Pianka polietylenowa grubość 1cm

Pianka polietylenowa o grubości 10 mm jest produktem o doskonałych właściwościach termoizolacyjnych oraz sprawdza się jako materiał do izolacji akustycznej. Wykonywana jest w procesie spieniania polietylenu by przybrał formę zbitej i mocnej pianki. Wykorzystywana jest ona w branży budowlanej, remontowej, ale także jako materiał do zabezpieczania przedmiotów o dużej wartości podczas transportu czy wysyłki. Pianka polietylenowa jest też świetnym materiałem używanym przez zakłady zajmujące się produkcją i dystrybucją naczyń szklanych oraz z porcelany jako przekładka i obicie delikatnych, kruchych produktów. Polecamy ja także do użytku domowego podczas przeprowadzek jako alternatywy dla innych zabezpieczeń Państwa dobytku podczas przenoszenia i transportowania w nowe miejsce zamieszkania.

Charakterystyka produktu - pianka polietylenowa 10 mm

 • grubość 1 CM - solidna warstwa pianki pozwalająca na zabezpieczenie ostrych krawędzi bez większych problemów
 • wodoodporność - pozwalająca na zabezpieczenie przedmiotów przed szkodliwa działalnością wody na każdym etapie podróży
 • niska waga - czyni piankę wygodnym materiałem, który nie wymaga tężyzny fizycznej podczas jej stosowania
 • atrakcyjna cena - w stosunku do innych rodzajów zabezpieczeń o podobnych parametrach pozwoli na oszczędność przy zachowaniu bezpieczeństwa
 • elastyczność - pozwalająca na dopasowanie pianki do praktycznie każdego kształtu przedmiotu
 • łatwość w dzieleniu - miękka pianka poddaje się nożycom czy gilotynom
 • ekologiczność - w 100% zdolna do recyklingu, ale i wielorazowa - w imię zasady "zero waste"
 • amortyzacja na najwyższym poziomie - pianka tłumi wstrząsy jak żaden inny materiał pakowy

Gorąco polecamy piankę polietylenową 10 mm każdemu z Państwa. Produkt ten jest dostępny u nas w różnych rozmiarach oraz długościach nawoju. Gwarantujemy Państwu najwyższą jakość zakupionych u nas produktów. Jesteśmy tego pewni ponieważ od lat współpracujemy z najleszymi producentami z całego świata dając jednoczeście gwarancje niskich cen. Oferta stale się powiększa by sprostać wszystkim Państwa wymaganiom. Nasi specjaliści z zakresu produktów do pakowania i zabezpieczania z chęcią pomogą Pańśtwu wybrać odpowiednie rozwiązania i odpowiedzą na pytania. Zapraszamy serdecznie już dziś. Jesteśmy przekonani, że mimle zaskoczy Państwa różnorodność naszej oferty.

Piankę polietylenową z racji jej uniwersalnego charakteru wykorzystuje się w wielu różnych branżach. W swojej pracy firmy korzystają z niej, ponieważ jest mocnym i wytrzymałym produktem. Pianka nie zajmuje dużo dodatkowego miejsca ani nie podnosi gramatury ochranianych przedmiotów, dlatego tak chętnie korzystają z niej między innymi osoby prowadzące swój sklep wysyłkowy czy branża budowlana. Dodatkową zaletą pianek polietylenowych jest to, że są przyjazne dla naszego środowiska. Jest to szczególnie istotne przy współczesnym trybie życia, w momencie kiedy produkowane są niewyobrażalne ilości odpadów nienadających się do ponownego wykorzystania. Pianki polietylenowe są w pełni ekologiczne i mogą być poddawane recyklingowi.
Pianka-polietylenowa-grubo-1cm
Nasz sklep oferuje Państwu pianki polietylenowe o różnych szerokościach, aby w jak najlepszym stopniu odpowiedzieć na Państwa potrzeby. Pomimo różniących się wymiarów można je wykorzystywać do takich samych celów, unikając potrzeby docinania materiału lub użycia jego zbyt dużej ilości. Pozwala to nie tylko na zaoszczędzenie pieniędzy, ale także czasu pracy.
Pianki polietylenowe są bardzo uniwersalnym materiałem, który możemy wykorzystać na wiele różnych sposobów. Sprawdź, dlaczego warto korzystać z oferowanego przez nas produktu.
 

Ekologiczny produkt – pianka polietylenowa

Jak już wcześniej wspomniano, pianki polietylenowe są w pełni ekologicznym produktem. Jeśli jako osoba prywatna, właściciel lub pracownik firmy chcesz chronić naszą planetę przed zbędnymi zanieczyszczeniami, zacznij korzystać właśnie z tego materiału. Oferowana przez nas pianka jest przyjazna dla środowiska, można z niej korzystać wielokrotnie i nadaje się do poddania recyklingowi.
 

Izolacja akustyczna i właściwości termoizolacyjne

Z pianek warto korzystać podczas przeprowadzania remontów czy prac wykończeniowych. Pianki polietylenowe posiadają właściwości izolujące dźwięki oraz termoizolacyjne, dlatego we właściwy sposób można uszczelnić przy ich pomocy ściany, dachy czy podłogi. Pianka, której zadaniem jest izolacja, będzie chronić budynek poddawany remontowi przed działaniem wilgoci, a dźwięki zostaną skutecznie wytłumione.
 

Mała masa i dobra elastyczność

Zaletą pianek polietylenowych jest ich niska waga oraz doskonała elastyczność. Połączenie tych cech sprawia, że są one pożądanym materiałem podczas wysyłki towarów. Pianka dostosuje swój kształt do zabezpieczonego przy jej pomocy produktu, a dodatkowo nie wpłynie na ciężar gotowej paczki.
 

Pianka polietylenowa – łatwość korzystania

Pianka-polietylenowa-grubo-1cm-1
Pianka jest wytrzymałym produktem, który łatwo da się dzielić. Funkcjonalność jak i łatwość użytkowania sprawią, że korzystanie w pracy zawodowej z pianki polietylenowej przyspieszy czas wszystkich Twoich działań. Aby dostosować ilość pianki do Twoich potrzeb, wystarczy podzielić ją przy pomocy gilotyny lub nożyczek. Przycięty materiał jest od razu gotowy do użycia. Możesz przy jej pomocy uszczelniać powierzchnie, pakować przedmioty przeznaczone do wysyłki i wiele więcej.
 

W jakiej branży pianka polietylenowa przyda się najbardziej?
 

Branża budowlana
W branży budowlanej pianka polietylenowa może być wykorzystywana na wiele różnych sposobów. Jednym z nich jest jej wyłożenie pod panelami podłogowymi lub pod ogrzewaniem podłogowym. W takim przypadku pianka nie tylko wytłumi dźwięki oraz będzie stanowiła dodatkową izolację termiczną, ale także będzie amortyzowała wstrząsy, które mogłyby negatywnie wpłynąć na stan i wytrzymałość podłogi.
 

Sprzedaż internetowa i wysyłka

Jeśli chcesz, aby Twoi klienci otrzymali zakupione produkty w nienagannym stanie, zacznij używać pianki polietylenowej do zabezpieczania wysyłanych artykułów. Pianka ochroni podczas transportu towary przed wstrząsami, zabrudzeniem, zarysowaniem i innymi uszkodzeniami mechanicznymi. Pianka polietylenowa posiada bardzo niską gramaturę, przez co nie podniesie wagi wysyłanego towaru, a co za tym idzie także kosztu wysyłki.
 

Zakłady produkcyjne

W halach produkcyjnych pianka najlepiej sprawdzi się tam, gdzie produkuje się delikatne i kruche lub wysokowartościowe przedmioty. Przykładem miejsca, które powinno korzystać z pianki polietylenowej, jest z całą pewnością zakład produkujący porcelanę czy szkło.
 

Hurtownie spożywcze

Z pianek polietylenowych można korzystać także podczas przechowywania lub sprzedaży artykułów spożywczych. Pianka sprawdzi się jako materiał izolujący wilgoć i zapachy. Dodatkowo wyłożona na spodzie skrzynki z warzywami lub owocami sprawi, że nie będą się one odgniatać, a produkty będą przez dłuższy czas zdatne do sprzedaży.


Oczywiście nie są to wszystkie branże, w których najczęściej korzysta się z pianek polietylenowych. Nic nie stoi także na przeszkodzie, aby używać ich także w domowym zaciszu. Zarówno w domu jak i w pracy zawodowej pianka posiada wiele zastosowań. We własnym domu możesz jej użyć na przykład do zabezpieczenia produktów używanych sezonowo. Ozdoby świąteczne zabezpieczone pianką polietylenową przed wyniesieniem ich do garażu czy na strych będą chronione przed zabrudzeniem, działaniem wilgoci oraz innych czynników zewnętrznych, które mogłyby uszkodzić nasz dobytek.
 
  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie