Pianka Polietylenowa grubość 0.8mm

Pianka polietylenowa to produkt o szerokim zastosowaniu - może służyć jako opakowanie delikatnych przesyłek, jako materiał wygłuszający, ale także jako materiał idealny na podłogi i stropy. Jej właściwości od lat doceniane są przez firmy zajmujące się wysyłką towarów oraz przez specjalistów wykonujących prace budowalne takie jak na przykład budowy i remonty przestrzeni mieszkalnych i użytkowych. Jej zalety sprawiają, że stykamy się z nią w życiu codziennym na każdym kroku. Do głównych zalet należy jej niewielna grubość co pozwala na oszczędzanie powierzchni magazynowych podczas jej przechowywania. Nawoje pianki polietylenowej nie zabierają dużo miejsca przez co stanowią praktyczne rozwiązanie dla wszelkiego rodzaju magazynów i firm produkcyjnych. Poniżej prezentujemy Państwu skróconą charakterystykę produktu. Pozwoli ona Państwu na szybkie podsumowanie właściwości pianki polietylenowej i podjęcie decyzji dotyczącej zakupu.

Charakterystyka produktu - pianka polietylenowa 0,8MM

 • grubość pianki 0,8MM - to oszczędność powierzchni magazynowej przez wzgląd na rozmiar nawoju
 • właściowści akustyczne - idealne rozwiązanie do wygłuszania pomieszczeń przy niskich nakładach finansowych
 • wodoodporność - zapewnienie bezpieczeństwa przedmiotów przed zalaniem i zawilgoceniem
 • niepalność - dodatkowa ochrona przed działaniem wysokich temperatur
 • amortyzacja - zabezpieczenie opakowanego przedmiotu przed skutkami wstrząsów i zgnieceń
 • wielorazowość - piankę można wykorzystywać wielokrotnie
 • wytrzymałość - jest wykonana z polietylenu co gwarantuje wysoką jakość opakowania

Pianka polietylenowa o grubości 0,8mm stosowana jest powszechnie w przemyśle. Służy między innymi do zabezpieczania przedmiotów podatnych na zarysowania, o miękkich powierzchniach, takich jak książki, zeszyty czy też różnego rodzaju albumy. Jej lekkość nie wpływa znacząco na wagę przesyłki, dlatego stanowi świetną alternatywę dla innych opakowań, które są cięższe. Ważnym aspektem jest możliwość wielorazowego użytku pianki. Jej właściwości nie ulegają zmianie, a przy odpowiednim i umiejętnym odpakowaniu przesyłki piankę możemy użyć ponownie. Pianka ta jest także elastyczna przez co przedmioty w nią opakowane są odizolowane od wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń - także chemicznych. Polietylen nie wchodzi w reakcję z większością czynników chemicznych. Dzięki temu pianka polietylenowa stanowi świetny wybór dla każdego.

Co to jest pianka polietylenowa grubość 0,8 mm?


Pianka polietylenowa to popularny materiał, który wykorzystywany jest głównie do zabezpieczania różnego rodzaju produktów, znajdujących się w transporcie. Ponadto doskonale nadaje się do wypełniania wolnej przestrzeni w kartonie lub innym rodzaju opakowania. Jest to produkt, który charakteryzuje się wyjątkowo szerokim zastosowaniem. Najczęściej z pianki polietylenowej o grubości 0,8 mm w rolkach korzystają sklepy internetowe, magazyny wysyłkowe oraz budowlańcy i pracownicy firm przeprowadzkowych. Dlaczego? Ponieważ produkt ten doskonale nadaje się do wykorzystania nie tylko w transporcie niewielkich i delikatnych przedmiotów, ale również tych większych. Ponadto możesz wykorzystywać piankę polietylenową na budowie czy podczas remontu.
 

Zalety pianki polietylenowej 0,8 mm


Chcesz zapewne wiedzieć przed podjęciem decyzji o zakupie, czym charakteryzuje się pianka polietylenowa, którą znajdziesz w naszym sklepie. Tego rodzaju pianka składa się z dużej ilości zamkniętych komórek powietrznych. To właśnie dzięki temu wręcz idealnie nadaje się do zabezpieczania towarów kruchych i delikatnych. Pianka polietylenowa chroni przed zarysowaniami i wilgocią. Charakteryzuje się tym, że jest wyjątkowo lekka i elastyczna. Co jeszcze można o niej powiedzieć. Ogromną zaletą tego produktu jest obojętność chemiczna oraz bezwonność. Co to oznacza? Mianowicie to, że może ona mieć bezpośredni kontakt z żywnością. Jest także smaczek dla tych, którym na sercu leży troska o środowisko naturalne. Pianka polietylenową, w momencie, gdy jest prawidłowo utylizowana, jest w pełni ekologicznym produktem.

Mając na uwadze szeroki zakres użyteczności pianki polietylenowej, nie będzie zaskoczeniem, jeśli w przyszłości znajdzie ona zastosowanie w wielu innych branżach, np. w rolnictwie czy gastronomii. Przemawia za tym, chociażby to jeszcze, że jest to materiał w pełni bezpieczny. Co mamy na myśli? Między innymi to, że jest on niepalny i w niemal w pełni odporny na działanie różnych czynników. Korzystna jest także cena. Zwłaszcza jeśli zestawisz ją z wysoką jakością.

Rolka pianki polietylenowej w fabryce

Jakie ma właściwości pianka polietylenowa grubość 0,8 mm?


Skąd bierze się popularność pianki polietylenowej o grubości 0,8 mm? Taka grubość przede wszystkim świadczy o tym, że nawet długa rolka zawierać będzie nie za wiele miejsca. Co jeszcze można powiedzieć o tym produkcie? Przede wszystkim to, że chroni przedmioty znajdujące się w transporcie przed wilgocią. Wiedziałeś, że pianka polietylenowa ma odrobinę lepsze właściwości ochronne nawet od tak popularnej folii stretch. Dlaczego? Ponieważ pianka polietylenowa skuteczniej chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi. Jednocześnie może oczywiście pochwalić się także zabezpieczeniem przed różnego rodzaju zabrudzeniami oraz zarysowaniami. Do czego jeszcze można wykorzystać piankę polietylenową 0,8 mm? Jest to produkt, który ma doskonałe właściwości izolacyjne. Właśnie dzięki temu, wykorzystywana jest ona dość powszechnie w branży budowlanej. Na przykład możesz spotkać się z tym że układana jest pod panelami, dla zagwarantowania lepszych warunków cieplnych w mieszkaniu. Jakby tego było mało, tego rodzaju pianka posiada także doskonałe właściwości wygłuszające. Dlatego właśnie jest bardzo dobrym izolatorem akustycznym. Jeśli wiec posiadasz wrażliwych sąsiadów z dołu, warto się nad nią zastanowić. Pianka ta często wykorzystywana jest też do izolacji termicznej pod ogrzewaniem podłogowym oraz jako uszczelnienie pod przykrycia dachowe z blachodachówki.

W celu pochłaniania fal akustycznych kładzie się ja nie tylko pod panele, ale również pod wykładziny, dywany oraz inne tworzywa sztuczne, które znajdować się mogą na podłodze. Pianka tego rodzaju znajduje się także w drzwiach. Dzięki czemu wyróżniają się one wysokim współczynnikiem izolacji zarówno akustycznej, jak i termicznej. Jak jeszcze możesz wykorzystać piankę polietylenową w budownictwie i remontach? Z pewnością doskonale sprawdzi się przy wykonywaniu otulin rurowych oraz podczas izolacji bojlerów. A także podczas zabezpieczania zaworów, kolektorów i zbiorników. Jak sam widzisz więc zakres zastosowania jest wyjątkowo szeroki. Warto więc taką jedną rolkę folii polietylenowej mieć w domu, na wszelki wypadek.
 

Gdzie kupić piankę polietylenową o grubości 0,8 mm?


Piankę polietylenową o grubości 0,8 mm kupisz w sklepie Neopak. Jest to produkt, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród naszych Klientów. Z czego wynika ta popularność? Przede wszystkim z tego, że oferujemy wyłącznie produkty charakteryzujące się najwyższą jakością. Wykonane są one z wysokogatunkowych materiałów, które spełniają oczekiwania i wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów. Zapoznając się z naszą ofertą, zauważysz także, że jest to produkt, który polecany jest przez nas w bardzo korzystnej cenie. Co więcej, jeśli potrzebujesz większych ilości, bo np. prowadzisz firmę przeprowadzkową lub sklep internetowy to możesz skorzystać nawet z 15% rabatu. Wszystko dokładnie przedstawione jest w karcie produktu. Nie czekaj więc, tylko skorzystaj z oferty, jaką dla Ciebie przygotowaliśmy.
  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie