10mm

Pianka polietylenowa o grubości 10 mm jest produktem o doskonałych właściwościach termoizolacyjnych oraz sprawdza się jako materiał do izolacji akustycznej. Wykonywana jest w procesie spieniania polietylenu by przybrał formę zbitej i mocnej pianki. Wykorzystywana jest ona w branży budowlanej, remontowej, ale także jako materiał do zabezpieczania przedmiotów o dużej wartości podczas transportu czy wysyłki. Pianka polietylenowa jest też świetnym materiałem używanym przez zakłady zajmujące się produkcją i dystrybucją naczyń szklanych oraz z porcelany jako przekładka i obicie delikatnych, kruchych produktów. Polecamy ja także do użytku domowego podczas przeprowadzek jako alternatywy dla innych zabezpieczeń Państwa dobytku podczas przenoszenia i transportowania w nowe miejsce zamieszkania.

Charakterystyka produktu - pianka polietylenowa 10 mm

  • grubość 1 CM - solidna warstwa pianki pozwalająca na zabezpieczenie ostrych krawędzi bez większych problemów
  • wodoodporność - pozwalająca na zabezpieczenie przedmiotów przed szkodliwa działalnością wody na każdym etapie podróży
  • niska waga - czyni piankę wygodnym materiałem, który nie wymaga tężyzny fizycznej podczas jej stosowania
  • atrakcyjna cena - w stosunku do innych rodzajów zabezpieczeń o podobnych parametrach pozwoli na oszczędność przy zachowaniu bezpieczeństwa
  • elastyczność - pozwalająca na dopasowanie pianki do praktycznie każdego kształtu przedmiotu
  • łatwość w dzieleniu - miękka pianka poddaje się nożycom czy gilotynom
  • ekologiczność - w 100% zdolna do recyklingu, ale i wielorazowa - w imię zasady "zero waste"
  • amortyzacja na najwyższym poziomie - pianka tłumi wstrząsy jak żaden inny materiał pakowy

Gorąco polecamy piankę polietylenową 10 mm każdemu z Państwa. Produkt ten jest dostępny u nas w różnych rozmiarach oraz długościach nawoju. Gwarantujemy Państwu najwyższą jakość zakupionych u nas produktów. Jesteśmy tego pewni ponieważ od lat współpracujemy z najleszymi producentami z całego świata dając jednoczeście gwarancje niskich cen. Oferta stale się powiększa by sprostać wszystkim Państwa wymaganiom. Nasi specjaliści z zakresu produktów do pakowania i zabezpieczania z chęcią pomogą Pańśtwu wybrać odpowiednie rozwiązania i odpowiedzą na pytania. Zapraszamy serdecznie już dziś. Jesteśmy przekonani, że mimle zaskoczy Państwa różnorodność naszej oferty.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Szerokość
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj