą jakość produktów oraz ekspresową przesyłkę zakupionych przedmiotów. Zależy nam na Państwa opinii i zadowoleniu, dlatego dokładamy wszelkich starań, by zakupione u nas produkty sprostały Państwa wymaganiom. Zapraszamy!

 • Jakie zalety mają worki materiałowe polipropylenowe (PP)?
  Materiałowe worki polipropylenowe, to produkt, który jest dosłownie wszechobecny, możemy się z nimi spotkać w wielu branżach, począwszy od budownictwa i tak zwanej wykończeniówki, skończywszy na pakowaniu ziemniaków.  Możemy w nich przechowywać praktycznie wszystko, począwszy od materiałów sypkich, gruzu, większych przedmiotów, drzewa i tym podobnych.

  Jakie więc zalety oferuje nam worek polipropylenowy?
  • Niezwykła wytrzymałość, na rozciąganie, naprężenie, a także duża wytrzymałość na przedmioty o wysokiej wadze.
  • Gęsto "utkane" włókna takiego worka zapewniają bezpieczeństwo materiałom sypkim. Nie ma praktycznie żadnej możliwości, by rozsypały się poprzez boczne ścianki.
  • Swoje zastosowanie znajdą praktycznie w każdej branży, rolnictwo, ogrodnictwo, budownictwo, przechowywanie produktów różnego rodzaju.
  Worki materiałowe polipropylenowe możemy kupić na stronie https://neopak.pl/worki/worki-materialowe/worki-polipropylenowe.
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Dostępność
Wyróżnienie
szukaj