Torby materiałowe

Torby materiałowe stanowią jedną z najpopularniejszych obecnie na świecie opcji ograniczenia użycia jednorazowych opakowań typu reklamówki, woreczki z folii. Torby te przez swoją specyfikę pozwalają nam na ich wielokrotne użycie oraz zapewniają nam dzięki swojej wytrzymałości odpowiednią ochronę przedmiotów. Nie dziwi więc fakt, że powstaje coraz więcej różnych wzorów i kształtów toreb materiałowych z przeróżnym zastosowaniem. Torby te wykonane są przeważnie z bawełny lub polipropylenu, ale popularność zyskują też torby z innych tworzyw, jak na przykład z juty. Odpowiedni dobór materiału, z którego wykonana zostanie taka torba pozwala na przypisanie jej konkretnego przeznaczenia. Torby bawełniane mają większą wytrzymałość niż te wykonane z polipropylenu, jednak nie posiadają jego właściwości. Główną zaleta toreb z polipropylenu jest ich wodoodporność, która ma znaczenie choćby podczas zakupów spożywczych. Nie pozwoli ona na przedostanie się rozlanych płynów na zewnątrz torby, tak samo w drugą stronę - nie pozwoli ona na przesiąknięcie opakowania i zniszczenia jego zawartości. Torby bawełniane natomiast odznaczają się większą estetyką wyglądu tak więc będą prezentować się dobrze w każdej sytuacji.

Niewątpliwą zaletą takich toreb materaiłowych jest możliwość ich zadrukowania tekstami reklamowymi lub innymi, które nadadzą jej niepowtarzalny wygląd. Tego typu zabiegi sprawiają, że torby materiałowe to doskonała opcja marketingowa. Umieszczenie reklamy i rozdawanie takich toreb stanowi dla nas świetną reklamę bez dodatkowych nakładów finansowych. Używane są na co dzień więc siłą rzeczy rzucą się w oczy każdemu przechodniowi, a co za tym idzie potencjalnie sprowadzą do Państwa kolejnych klientów.

Najważniejszymi cechami toreb materiałowych są:

  • ekologiczność - pozwalająca nam na ograniczenie emisji odpadów
  • schludny wygląd - opakowanie można dostosować do swoich upodobań nadrukowując lub wybierając produkt w konkretnym stylu
  • wytrzymałość - torby te są wytrzymalsze od innych, tradycyjnych reklamówek i toreb foliowych
  • oszczędność - torba może zostać użyta wielokrotnie przez co nie wymaga każdorazowego zakupu nowej

Torby materiałowe dostępne w naszym sklepie internetowym są więc opcją idealną dla poszukiwaczy ekologicznych i oszczędnych rozwiązań. Gwarantujemy Państwu najwyższą jakość produktów i ekspresową wysyłkę. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i do zakupów.

Dlaczego torby materiałowe to dobry wybór?

 
Jeżeli mówimy o torbach materiałowych to moglibyśmy długo rozwodzić się nad zaletami tego produktu. Przede wszystkim, z punktu widzenia konsumenta warto zwrócić uwagę na wygodę użytkowania. Torbę możemy nieść zarówno trzymając ręką za uchwyt, wieszając ją sobie uchwytem na barku, czy przerzucić ją przez plecy. Sposób jej noszenia nie wpływa w żaden sposób na bezpieczeństwo transportu ani na wytrzymałość produktu. Warto mieć to na uwadze w zależności do tego ile mamy sił oraz jak ciężki towar będziemy transportować.
 
Poza tym warto napomknąć o kilku jeszcze innych walorach toreb materiałowych. Będą to na pewno duża praktyczność produktu, która wiąże się nierozerwalnie z wytrzymałością torby. Poza tym nasz produkt jest wykonany w sposób bardzo estetyczny. Torba ma jeszcze ten niewątpliwy atut, że jest produktem w pełni ekologicznym.
 

Jaki produkt wybrać na wyposażenie magazynów?

 
Jeżeli prowadzimy firmę, która w dużej mierze prowadzi sprzedaż stacjonarną to torby materiałowe z całą pewnością okażą się świetnym rozwiązaniem jako wyposażenie naszych magazynów. Klienci, zwłaszcza ci, którzy planują nieco większe zakupy często nie zabierają ze sobą żadnego opakowania. Wówczas wręcz niezbędne jest, by móc zaoferować im torbę, dzięki której w sposób bezpieczny oraz wygodny przetransportują swoje zakupy do domów.
 

Dlaczego torba materiałowa to dobre rozwiązanie dla środowiska?

 
Torba materiałowa jest rozwiązaniem przyjaznym dla środowiska dlatego, iż stanowi ona znakomitą alternatywę zarówno dla toreb foliowych jak innych opakowań foliowych bądź plastikowych. Torba materiałowa jest znacznie trwalsza od jej odpowiedników, wykonanych ze sztucznych surowców. Ponadto torba materiałowa jest produktem w pełni biodegradowalnym. Nie dość, że możemy używać jej przez bardzo długi czas, to kiedy już przestanie nam służyć możemy bez żadnych obaw oddać ją do recyklingu.
 

Jaki rodzaj opakowania stosować na co dzień?

 
Dla osób, które dbają o środowisko, a jednocześnie cenią sobie wygodę i pragną korzystać z porządnych, trwałych produktów torba materiałowa jest rozwiązaniem wręcz idealnym. Jak już wspomnieliśmy, torba materiałowa jest produktem wielokrotnego użytku. Kupujmy ją raz, a potem korzystamy z niej przez bardzo długi czas. Torba niewątpliwie sprawdzi się w bardzo wielu sytuacjach. Dzięki niej zyskujmy jeden rodzaj opakowania, co pozwala także zaoszczędzić miejsce, a co równie ważne – pieniądze. Torby jednorazowe w sklepach zazwyczaj kosztują kilkadziesiąt groszy, ale jeżeli przeliczymy to na codzienne zakupy w skali miesiąca, to już robią się z tego skromne oszczędności. Natomiast w skali roku te oszczędności są już o wiele większe niż tylko skromne.
 
Torba materiałowa to taki rodzaj opakowania, którego możemy używać w naprawdę bardzo wielu sytuacjach. Sprawdzi się ona podczas zakupów artykułów spożywczych, a także wtedy, kiedy planujemy zakupić produkty papierowe, akcesoria do biura, sprzęty elektroniczne i wiele, wiele innych. Dzięki swojej wysokiej wytrzymałości otrzymujemy pewność, że nasza torba wytrzyma nawet znaczne obciążenie. Korzystając z takiej torby nie musimy się obawiać, że dno się zarwie, a uchwyty pękną.
 

Torba materiałowa to produkt wysoce estetyczny

 
Niekiedy możemy mieć bardzo niemiłą wizję przenoszenia zakupów w sfatygowanej, brzydko wyglądającej siatce. Rzeczywiście, takie obawy są w pełni usprawiedliwione, jeżeli wybierzemy foliowe reklamówki, które bardzo szybko stają się pomarszczone, schodzi z nich farba i ogólnie powodują negatywne wrażenia. Jednakże torba materiałowa jest produktem wysoce estetycznym. Możemy z niej korzystać wiele razy, zabierać z sobą wszędzie i cieszyć się z jej ładnego wyglądu.
 

Torba materiałowa jako rozwiązanie reklamowe

 
Produkt ten może posłużyć nam z powodzeniem w celach marketingowych. Jeżeli chcemy umieścić jakiś napis, logo firmy, grafikę czy reklamę na torbie, jest to jak najbardziej możliwe. Torby materiałowe zostały wykonane w ten sposób, że można na nich umieścić dowolny nadruk. Jest to rozwiązanie bardzo korzystne wtedy, kiedy decydujemy się na zakup większego zapasu toreb i spodziewamy się ich szerszej dystrybucji. Wówczas mamy uzasadnione przypuszczenie, iż wiele osób, w różnych okolicznościach będzie nosić nasze torby. To pozwoli między innymi na szersze zareklamowanie naszego przedsiębiorstwa, konkretnego produktu bądź konkretnej usługi.
 
Warto w tym miejscu dodać, że możliwość poczynania nadruków to także bardzo ważny aspekt w domowym wydaniu. Jeżeli jesteśmy klientem indywidualnym, który przywiązuje się do toreb, to wówczas możemy nadrukować sobie dowolną rzecz na naszej torbie. Może to być np. jakiś cytat, grafika nawiązująca do książek, filmów czy gier, może to być idea społeczna, bądź coś, co będzie z daleka pokazywało, jakie prezentujemy sobą wartości oraz poglądy. Nadruk na torbie znakomicie odzwierciedli nasz światopogląd, ale może też nieść ze sobą ważny ładunek emocjonalny – np. przedstawiać podobiznę ukochanego psa.
    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie