Woreczki bąbelkowe

W asortymencie naszego sklepu mogą Państwo znaleźć różne rodzaje worków: worki na śmieci, worki strunowe, worki foliowe (z taśmą lub bez), worki materiałowe, a także woreczki bąbelkowe. Ten ostatni typ worków jest bardzo chętnie wybieranym przez klientów do pakowania różnych przedmiotów w celu ich jak najlepszego zabezpieczenia. Są one do tego doskonale przystosowane ponieważ posiadają pęcherzyki wypełnione powietrzem, które uniemożliwiają bezpośredni kontakt ich zawartości z czynnikami zewnętrznymi. Pęcherzyki te są różnej wielkości, zapewniają więc różny poziom amortyzacji podczas wstrząsów i ochrony przed wilgocią, powietrzem, kurzem czy bezpośrednim działaniem promieniami słonecznych. Są doskonałym wyborem w przypadku, gdy potrzebujemy zapakować rzecz małych rozmiarów, a do tego kruchą i delikatną.

Towary w czasie transportu narażane są na zniszczenie, przechodzą przez różne ręce, czasem proces wysyłki trwa wiele dni. Dla każdego sprzedawcy czy też osoby prywatnej potrzebującej wysłać dany przedmiot niezwykle ważne jest, aby dotarł on do osoby w stanie nienaruszonym. Tego typu sytuacja może narazić firmę na duże nieprzyjemności - konsekwencje finansowe, utratę klienta i dobrej reputacji. Na dodatek ciężko jest stwierdzić, kto w takiej sytuacji zawinił - dostawca produktu przez złe warunki przewozu, czy też jego sprzedawca przez niedokładne zapakowanie. Warto zrobić wszystko, żeby uniknąć stresu i problemów i wcześniej odpowiednio zabezpieczyć dany towar.

Woreczki bąbelkowe mają wiele zalet, poniżej niektóre z nich:

 • są bardzo łatwe w użyciu - wystarczy włożyć do nich produkt a potem dokładnie zamknąć, łatwo dopasować dany worek do zawartości ponieważ na rynku dostępne są różne wielkości,
 • w sprzedaży dostępne są różne wersje - z paskiem klejącym i bez paska klejącego,
 • mają niską cenę, zwłaszcza w przypadku zakupu hurtowej ilości, pozwalają zatem na obniżenie kosztów wysyłki,
 • są bardzo wytrzymałe przez co chronią nie tylko zawartość, ale także samo opakowanie, np. kopertę, która dzięki temu nie jest narażona na rozerwanie.

Przy wyborze produktów dostępnych w naszym sklepie kierujemy się przede wszystkim ich jakością, dbając o to, żeby pochodziły od jak najlepszych producentów. Zapewniamy także ich szeroki wybór - w naszym sklepie znajdziecie Państwo różne rozmiary i rodzaje woreczków bąbelkowych. Satysfakcja naszych Klientów jest dla nas najważniejsza, jesteśmy dostępni w razie jakichkolwiek pytań, z chęcią doradzimy jaki produkt wybrać w danej sytuacji.

Filtry

Ocena klientów
Cena
oddo
Dostępność
Wyróżnienie
Długość
Szerokość
Kolor
szukaj
 • Jakie zalety mają woreczki bąbelkowe?
  Folia bąbelkowa jest obecna od naprawdę wielu lat w branży pakowania i wysyłek. Jej zalety są znane praktycznie wszystkim, którzy z niej korzystali, a ci, którzy z nich nie skorzystali, powinni to zrobić jak najszybciej. Woreczki bąbelkowe, to produkt, który wychodzi naprzeciw potrzebom firm skupiających się na sprzedaży wysyłkowej. Jakie są więc zalety woreczków bąbelkowych?
  • Cenowo wychodzą naprawdę przystępnie.
  • Nie zwiększają wagi przesyłki.
  • Proste w użyciu, nie wymagają specjalnych narzędzi.
  • Świetnie zabezpieczają towar przed uszkodzeniami.
  Woreczki bąbelkowe możemy kupić na stronie https://neopak.pl/folie/woreczki-babelkowe.
 • Czy woreczki bąbelkowe nadają się do wysyłki delikatnych przedmiotów?
  Woreczki bąbelkowe to nic innego jak folia bąbelkowa poddana odpowiedniej obróbce, dzięki czemu, pakowanie produktów. Jak wiadomo, folia bąbelkowa jest świetnym produktem do pakowania nawet najbardziej delikatnych przedmiotów. Dlatego odpowiadając na pytanie zadanie w temacie — tak woreczki bąbelkowe nadają się jak najbardziej do wysyłki delikatnych przedmiotów.

  Woreczki bąbelkowe to:
  • Wytrzymałość, odporność na rozciąganie, amortyzacja przedmiotów w transporcie.
  • Ułatwienie procesu pakowania, dodatkowe paski klejące, pozwalają na szybkie zamkniecie takiego woreczka bąbelkowego.
  • Tanie w zakupie — bo tanie w produkcji.
  Woreczki bąbelkowe możemy kupić na stronie https://neopak.pl/worki/woreczki-babelkowe.
 • Ile kosztują woreczki bąbelkowe?
  Woreczki bąbelkowe świetnie zabezpieczają delikatne przedmioty przeznaczone do wysyłki przed różnego rodzaju uszkodzeniami. Na rynku mam dostępne woreczki bąbelkowe z paskiem klejącym i bez paska klejącego. Dostępne w różnych rozmiarach, najczęściej sprzedawane są w pakietach po 100 sztuk. Cena takiego pakietu waha się między 20-90 złotych, w zależności od rodzaju zamknięcia i rozmiaru. 
  Dobrej jakości woreczki bąbelkowe w konkurencyjnych cenach można kupić na stronie sklepu Neopak.pl. Dodatkowo przy zakupie większej ilości sztuk, sklep oferuje rabat, można uzyskać aż do 15 % upustu.
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie