z paskiem klejącym

Woreczki bąbelkowe z paskiem klejącym to rewelacyjne rozwiązanie dla biznesu, ale także dla użytku domowego czy hobbystycznego, które pozwoli Państwu zaoszczędzić cenny czas podczas pakowania przedmiotów o różnych kształtach i przeznaczeniu. Doskonale sprawdą się tam, gdzie traydycyjne koperty bąbelkowe pokryte papierem nie znajdą zastosowania, a więc w miejscach wilgotnych, podczas transportu,w którym delikatna powierzchnia papieru może zostać naruszona, oraz tam, gdzie ważna jest szybka identyfikacja zawartości takiego opakowania.

Torebki bąbelkowe z paskiem klejącym to produkt wyróżniający się na tle innych tego typu rozwiązań przez zastosowanie podłużnej warstwu klejącej, której zadaniem jest szczelne zamknięcie zawartości i ułatwienie prac pakowych. Warstwa mocnego kleju gwarantuje Państwu dobre sklejenie oraz izolację od szkodliwych czynników zewnętrznych takich jak pył, brud, kurz czy też wilgoć. Folia użyta w procesie produkcji takich opakowań to folia LDPE - odznacza się ona dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne oraz trwałością, więc takie opakowanie zagwarantuje bezpieczeństwo w ciężkich i niekorzystnych warunkach na długi czas. Dodatkowo system pęcherzyków wypełnionych powietrzem będzie chronić zawartość przed wstrząsami, zgnieceniami oraz uderzeniami działając jak poduszka co znaczeni ograniczy możliwość naruszenia pierwotnego stanu zawartości. Woreczki z paskiem klejącym używane są wszędzie tam, gdzie wymagane jest szybkie i sprawne pakowanie drobnych przedmiotów. Doskonale sprawdzą się w różnego rodzaju serwisach elektroniki, sklepach z produktami szklanymi czy porcelanowymi, sklepach hobbystycznych i wielu innych. Specyficzne parametry tworzywa, z którego są one zrobione pozwala na ochronę nie tylko przed wilgocią, ale także przed działaniem większości czynników chemicznych. Folia LDPE jest także wysoce odporna na promieniowanie ultrafioletowe. Zabezpieczny zawartość woreczka przed utratą koloru czy innych właściwości, które mogą ulec utracie po ekspozycji na światło słoneczne.

W naszym sklepie internetowym neopak.pl posiadamy w ofercie woreczki bąbelkowe z paskiem klejącym o różnych wymiarach i wielkościach nawoju. Prócz standardowych znajdą Państwo także woreczki antystatyczne z paskiem klejącym oraz inne, które pozwolą na idealne dopasowanie się do potrzeb. Zapraszamy - gwarantujemy Państwu najwyższą jakość i zadowolenie.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Długość
Szerokość
Kolor
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj