Arkusze i przekładki

Aby zwiększyć bezpieczeństwo pakowanych przedmiotów NEOPAK poleca Państwu wysokiej jakości arkusze i przekładki do kartonów. Pozwalają one na izolowanie poszczególnych obiektów umieszczonych w kartonach. Wykonane z wysokogatunkowej tektury falistej przekładki kartonowe zabezpieczają zawartość opakowania przed uszkodzeniami powstającymi na skutek czynników mechanicznych (drgań, wstrząsów i uderzeń).


Arkusze i przekładki mają następujące zastosowania:

  • stabilizacja przedmiotów umieszczonych w opakowaniu

  • ochrona przed uszkodzeniami mechanicznymi (w tym zarysowaniami, wgnieceniami i pęknięciami)

  • ochrona zewnętrznych i wewnętrznych ścianek kartonów i paczek

  • stabilizacja ładunków paletowych

Izolatory można stosować na zewnątrz i wewnątrz kartonów. Dzięki przysłonięciu odpowiednio dobraną przekładką szczelin pomiędzy deskami palety, uzyskuje się większą powierzchnię kontaktu ładunku z paletą, a tym samym jego stabilniejsze umiejscowienie. Przekładki do kartonów są również niezbędne, kiedy w podczas załadunku na paletę trafiają małe pudełka w dużej ilości – zapobiegają ich wypadaniu i uszkodzeniom w wyniku dostania się pudełek pomiędzy szczeble palet.


Dzięki nim wnętrze kartonów można podzielić przegrodami ułatwiającymi organizację zawartości i uniemożliwiającymi kontakt poszczególnych przedmiotów. Jest to szczególnie przydatne w transporcie towarów delikatnych i podatnych na uszkodzenia (np. szkło, porcelana, elektronika).


Wykonujemy także przekładki z pianki lub specjalnej folii. Ich zaletą jest wyjątkowo duża odporność na czynniki mechaniczne, chemiczne i atmosferyczne.


Niezależnie od tego, czy interesują Państwa przekładki kartonowe, przekładki foliowe czy piankowe, każdy rodzaj możemy dostosować rozmiarami i grubością do indywidualnych oczekiwań.

 

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Filtruj karton po wymiarach
Długość kartonu [mm]Szerokość kartonu [mm]Wysokość kartonu [mm]
Rodzaj tektury
Gramatura
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj