Pianka polietylenowa grubość 8mm

Grubość aż 8MM pianki polietylenowej dostępnej w naszej ofercie daje gwarancję bezpieczeństwa wszystkim przedmiotom, które sa w nią pakowane. Pianka polietylenowa jest produktem specjalistycznym odznaczającym się wspaniałymi właściwościami akustycznymi i termoizolacyjnymi. Dodatkowo jest ona odporna na uszkodzenia takie jak rozerwanie, przypalenie, zalanie czy przedziurawienie. Wszystkie te cechy świadczą o niej jako idealnym materiale służącym do zabezpieczania wartościowych przedmiotów. Zamawiana i użytkowana jest przez specjalistów z zakresu przeprowadzek chroniąc meble, artykuły wyposażenia domów i mieszkań, instrumenty. Branża budowlana wykorzystuje tego rodzaju pianki do wygłuszania obiektów i wykonywania izolacji termicznych. Często też zamawiana jest przed użytkowników domowych, którym zależy na łatwym w użyciu i niedrogim rozwiązaniu pozwalającym na samodzielne zabezpieczenie swoich dóbr. Jej wielozadaniowość sprawia, że doceniana jest na wielu płaszczyznach. Poniżej znajdą Państwo skrócony opis jej najważniejszych właściwości.

Charakterystyka produktu - pianka polietylenowa 8 mm

 • grubość aż 8MM - pozwala na zabezpieczenie ciężkich przedmiotów w transporcie bez obawy o uszkodzenie powierzchni opakowania
 • lekkość - powoduje, że do jej użycia nie potrzeba specjalnej sprawności fizycznej, a waga opakowania nieznacznie zmieni ciężar całego ładunku
 • odporność na wodę - pozwoli na zabezpieczenie ładunku przed szkodliwą działalnością wody i wilgoci
 • właściwości amortyzacyjne- czynią z tej pianki jedno ze skuteczniejszych rozwiązań zapobiegający uszkodzeniom mechanicznym
 • atrakcyjna cena - niska cena w stosunku do jej właściwości jest dużym atutem pozwalającym na oszczędność
 • ekologiczność - może być poddana w całości recyklingowi ograniczając powstawanie szkodliwych odpadów
 • elastyczność - dopasujemy ją do każdego kształtu pakowanego przedmiotu przez co odpowiednio go zabezpieczy

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu internetowego neopak.pl. Znajdą Państwo u nas rozwiązania dopasowane do Państwa potrzeb w niskich cenach. Jesteśmy liderem rynku opakowań w Polsce. Gwarantujemy najwyższą jakość oraz ekspresową wysyłkę zakupionych u nas produktów. W razie pytań prosimy kontaktować się z naszymi doradcami. Z chęcią podzielą się oni z Państwem swoją fachową wiedzą i pomogą w wyborze. Przyjemnych zakupów.

Uniwersalna pianka polietylenowa o grubości 8 MMJednym z ciekawych sposobów zabezpieczania przedmiotów, czy różnych powierzchni jest użycie pianki polietylenowej. Ten produkt zapewnia dobre pochłanianie wstrząsów i sił mechanicznych, które mogłyby uszkodzić chroniony produkt. Pianka polietylenowa może być używana do dodatkowej ochrony zawartości przesyłek pocztowych, ale także wielu innych przedmiotów, na przykład na magazynie lub sklepowej półce. Dzięki swoim właściwościom sprawia, że nawet delikatne towary dotrą na miejsce w idealnym stanie.

Pianka polietylenowa o grubości 8 milimetrów jest dobrym kompromisem pomiędzy amortyzacją wstrząsów, a niewielkimi wymiarami, masą. Jest przy tym niedroga, dzięki czemu nie zwiększa znacznie kosztów pakowania i wysyłki.

 

Właściwości pianki polietylenowejJak się okazuje, pianka polietylenowa o grubości 8 milimetrów może być ciekawą alternatywą dla folii stretch, folii bąbelkowej i innych produktów pozwalających na zabezpieczenie towaru. Poza ochroną przed uszkodzeniami mechanicznymi, pianka PE posiada także inne przydatne właściwości.

Właściwości pianki polietylenowej o grubości 8 MM:
 • amortyzuje uderzenia
 • chroni przed rozerwaniem
 • jest odporna na wilgoć
 • pianka PE jest niepalna
 • odporna na przedziurawienie

Z tego względu często jest stosowana do ochrony wartościowych przedmiotów. 

 

Zastosowanie pianki polietylenowej PE o grubości 8 milimetrówTen uniwersalny produkt pozwala na wiele sposobów wykorzystania. Niektóre firmy przeprowadzkowe wykorzystują ją do ochrony przenoszonych i transportowanych elementów wyposażenia wnętrza i sprzętów elektronicznych - mebli, kanap, telewizorów, szaf, itp. Niedroga w zakupie i prosta w aplikacji pianka PE pozwala bez problemów transportować wiele rzeczy jednocześnie na przykład w ciężarówce lub busie. Towar nie obija się o siebie, dzięki czemu dociera do celu w nienagannym stanie.

Także podczas budowy i remontów często wykorzystuje się ten rodzaj pianki polietylenowej. Specjaliści używają jej do wygłuszania obiektów. Dzięki właściwościom termoizolacyjnym, pianka PE pozwala także na poprawę właściwości termicznych obiektu. Warstwa pianki polietylenowej często jest także spotykana w samochodach - jako wygłuszenie pod tapicerką.

Możliwość wykorzystania na wiele sposobów sprawia, że to bardzo uniwersalny przedmiot. Zarówno w gospodarstwie domowym, jak i w zastosowaniach profesjonalnych pianka PE sprawdza się wyśmienicie. 

 

Rodzaje pianki PEW sklepie internetowym Neopak posiadamy duży wybór produktów pozwalających na zabezpieczenie dowolnych przedmiotów i obiektów. Wśród pianek polietylenowych mogą Państwo wybierać jeden z wielu rodzajów:
 • pianka polietylenowa o grubości 0.8 mm
 • pianka polietylenowa o grubości 1 mm
 • pianka polietylenowa o grubości 2 mm
 • pianka polietylenowa o grubości 3 mm
 • pianka polietylenowa o grubości 5 mm
 • pianka polietylenowa o grubości 8 mm
 • pianka polietylenowa o grubości 10 mm
 • pianka polietylenowa o grubości 20 mm

Nie ma przeszkód w zastosowaniu kilku warstw pianki, aby poprawić jej właściwości ochronne, wygłuszające lub termoizolacyjne. Większość dostępnych w naszym sklepie pianek PE oferowana jest w formie wygodnych rolek o długości aż 50 metrów. To spory zapas, który pozwala dobrze dopasować produkt do swoich potrzeb i oczekiwań.

Pianka polietylenowa o grubości 8 milimetrów także występuje w kilku odmianach, które różnią się szerokością arkusza na rolce. W Neopaku mamy taką piankę w wariantach:
 • pianka polietylenowa 8 MM o szerokości 50 CM
 • pianka polietylenowa 8 MM o szerokości 1.25 M

Szersza pianka sprawdza się bardzo dobrze przy większych powierzchniach, dzięki niej szybciej i sprawniej zabezpieczymy je. 

 

Jaki rodzaj pianki polietylenowej wybrać?Pianka polietylenowa posiada różne właściwości w zależności od swojej grubości. Cienka pianka jest niedroga, lekka i nie zajmuje dużo miejsca. Nie zapewnia jednak bardzo dużej ochrony chronionym towarom. Wraz ze wzrostem grubości pianki, rosną jej właściwości. Staje się jednak coraz droższa. Dlatego ważne jest, aby wybrać odpowiedni produkt do swoich potrzeb. Pozwoli to na najbardziej kompromisowe rozwiązanie.

Cienkie pianki polietylenowe nadają się do ochrony niewielkich i lekkich przedmiotów, na przykład wysyłanych w formie listu. Gruba pianka PE sprawdza się natomiast bardzo dobre do ochrony wartościowych i ciężkich rzeczy, jak meble, sprzęt elektroniczny, instrumenty, rowery i inne.

 

Gdzie kupić piankę polietylenową?Wszystkie rodzaje pianki polietylenowej znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym Neopak. W Neopaku mamy różne szerokości i grubości rolek z pianką PE. Dzięki temu z pewnością znajdą tu Państwo najbardziej odpowiedni produkt, który spełni pokładane w nim oczekiwania.

Poza piankami PE, w Neopaku mamy także wiele produktów nadających się do zabezpieczania i ochrony różnych przedmiotów:
 • folia bąbelkowa w różnych odmianach
 • arkusze tektury
 • papier kraftowy
 • taśmy pakowe, taśmy klejące
 • folia budowlana ochronna
 • i wiele innych

Wybierając w Neopaku najkorzystniejsze rozwiązania mogą Państwo zaoszczędzić pieniądze i otrzymać produkt najwyższej jakości.
  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie