Woreczki bąbelkowe

W asortymencie naszego sklepu mogą Państwo znaleźć różne rodzaje worków: worki na śmieci, worki strunowe, worki foliowe (z taśmą lub bez), worki materiałowe, a także woreczki bąbelkowe. Ten ostatni typ worków jest bardzo chętnie wybieranym przez klientów do pakowania różnych przedmiotów w celu ich jak najlepszego zabezpieczenia. Są one do tego doskonale przystosowane ponieważ posiadają pęcherzyki wypełnione powietrzem, które uniemożliwiają bezpośredni kontakt ich zawartości z czynnikami zewnętrznymi. Pęcherzyki te są różnej wielkości, zapewniają więc różny poziom amortyzacji podczas wstrząsów i ochrony przed wilgocią, powietrzem, kurzem czy bezpośrednim działaniem promieniami słonecznych. Są doskonałym wyborem w przypadku, gdy potrzebujemy zapakować rzecz małych rozmiarów, a do tego kruchą i delikatną.

Towary w czasie transportu narażane są na zniszczenie, przechodzą przez różne ręce, czasem proces wysyłki trwa wiele dni. Dla każdego sprzedawcy czy też osoby prywatnej potrzebującej wysłać dany przedmiot niezwykle ważne jest, aby dotarł on do osoby w stanie nienaruszonym. Tego typu sytuacja może narazić firmę na duże nieprzyjemności - konsekwencje finansowe, utratę klienta i dobrej reputacji. Na dodatek ciężko jest stwierdzić, kto w takiej sytuacji zawinił - dostawca produktu przez złe warunki przewozu, czy też jego sprzedawca przez niedokładne zapakowanie. Warto zrobić wszystko, żeby uniknąć stresu i problemów i wcześniej odpowiednio zabezpieczyć dany towar.
 

Woreczki bąbelkowe mają wiele zalet, poniżej niektóre z nich:

 • są bardzo łatwe w użyciu - wystarczy włożyć do nich produkt a potem dokładnie zamknąć, łatwo dopasować dany worek do zawartości ponieważ na rynku dostępne są różne wielkości,
 • w sprzedaży dostępne są różne wersje - z paskiem klejącym i bez paska klejącego,
 • mają niską cenę, zwłaszcza w przypadku zakupu hurtowej ilości, pozwalają zatem na obniżenie kosztów wysyłki,
 • są bardzo wytrzymałe przez co chronią nie tylko zawartość, ale także samo opakowanie, np. kopertę, która dzięki temu nie jest narażona na rozerwanie.

Przy wyborze produktów dostępnych w naszym sklepie kierujemy się przede wszystkim ich jakością, dbając o to, żeby pochodziły od jak najlepszych producentów. Zapewniamy także ich szeroki wybór - w naszym sklepie znajdziecie Państwo różne rozmiary i rodzaje woreczków bąbelkowych. Satysfakcja naszych Klientów jest dla nas najważniejsza, jesteśmy dostępni w razie jakichkolwiek pytań, z chęcią doradzimy jaki produkt wybrać w danej sytuacji.

Woreczki bąbelkowe


Folia bąbelkowa jest jednym z najlepszych materiałów do pakowania gwarantujących dobre zabezpieczenie towaru. Chroni przed zarysowaniem, amortyzuje wstrząsy, ma też właściwości termoizolacyjne, a do tego jest bardzo tania. Czasami jednak pakowanie z wykorzystaniem folii bąbelkowej jest nieco czasochłonne - trzeba bowiem wyciąć fragment o odpowiedniej wielkości z dużej rolki. Rozwiązaniem może być wyposażenie się w woreczki bąbelkowe.

Woreczki bąbelkowe są praktycznym połączeniem torebek foliowych i folii bąbelkowej. W znacznym stopniu ułatwiają pakowanie niewielkich przedmiotów. Dostępność torebek bąbelkowych w wielu rozmiarach sprawia, że mogą Państwo nabyć produkt w wielkości idealnie dopasowanej do planowanej zawartości. Torebki bąbelkowe dostępne najczęściej w pakietach liczących 100 sztuk nadają się do pakowania drobnej elektroniki, szklanych butelek, książek, czy innych towarów o niewielkiej lub średniej wielkości. Zabezpieczając towar w ten sposób przed umieszczeniem w paczce lub chroniąc tak na na czas przechowywania można uniknąć uszkodzenia i zbędnych kosztów, czy reklamacji.
 

Woreczki z folii bąbelkowej w Neopak


W naszym sklepie z materiałami do pakowania mamy duży asortyment wszelkich produktów i narzędzi przydatnych w trakcie zabezpieczania różnych przedmiotów. Nasi klienci szczególnie doceniają materiały pakowe, które są niedrogie, a przy tym zapewniają wysoki poziom zabezpieczenia oraz sprawne pakowanie. Bez wątpienia woreczki bąbelkowe są właśnie takim produktem, a my w Neopaku mamy wiele odmian. Różnią się gabarytami, grubością folii, czy dodatkowym wyposażeniem. Woreczki bąbelkowe dostępne są na wygodnej rolce, co ułatwia ich przechowywanie. Wystarczy oderwać woreczek i już jest gotowy do użycia. Nie trzeba w tym celu używać nożyczek, czy innych dodatkowych narzędzi.

Samo wykorzystanie woreczka bąbelkowego do zabezpieczenia czegoś jest równie proste. Wystarczy wsunąć przedmiot do środka, a gdy jest tak zabezpieczony - ułożyć go w opakowaniu. Może być nim kartonowe pudełko, koperta, worek kurierski, czy inne rodzaje opakowań. W każdej sytuacji zastosowanie dodatkowej warstwy folii bąbelkowej jest doskonałym sposobem na ochronę zawartości paczki. Woreczki bąbelkowe sprawdzają się też podczas przechowywania (np. w sklepie, na magazynie lub w hurtowni) przedmiotów, które łatwo mogłyby ulec uszkodzeniu lub zarysowaniu. To niedrogi sposób na oddzielenie od siebie większej liczby przedmiotów i dobrą ochronę.
 

Właściwości woreczków bąbelkowych


Torebki z folii bąbelkowej są często wybieranym rodzajem opakowania, ponieważ cechują się kilkoma cennymi właściwościami. Przede wszystkim zapewniają amortyzację wstrząsów i dają dobre zabezpieczenie pakowanej do nich zawartości. Są przy tym dość tanie w zakupie. Dużym plusem dla wielu osób, które codziennie pakują większą ilość towaru, jest też bardzo sprawne używanie woreczków bąbelkowych. Umieszczenie w nich towaru jest szybkie i nie wymaga wykorzystania dodatkowych narzędzi, czy klejenia torebki. Szczególnie godne uwagi są pod tym względem torebki bąbelkowe z paskiem klejącym. Wtedy zamykanie torebki jest bardzo proste, a Państwo mają pewność, że zawartość nie wysunie się z niej w trakcie transportu lub wysyłki.

woreczki bąbelkowe

Najważniejsze zalety i właściwości torebek bąbelkowych:
 • dobra ochrona zawartości przed zniszczeniem
 • amortyzacja wstrząsów
 • niski koszt zakupu
 • proste w użyciu
 • dostępne wiele rozmiarów do wyboru
 • w wersji z paskiem samoprzylepnym można je łatwo zamykać
 • uniwersalne
 • do pakowania małych i średniej wielkości towarów
 • można wielokrotnie użyć jednego woreczka
 • dostępne w rolce zawierającej 100 woreczków bąbelkowych
Ciężko wskazać inny produkt, który charakteryzowałby się takim zestawem cech. Dość podobne w zastosowaniu mogą być natomiast koperty bąbelkowe. Są nieco droższe, natomiast po zapakowaniu do nich produktu, paczka jest gotowa do wysyłki.
 

Rodzaje torebek bąbelkowych w Neopak


W naszym sklepie internetowym z materiałami do pakowania znajdą Państwo wiele woreczków bąbelkowych. Różnią się wymiarami, dlatego można łatwo dopasować opakowanie do planowanego zastosowania.

torebki bąbelkowe

W Neopaku mamy między innymi:
Większość dostępnych odmian torebek bąbelkowych pakowana jest po 100 stuk, a całość otrzymają Państwo w formie rolki.
 

Odmiany woreczków bąbelkowych


Jeżeli potrzebują Państwo woreczka bąbelkowego o szczególnych właściwościach, w Neopaku znajdą Państwo kilka praktycznych odmian. Pierwszą z nich są torebki bąbelkowe z taśmą. Pasek samoprzylepny jest sposobem na łatwe zamykanie woreczka. Jeśli planują Państwo zapakować elektronikę, dobrym wyborem będzie antystatyczna torebka bąbelkowa. Zapobiega powstawaniu wyładowań elektrycznych, które mogą być niebezpieczne dla elektroniki.
  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie