Woreczki bąbelkowe bez paska klejącego

Woreczki z folii bąbelkowej bez paska klejącego to z pewnością jedna z najbardziej popularnych propozycji naszego sklepu. Woreczki te zabezpieczą więszkość przedmiotów swoją powłoką wyposażoną w pęcherzyki powietrzne gwarantując odpowiedni stopień amortyzacji zawartości. Idealne podczas przeprowadzek, przechowywania, stanowią świetne zabezpieczenie dla kruchych i delikatnych przedmiotów. Przez fakt, że nie posiadają paska klejącego można je dowolnie przycinać i dopasowywać do wielkości i kształtu przedmiotu. Wykonane są one z folii LDPE, która podzielona została na komórki (jak w plastrze miodu), do których wtłacza się sprężone powietrze. Te pęcherzyki działają jak poduszka powietrzna, która w razie niebezpieczeństwa zamortyzuje upadek czy zgniecenie i pozwoli na uniknięcie uszkodzęń mechanicznych.

Dodatkowe funkcje takich woreczków z folii bąbelkowej to zabezpieczenie przed kurzem, pyłem i zabrudzeniami, zabezpieczenie zawartości przed działalnością wody (folia LDPE jest wodoodporna), izolacja od żródeł zimna i ciepła, a także ochrona przed działaniem promieni UV. Gdzie najczęściej używa się tego typu woreczków? Przede wszystkim podczas zabezpieczania wszelkiego rodzaju delikatnych powierzchni. Monitory, telewizory, tablety, telefonu komórkowe, odtwarzacze muzyki, smartwatche i inne przedmioty tego typu wymagające najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Polecamy je także dla użytkowników domowych, którzy szukają pewnych i niezawodnych rozwiązań podczas przeprowadzek, prac porządkowych czy też sortowania swoich dóbr. Nieużywane przedmioty wędrujące na strych czy do garażu będą miały odpowiednią ochronę, a Państwo zyskają spokój o stan tych rzeczy. Folia bąbelkowa jest rozwiązaniem długotrwałym, z upływem czasu nie traci swoich właściwości tak więc nie ma większego problemu jeśli chodzi o chronienie przedmiotów nawet przez kilka lat. Jest banalnie łatwa w użyciu, a w postaci gotowego produktu jakim są woreczki z folii bąbelkowej prace przeznaczone na opakowanie ograniczane są do absolutnego minimum. Woreczki bąbelkowe to także oszczędność środków. Opakowanie, pod warunkiem, że zachowało swoje właściwości, może zostać użyte nawet kilka razy przez co nie ma potrzeby zakupu nowego. Jest to także ekologiczne rozwiązanie, ponieważ folia, z której woreczki są wykonane jest zdatna w całości do recyklingu.

Już teraz zapraszamy na zakupy, gwarantujemy 100% satysfakcji.

Woreczki-bbelkowe-bez-paska-klejcego
Folia bąbelkowa jest jednym z najpowszechniejszych rozwiązań stosowanych do zabezpieczania przedmiotów nie tylko na czas przesyłki i transportu, ale również przechowywania. Nawet po długim czasie nie traci swoich wyjątkowych właściwości, co sprawia, że można przechowywać w niej produkty nawet przez wiele lat. Funkcjonalność oraz wyjątkowa popularność folii bąbelkowej wynika z jej specjalnego wykonania – jest to folia LDPE, bardzo mocna i wytrzymała, na której powierzchni znajdują się drobne pęcherzyki z powietrzem. To właśnie one odpowiadają za zabezpieczenie produktów, amortyzację, ochronę przed uszkodzeniami, zniszczeniami i pęknięciami. Wszystko, co jest zabezpieczone folią bąbelkową, uzyskuje niemal stuprocentową trwałość i bezpieczeństwo.
 
Woreczki bąbelkowe bez paska klejącego to nasza propozycja dla osób, które szukają mocnych, trwałych i solidnie wykonanych opakowań. Woreczki z bąbelkami posiadają wszystkie zalety typowych torebek foliowych – są mocne, odporne na wilgoć i uszkodzenia – ale posiadają również wiele dodatkowych zalet wynikających z ich unikalnego wykonania. Woreczki z folii bąbelkowej pozwalają na zabezpieczenie produktów przed czynnikami mechanicznymi i atmosferycznymi, świetnie sprawdzają się do pakowania produktów w sklepach internetowych. Można dzięki nim znacznie ograniczyć stosowanie wypełniaczy oraz innych elementów, które nie tylko zwiększają koszt przesyłki, ale również zajmują dużo więcej miejsca. Woreczek bąbelkowy bez paska klejącego na pewno zajmuje zdecydowanie mniej miejsca niż ten sam produkt, ale zapakowany w karton z dodatkowym wykorzystaniem wypełniaczy we wnętrzu.
 

Dlaczego warto wykorzystywać woreczki bąbelkowe bez paska klejącego?

 Woreczki-bbelkowe-bez-paska-klejcego-1
- Pozwalają na szybkie zapakowanie produktu – w odróżnieniu od kartonów czy innych opakowań nie trzeba ich rozkładać, zamykać, dodatkowo zabezpieczać. Najczęściej wystarczy owinięcie taśmą klejącą. Jeśli mamy na co dzień do zapakowania duże ilości przesyłek, woreczki bąbelkowe na pewno pozwolą na oszczędność czasu.
 
- Chronią przed uszkodzeniem – przesyłka w zwykłej foliowej kopercie czy w kartonie jest mocno narażona na uszkodzenia w trakcie transportu, szczególnie jeśli nie zastosujemy żadnych innych wypełniaczy. Folia bąbelkowa, z jakiej wykonane są woreczki bąbelkowe, pozwala na zamortyzowanie upadków, jakie mogą się zdarzyć na etapie pakowania, przewożenia, sortowania czy wkładania przesyłek do paczkomatów. Używając woreczków bąbelkowych możemy mieć pewność, że przesyłki dotrą do adresatów w niezmienionym stanie.
 
- Można je przyciąć w zależności od potrzeb – woreczki bąbelkowe nie mają paska klejącego, co tylko z pozoru wydaje się niekorzystne. W rzeczywistości jednak są dzięki temu wyjątkowo funkcjonalne – można je przyciąć w taki sposób, aby były idealnie dopasowane wielkością do przedmiotów, jakie będą się w nich znajdować. Dzięki temu uzyskamy szczelne, mocne i przylegające do towaru opakowanie, które dodatkowo sprawi, że cała przesyłka będzie lepiej zabezpieczona.
 

Gdzie sprawdzą się woreczki bąbelkowe bez paska klejącego?

Woreczki-bbelkowe-bez-paska-klejcego-2 
Możliwości zastosowania woreczków bąbelkowych jest naprawdę sporo. Powszechnie używane są w sklepach internetowych oraz firmach zajmujących się sprzedażą wysyłkową. Można jednak wykorzystać je do wielu innych celów, zarówno w firmach, jak i do użytku domowego. Woreczki bąbelkowe są zdecydowanie bardziej trwałe niż zwykłe foliowe torebki, amortyzują upadki, chronią przed uszkodzeniem czy nawet przypadkowym zniszczeniem. Można w nich przechowywać dokumenty, drobne akcesoria w domu czy w biurze. Nawet takie, które mają ostre krawędzie, jak na przykład pinezki czy biurowe zszywacze, będą w torebce bąbelkowej właściwie zabezpieczone. Folia bąbelkowa ma też właściwości termoizolacyjne, sprawdzi się więc także wszędzie tam, gdzie konieczne jest trzymanie ciepła.
 

Woreczki bąbelkowe wykorzystasz wielokrotnie

 
W odróżnieniu od zwykłych foliowych torebek, które dosyć szybko tracą swoje właściwości, rwą się i niszczą, woreczki bąbelkowe mają zdecydowanie wyższą trwałość, co przekłada się na wiele możliwości dodatkowego wykorzystania. Po jednorazowym użyciu torebki bąbelkowej wcale nie trzeba jej wyrzucać – jeśli dostaliśmy w niej przesyłkę, możemy następnie wykorzystać ją w domu do przechowywania. W ten sposób woreczek bąbelkowy dostaje drugie życie, a my możemy mieć pewność, że działamy w sposób przyjazny środowisku. Im mniej folii wyrzuconej, tym zdecydowanie mniejsze będzie zaśmiecenie naszej planety.
 
W poszukiwaniu dobrej jakości woreczków bąbelkowych bez paska klejącego, warto zwracać uwagę na produkty pochodzące od dobrych i sprawdzonych producentów. Takie właśnie rozwiązania znajdziesz w naszym sklepie. Marka NEOPAK dokłada wszelkich starań, aby wszystkie oferowane produkty spełniały oczekiwania odnośnie jakości, trwałości i niezawodności. Nasze woreczki bąbelkowe można wykorzystać do różnych celów, świetnie sprawdzają się tam, gdzie konieczne jest zabezpieczenie i ochrona zapakowanych produktów. Wybór woreczków jest na tyle duży, że z pewnością znajdziesz rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami w tej kategorii, a w razie jakichkolwiek pytań – do indywidualnego kontaktu z naszymi doradcami.
    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie