Woreczki bąbelkowe

W asortymencie naszego sklepu mogą Państwo znaleźć różne rodzaje worków: worki na śmieci, worki strunowe, worki foliowe (z taśmą lub bez), worki materiałowe, a także woreczki bąbelkowe. Ten ostatni typ worków jest bardzo chętnie wybieranym przez klientów do pakowania różnych przedmiotów w celu ich jak najlepszego zabezpieczenia. Są one do tego doskonale przystosowane ponieważ posiadają pęcherzyki wypełnione powietrzem, które uniemożliwiają bezpośredni kontakt ich zawartości z czynnikami zewnętrznymi. Pęcherzyki te są różnej wielkości, zapewniają więc różny poziom amortyzacji podczas wstrząsów i ochrony przed wilgocią, powietrzem, kurzem czy bezpośrednim działaniem promieniami słonecznych. Są doskonałym wyborem w przypadku, gdy potrzebujemy zapakować rzecz małych rozmiarów, a do tego kruchą i delikatną.

Towary w czasie transportu narażane są na zniszczenie, przechodzą przez różne ręce, czasem proces wysyłki trwa wiele dni. Dla każdego sprzedawcy czy też osoby prywatnej potrzebującej wysłać dany przedmiot niezwykle ważne jest, aby dotarł on do osoby w stanie nienaruszonym. Tego typu sytuacja może narazić firmę na duże nieprzyjemności - konsekwencje finansowe, utratę klienta i dobrej reputacji. Na dodatek ciężko jest stwierdzić, kto w takiej sytuacji zawinił - dostawca produktu przez złe warunki przewozu, czy też jego sprzedawca przez niedokładne zapakowanie. Warto zrobić wszystko, żeby uniknąć stresu i problemów i wcześniej odpowiednio zabezpieczyć dany towar.

Woreczki bąbelkowe mają wiele zalet, poniżej niektóre z nich:

  • są bardzo łatwe w użyciu - wystarczy włożyć do nich produkt a potem dokładnie zamknąć, łatwo dopasować dany worek do zawartości ponieważ na rynku dostępne są różne wielkości,
  • w sprzedaży dostępne są różne wersje - z paskiem klejącym i bez paska klejącego,
  • mają niską cenę, zwłaszcza w przypadku zakupu hurtowej ilości, pozwalają zatem na obniżenie kosztów wysyłki,
  • są bardzo wytrzymałe przez co chronią nie tylko zawartość, ale także samo opakowanie, np. kopertę, która dzięki temu nie jest narażona na rozerwanie.

Przy wyborze produktów dostępnych w naszym sklepie kierujemy się przede wszystkim ich jakością, dbając o to, żeby pochodziły od jak najlepszych producentów. Zapewniamy także ich szeroki wybór - w naszym sklepie znajdziecie Państwo różne rozmiary i rodzaje woreczków bąbelkowych. Satysfakcja naszych Klientów jest dla nas najważniejsza, jesteśmy dostępni w razie jakichkolwiek pytań, z chęcią doradzimy jaki produkt wybrać w danej sytuacji.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Długość
Szerokość
Kolor
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj