Torby materiałowe jutowe

Torby jutowe są dosyć specyficznym produktem. Stanowią idealny produkt dla osób zwracających uwagę na aspekt ochrony środowiska, a jednocześnie szukających estetycznych i wytrzymałych opakowań. Wyprodukowane są z juty - wytrzymałego tworzywa naturalnego pochodzenia roślinnego. Zaletą wykonanych z niej przedmiotów jest niski koszt produkcji i zdolność do całkowitej biodegradacji.


Charakterystyka toreb jutowych:

  • lekkie – wykonane z surowca o gramaturze 140 g/m²

  • wytrzymałe na obciążenia – z ich pomocą możemy zapakować towary o wadze do kilkudziesięciu kilogramów

  • wykonane z materiały o splocie płóciennym – taka technologia pozwala na znaczące wzmocnienie konstrukcji torby dzięki rozłożeniu obciążenia pomiędzy poszczególne sploty


Torby jutowe nadają się do przenoszenia dowolnych przedmiotów. Z uwagi na wytrzymałość i przepuszczalność powietrza są szczególnie przydatne w transportowaniu produktów spożywczych (w tym warzyw i owoców). Z uwagi na ich przeznaczenie doposaża się je w mocne uchwyty wykonane z włókna jutowego lub bardzo dobrze prezentujących się rączek bambusowych.


Jak wszystkie torby wykonane z materiałów organicznych są bardzo ekologiczne – nadają się do długiego użytkowania, a ostatecznie można je poddać dalszemu przetworzeniu lub łatwo biodegradować.


Proponujemy Państwu eleganckie i mocne torby w kolorze naturalnym w różnych rozmiarach: od 30 x 40 cm do 37,5 x 36,5 cm. Wszystkie torby mają poszerzone boki o szerokości 8 – 12 cm. Na torbach jutowych można także umieścić firmowe nadruki, tworząc w ten sposób ciekawy i wysoce skuteczny gadżet reklamowy.

 

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie