Materiałowe

Torby materiałowe stanowią jedną z najpopularniejszych obecnie na świecie opcji ograniczenia użycia jednorazowych opakowań typu reklamówki, woreczki z folii. Torby te przez swoją specyfikę pozwalają nam na ich wielokrotne użycie oraz zapewniają nam dzięki swojej wytrzymałości odpowiednią ochronę przedmiotów. Nie dziwi więc fakt, że powstaje coraz więcej różnych wzorów i kształtów toreb materiałowych z przeróżnym zastosowaniem. Torby te wykonane są przeważnie z bawełny lub polipropylenu, ale popularność zyskują też torby z innych tworzyw, jak na przykład z juty. Odpowiedni dobór materiału, z którego wykonana zostanie taka torba pozwala na przypisanie jej konkretnego przeznaczenia. Torby bawełniane mają większą wytrzymałość niż te wykonane z polipropylenu, jednak nie posiadają jego właściwości. Główną zaleta toreb z polipropylenu jest ich wodoodporność, która ma znaczenie choćby podczas zakupów spożywczych. Nie pozwoli ona na przedostanie się rozlanych płynów na zewnątrz torby, tak samo w drugą stronę - nie pozwoli ona na przesiąknięcie opakowania i zniszczenia jego zawartości. Torby bawełniane natomiast odznaczają się większą estetyką wyglądu tak więc będą prezentować się dobrze w każdej sytuacji.

Niewątpliwą zaletą takich toreb materaiłowych jest możliwość ich zadrukowania tekstami reklamowymi lub innymi, które nadadzą jej niepowtarzalny wygląd. Tego typu zabiegi sprawiają, że torby materiałowe to doskonała opcja marketingowa. Umieszczenie reklamy i rozdawanie takich toreb stanowi dla nas świetną reklamę bez dodatkowych nakładów finansowych. Używane są na co dzień więc siłą rzeczy rzucą się w oczy każdemu przechodniowi, a co za tym idzie potencjalnie sprowadzą do Państwa kolejnych klientów.

Najważniejszymi cechami toreb materiałowych są:

  • ekologiczność - pozwalająca nam na ograniczenie emisji odpadów
  • schludny wygląd - opakowanie można dostosować do swoich upodobań nadrukowując lub wybierając produkt w konkretnym stylu
  • wytrzymałość - torby te są wytrzymalsze od innych, tradycyjnych reklamówek i toreb foliowych
  • oszczędność - torba może zostać użyta wielokrotnie przez co nie wymaga każdorazowego zakupu nowej

Torby materiałowe dostępne w naszym sklepie internetowym są więc opcją idealną dla poszukiwaczy ekologicznych i oszczędnych rozwiązań. Gwarantujemy Państwu najwyższą jakość produktów i ekspresową wysyłkę. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i do zakupów.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Długość
Szerokość
Wysokość
Kolor
Gramatura
Rodzaj torby materiałowej
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj