Woreczki bąbelkowe z paskiem klejącym

Woreczki bąbelkowe z paskiem klejącym to rewelacyjne rozwiązanie dla biznesu, ale także dla użytku domowego czy hobbystycznego, które pozwoli Państwu zaoszczędzić cenny czas podczas pakowania przedmiotów o różnych kształtach i przeznaczeniu. Doskonale sprawdą się tam, gdzie traydycyjne koperty bąbelkowe pokryte papierem nie znajdą zastosowania, a więc w miejscach wilgotnych, podczas transportu,w którym delikatna powierzchnia papieru może zostać naruszona, oraz tam, gdzie ważna jest szybka identyfikacja zawartości takiego opakowania.

Torebki bąbelkowe z paskiem klejącym to produkt wyróżniający się na tle innych tego typu rozwiązań przez zastosowanie podłużnej warstwu klejącej, której zadaniem jest szczelne zamknięcie zawartości i ułatwienie prac pakowych. Warstwa mocnego kleju gwarantuje Państwu dobre sklejenie oraz izolację od szkodliwych czynników zewnętrznych takich jak pył, brud, kurz czy też wilgoć. Folia użyta w procesie produkcji takich opakowań to folia LDPE - odznacza się ona dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne oraz trwałością, więc takie opakowanie zagwarantuje bezpieczeństwo w ciężkich i niekorzystnych warunkach na długi czas. Dodatkowo system pęcherzyków wypełnionych powietrzem będzie chronić zawartość przed wstrząsami, zgnieceniami oraz uderzeniami działając jak poduszka co znaczeni ograniczy możliwość naruszenia pierwotnego stanu zawartości. Woreczki z paskiem klejącym używane są wszędzie tam, gdzie wymagane jest szybkie i sprawne pakowanie drobnych przedmiotów. Doskonale sprawdzą się w różnego rodzaju serwisach elektroniki, sklepach z produktami szklanymi czy porcelanowymi, sklepach hobbystycznych i wielu innych. Specyficzne parametry tworzywa, z którego są one zrobione pozwala na ochronę nie tylko przed wilgocią, ale także przed działaniem większości czynników chemicznych. Folia LDPE jest także wysoce odporna na promieniowanie ultrafioletowe. Zabezpieczny zawartość woreczka przed utratą koloru czy innych właściwości, które mogą ulec utracie po ekspozycji na światło słoneczne.

W naszym sklepie internetowym neopak.pl posiadamy w ofercie woreczki bąbelkowe z paskiem klejącym o różnych wymiarach i wielkościach nawoju. Prócz standardowych znajdą Państwo także woreczki antystatyczne z paskiem klejącym oraz inne, które pozwolą na idealne dopasowanie się do potrzeb. Zapraszamy - gwarantujemy Państwu najwyższą jakość i zadowolenie.

Woreczki bąbelkowe są jednym z najczęściej wybieranych opakowań między innymi w sklepach zajmujących się dystrybucją delikatnych towarów. Opakowanie wykonane zostało z mocnej i wytrzymałej foli LDPE, która doskonale chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Woreczki dzięki swoim właściwościom mogą być wykorzystywane zarówno przez firmy jak i osoby prywatne. Są wyjątkowo uniwersalne i pozwalają na ochronę przedmiotów o różnych kształtach. W naszej ofercie posiadamy woreczki bąbelkowe w różnych wymiarach, dzięki czemu możecie Państwo jeszcze lepiej dostosować model do swoich potrzeb.

Komu dedykowane są woreczki bąbelkowe z paskiem klejącym?

Woreczki-bbelkowe-z-paskiem-klejcym
Woreczki bąbelkowe są na tyle uniwersalne, że mogą przydać się niemal każdemu. Osoby prywatne mogą z nich korzystać, pakując delikatne przedmioty, które będą przechowywane w piwnicy czy na strychu. Woreczki bąbelkowe mogą okazać się strzałem w dziesiątkę również podczas przeprowadzki do nowego domu lub mieszkania. Jeśli obawiasz się, że Twoje talerze, kubki lub inne szklane czy porcelanowe przedmioty ulegną uszkodzeniu podczas pakowania, lub transportu, użyj woreczków bąbelkowych. Posiadają one właściwości tłumiące wstrząsy, przez co wszystkie Twoje artykuły będą odpowiednio zabezpieczone. Woreczki bąbelkowe mogą być także używane w różnych dziedzinach przemysłu. Jest to rozwiązanie, które niskim kosztem pozwala na ograniczenie strat związanych z uszkodzeniami mechanicznymi różnego rodzaju artykułów.

Główne zalety woreczków bąbelkowych

Woreczki bąbelkowe mają wiele zalet, dlatego w ostatnim czasie zyskują na popularności i korzysta z nich już spora liczba klientów. Przedstawiamy wybrane przez nas zalety woreczków bąbelkowych, które sprawiły, że nasi stali klienci im zaufali.

Pasek klejący znajdujący się na woreczku

Niewątpliwą zaletą oferowanych przez nas woreczków bąbelkowych jest umieszczony w ich górnej części mocny pasek klejący, dzięki czemu do zamknięcia opakowania nie potrzebujemy taśmy klejącej, sznurka czy stickerów. Takie rozwiązanie pozwoli usprawnić pracę związaną z pakowaniem i wysyłką delikatnych przedmiotów. Jest to ważna cecha, zwłaszcza dla przedsiębiorstw, które codziennie wysyłają dużą liczbę zamówień.

Gotowość produktu do użycia

Wydawać by się mogło, że pasek klejący to jedyna cecha, która ułatwia i przyspiesza użytkowanie woreczków. Nic bardziej mylnego. Równie ważne w tym przypadku jest także to, że woreczki są podzielone. W przeciwieństwie do klasycznej rolki folii bąbelkowej, z produktu można korzystać od razu. Nie ma konieczności odmierzania potrzebnej ilości i przecinania folii. Woreczki są przygotowane do szybkiego użycia, co w znacznym stopniu ułatwia naszą pracę związaną z pakowaniem czy wysyłaniem różnego rodzaju przedmiotów. Dzięki temu, że woreczki posiadają gotowy krój oraz pasek klejący, do ich używania nie jest wymagane posiadanie dodatkowych akcesoriów takich jak nożyczki czy taśma klejąca. Taka opcja pozwala na zaoszczędzenie nie tylko czasu, ale także nakładów finansowych.

Możliwość szybkiej identyfikacji zawartości

Folia, z której wykonane zostały woreczki, nie maskuje umieszczonych w niej przedmiotów. Jeśli używamy woreczków bąbelkowych do przechowywania produktów, możemy w razie potrzeby łatwo je odszukać. Takie rozwiązanie sprawdza się również w momencie, gdy wysyłamy paczki i nie chcemy przekazać złego artykułu klientowi.

Niska waga folii bąbelkowej

Woreczki z folii bąbelkowej bardzo często są wykorzystywane przez sklepy i osoby prywatne zajmujące się sprzedażą internetową. Jak wiadomo, opłata za przesyłkę wzrasta nie tylko podczas wysyłania artykułów o dużych wymiarach, ale także wraz z wagą umieszczonej w paczce zawartości. Woreczki bąbelkowe cechują się bardzo niską masą. Użyte nawet w dużej ilości nie podnoszą wagi naszej przesyłki. Dzięki wybraniu takiego rozwiązania możemy w doskonały sposób ochraniać wysyłane gadżety elektroniczne, szklane, biżuterię lub wiele innych produktów z uniknięciem większych opłat naliczonych za wysyłkę. Niski koszt wysyłki zagwarantowany przed sprzedawcę zachęca z kolei klientów do korzystania z usług jego sklepu.

Ochrona zawartości przed uszkodzeniami mechanicznymi

Woreczki-bbelkowe-z-paskiem-klejcym-2

Woreczki wykonane z folii bąbelkowej mają właściwości tłumiące wstrząsy. Jest to szczególnie ważna cecha podczas wysyłania delikatnych artykułów lub podczas planowania przeprowadzki. Produkty ułożone jeden na drugim podczas transportu mogą obijać się o siebie nawzajem lub o samochód, którym są wożone. Aby uniknąć pęknięcia, stłuczenia czy zarysowania delikatnych przedmiotów warto używać folii bąbelkowej. Folia bąbelkowa chroni także umieszczoną w niej zawartość przed szkodliwym działaniem wilgoci oraz zabrudzeniem. Jeśli chcesz mieć gwarancję, że sprzedawane przez Ciebie artykuły dojadą do klientów w idealnym stanie, korzystanie z woreczków wykonanych z folii bąbelkowej powinno być podstawowym wyborem podczas pakowania.

Wyżej wymienione, to tylko podstawowe zalety woreczków wykonanych z folii bąbelkowej. Tak naprawdę jest ich znacznie więcej. Dobre właściwości ochronne oraz możliwość zastosowania ich na wiele różnych sposobów sprawia, że klienci coraz częściej sięgają właśnie po ten rodzaj opakowania.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie