z paskiem klejącym

Woreczki bąbelkowe z paskiem klejącym są doskonałą alternatywą dla kopert bąbelkowych. Brak papierowej warstwy może okazać się pożądany w sytuacji przechowywania przedmiotu w warunkach wilgotnych. Opakowanie – woreczek bąbelkowy pozostaje w niezmienionej postaci (papierowe okrycie uległoby wówczas zniszczeniu, czyniąc całe opakowanie mniej estetycznym). Dodatkowo woreczki te są produktem tańszym niż wspomniane koperty.
 

Woreczki bąbelkowe ze zintegrowaną taśmą klejącą doskonale nadają się do pakowania drobnych bądź wieloelementowych przedmiotów, narażonych na wysunięcie.
 

Charakterystyka woreczków bąbelkowych z paskiem klejącym

Woreczki bąbelkowe są wykonane z folii pęcherzykowej, która ma doskonałe właściwości amortyzujące. Ponadto, niepalna i wodoodporna struktura materiału jest trudna do rozerwania i uszkodzenia, co sprawia, że woreczki są bardzo wytrzymałe. Produkt zachowuje swoje właściwości ochronne dzięki systemowi licznych poduszeczek powietrznych. Jest to doskonała izolacja dla przedmiotu, który umieszcza się wewnątrz opakowania-woreczka. Bezpośredni kontakt opakowania z czynnikami mechanicznymi (uderzenia, otarcia) oraz wilgocią nie wpływa negatywnie na zawartość woreczka. Dodatkowe zabezpieczenie w postaci paska klejącego zwiększa właściwości ochronne produktu. Elementy sypkie (np. koraliki i akcesoria biżuteryjne) oraz śliskie (np. szkło) nie ulegną wysunięciu.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Długość
Szerokość
Kolor
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj