Przekładki z pianki polietylenowej

Produkt zasługujący na specjalną uwagę wśród innych produktów zabezpieczających to przekładki z pianki polietylenowej. Przekładki te doskonale sprawdzają się jako ochrona najróżniejszych rzeczy - od tych domowego i codziennego użytku po specjalistyczne wymagające dużej ostrożności w transporcie. Przekładki piankowe świetnie zabezpieczają przedmioty przed przesuwaniem się, obijaniem o siebie, wzajemnym zarysowaniem, czy też ukruszeniem. Przekładki piankowe wykonane z polietylenu są lekkie jak piórko, łatwo poddają się cięciu, a przy tym pozostają niesamowicie estetyczne. Do ich użycia wystarcza podstawowe umiejętności, a przez brak warstwy klejącej nie niszczą zabezpieczonych przedmiotów i nie pozostawiają po sobie śladów. Stosowane są często jako przekładki podczas transportu różnego rodzaju szyb, naczyń takich jak talerze, wazy, kubki, ozdobne misy, oraz jako zabezpieczenie książek. To tylko niektóre z ich zastosowań, a jest ich cała gama.

Poniżej znajdą Państwo podsumowanie ich cech, pomoże to zdecydować czy przekładki z pianki to produkt, którego Państwo poszukują i potrzebują, a także czy spełnia Państwa oczekiwania.

Charakterystyka przekładek polietylenowych:

  • idealne do zabezpieczania delikatnych powierzchni przed uszkodzeniami, drganiami, wilgocią, działaniem promieni UV
  • ich zastosowanie wiąże się z zachowaniem estetyki pakowanego towaru
  • są lekkie i miękkie, dlatego świetnie amortyzują oraz nie zwiększają masy przesyłki w znaczący sposób
  • są łatwe w dopasowaniu, wystarczy odpowiednio je dociąć by idealnie dopasowały się do powierzchni
  • mogą służyć jako separatory delikatnych przedmiotów w biznesie jak i w domu

Ich zalety doceniane są przez każdego użytkownika. Dzięki temu powoli wypierają z rynku tekturowe odpowiedniki. Wpływa to pozytywnie na środowisko, ponieważ przekładki piankowe to produkt, którego można używać wielokrotnie. Nie rozmakają pod wpływem wilgoci, nie ma więc ryzyka, że zostaną uszkodzone przez wodę. Najpopularniejsze są wśród firm zajmujących się profesjonalną przeprowadzką. Są nieocenioną pomocą podczas pakowania, a wygoda zastosowania przemawia tylko na ich korzyść.

W naszym sklepie oferujemy Państwu szeroki wybór przekładek z pianki polietylenowej, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Z chęcia pomożemy Państwu w wyborze odpowiednich produktów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie