Woreczki bąbelkowe

Podstawowym zadaniem firm opakowujących swoje produkty w celu wysyłki i sprzedaży dla Klientów jest zapewnienie maksimum bezpieczeństwa transportu towaru. Z uwagi na nieprzewidywalność zdarzeń w trakcie przewozu (kontakt przesyłki z wilgocią magazynową, narażenie na wstrząsy podczas jazdy, uderzenia i upadki paczek), wysyłany towar powinien być jak najlepiej zabezpieczony. Ochronę urządzeń elektronicznych, przedmiotów szklanych i ceramicznych mogą zapewnić wysokojakościowe woreczki bąbelkowe.
 

Woreczki bąbelkowe to produkt opakowaniowy służący głównie do zabezpieczenia przedmiotów przed silnymi wstrząsami, uderzeniami i działaniem wilgoci. Woreczki bąbelkowe są wykonane z folii pęcherzykowej, co sprawia, że doskonale izolują przed kontaktem z innymi przedmiotami i wodą, nie dopuszczając jednocześnie do rysowania powierzchni opakowanego w nie towaru.
 

Główne zalety woreczków bąbelkowych:

  • doskonała ochrona przedmiotów przed działaniem czynników zewnętrznych (woda, kurz, uderzenia mechaniczne, zarysowania),

  • amortyzacja przed wstrząsami,

  • wygodne i szybkie pakowanie (możliwość zaklejenia woreczka przy pomocy zintegrowanego paska klejącego),

  • lekka struktura nie zwiększająca wagi opakowanego przedmiotu (koszty transportu nie ulegają zwiększeniu z powodu ciężaru).
     

Woreczki bąbelkowe są dostępne w różnych rozmiarach, aby maksymalnie ułatwić Klientom proces pakowania urządzeń i przedmiotów. Produkt może posiadać pasek klejący, który zapewni szczelne zamknięcie i uchroni przedmiot przed wysunięciem.

 

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Długość
Szerokość
Kolor
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj