Pudełka poduszki

Szybko zapakuj prezent lub sprzedawany produktObok torebek ozdobnych i papieru do pakowania to właśnie pudełka ozdobne są najpopularniejszą formą pakowania prezentów. Jednym z najtańszych rodzajów pudełek ozdobnych są pudełka w kształcie poduszki. W Neopaku mamy je w trzech rozmiarach (S, M, L) i wielu kolorach. Srebrne i złote ozdobne pudełka poduszki świetnie sprawdzają się do pakowania zegarków, biżuterii i innych ekskluzywnych prezentów. Pozostałe kolory także dobrze sprawdzają się w wielu zastosowaniach.

Niezależnie od rozmiaru i wybranego koloru, pudełka w formie poduszki zwracają na siebie uwagę. Są przy tym niedrogie. Wykonane z laminowanej, litej tektury zapewniają dobrą wytrzymałość. Można ich używać wielokrotnie. Niewątpliwym atutem pudelek-poduszek jest łatwość ich zamykania. Nie potrzeba do tego żadnych dodatkowych klejów, ani taśm. Wystarczy po prostu wsunąć klapkę w odpowiednie nacięcia i gotowe!

 

Dobre opakowanie na drobiazgi - pudełko poduszkaGłównym przeznaczeniem poduszek w kształcie poduszeczek jest pakowanie drobiazgów. Niewielkie przedmioty, a także na przykład słodycze są najczęściej spotykaną wartością tych niewielkich pudełek ozdobnych.

Pudełka ozdobne są dostępne w Neopaku w trzech gabarytach - S, M, L. Dzięki temu każdy może dobrać najbardziej odpowiedni rozmiar do swoich potrzeb. Największy rozmiar pozwoli zapakować przedmioty o długości do 20-25 centymetrów i szerokości kilkunastu cm. Średnie pudełko w rozmiarze M ma wymiar 21 x 13,5 x 5 cm. Najmniejsze pudełko poduszka w rozmiarze S ma rozmiar 13,5 x 10 x 3 cm.

W razie potrzeby zapakowania większego prezentu lub towaru warto wybrać któreś z pudełek ozdobnych dostępnych w ofercie naszego sklepu internetowego. Aby efekt był jeszcze lepszy, wewnątrz pudełka ozdobnego (także pudełka poduszki) można umieścić dodatkowe wypełnienie do paczek. Może mieć różne kolory, co z pewnością zachwyci niejednego odbiorcę prezentu.

Niezależnie od wielkości pakowanego drobiazgu, znajdą Państwo odpowiednie opakowanie w naszym sklepie Neopak.

Pudełka poduszki - eleganckie, wygodne i bezpieczneJednym z najprostszych, niedrogich, a zarazem bardzo eleganckich rodzajów pudełek ozdobnych są pudełka w kształcie poduszki. Połączenie takich pozornie nieprzystających do siebie cech zawdzięczają bardzo sprytnej konstrukcji. Pudełko poduszka  jest wykonane z jednego fragmentu kartonu, który jest sklejony tylko w jednym miejscu (na dłuższym boku). Za zamknięcie odpowiadają dwa denka, które trzymają się doskonale nawet bez potrzeby klejenia, czy używania taśmy.

 

Gdzie możemy spotkać pudełka poduszki?Pudełka w kształcie poduszki są rodzajem pudełka ozdobnego. Z tego względu świetnie nadają się do pakowania prezentów, upominków lub bardziej luksusowych zakupów. Sprawdzą się więc podczas różnych okazji, jak:
 • pakowanie prezentu świątecznego;
 • opakowanie dla upominku okolicznościowego;
 • zapakowanie prezentu urodzinowego;
 • prezenty firmowe;
 • i wiele innych okazji.

Niektóre sklepy używają takich opakowań podczas sprzedaży swoich produktów. Pudełko w kształcie poduszki może być używane przez:
 • sklepy z biżuterią;
 • sprzedawców ozdób, dekoracji;
 • cukiernie;
 • sklepy z wysokiej jakości słodyczami;
 • salony optyczne (do pakowania okularów);
 • i inne.
Właściwie nie ma ograniczeń, te estetyczne i niedrogie pudełka ozdobne mogą być wykorzystywane w wielu okazjach, a także przez każdego sprzedawcę. Stosowanie takich opakowań pozwoli na wyróżnienie się spośród innych sprzedawców i jest miłym gestem w stronę klienta.

 

Ile kosztuje pudełko poduszka?Pudełko poduszka jest jednym z najtańszych rodzajów ozdobnych pudełek. Zazwyczaj jest też niewielkie, co również ma wpływ na dobrą cenę tych opakowań. Pudełko w kształcie poduszki jest niedrogie, za to bardzo ładne. Koszt najmniejszego to około jednej złotówki, a najdroższe (największe) mogą kosztować do kilku złotych.

Ze względu na atrakcyjny koszt zakupu tych estetycznych opakowań, można je z powodzeniem wykorzystać w codziennej działalności swojego sklepu lub punktu usługowego. Z pewnością klienci docenią taki gest w ich kierunku, co pozytywnie wpłynie na renomę marki. 

 

Pudełko ozdobne w kształcie poduszki - jakie ma rozmiary?Tak, jak w przypadku innych opakowań, także pudełka poduszki mogą mieć różne wymiary. Najmniejsze z nich nadają się świetnie do pakowania drobiazgów, te większe mogą mieć nawet 25 centymetrów długości.  Aby wybór pudełek poduszek był prosty i wygodny, a ich oferta przejrzysta, zostały podzielone na kilka rozmiarów.

Rozmiary pudełek poduszek:
Niezależnie od wybranego rozmiaru pudełka poduszki są dostępne w Neopaku w wielu atrakcyjnych kolorach.

 

Kolorowe pudełka poduszki są sposobem na podkreślenie wyjątkowości pakowanego w nie produktuSklep internetowy Neopak posiada duży wybór pudełek w kształcie poduszek. Dzięki temu każda firma może wybrać najbardziej odpowiednie opakowanie. Niektórzy wybierają te dopasowane do barw marki, inni wybierają pudełka poduszki w kolorze pakowanego do nich produktu. W ten sposób można stworzyć ciekawy zestaw, idealnie nadający się na prezent.

Paleta kolorów pudełek ozdobnych jest szeroka. Te proste i eleganckie opakowania ozdobne mogą mieć formę:
Do najbardziej eleganckich i rzucających się w oczy kolorów pudełek poduszka należą:
Mają błyszczące wykończenie, lecz są tylko nieznacznie droższe od pozostałych wariantów kolorystycznych. Świetnie sprawdzają się do pakowania eleganckich produktów i prezentów - między innymi biżuterii, zegarków i innych.

 

Jak wykonane jest pudełko poduszka?Niezależnie od koloru wykończenia, pudełka w kształcie poduszki wykonane są z grubego papieru - litej tektury. Gramatura tego materiału to aż 250 g/m2. Dzięki temu pudełko poduszka jest sztywne i zapewnia swojej zawartości niezłą ochronę. W odróżnieniu od innych typowych pudełek, pudełko poduszka nie ma oddzielnej pokrywki.

Dla lepszego wyglądu, a także jeszcze większej sztywności i odporności, pudełka w kształcie poduszki są wykonane z laminowanej tektury. Może mieć różne sposoby wykończenia - matowy lub błyszczący.

Do zamknięcia pudełka w kształcie poduszki nie trzeba używać kleju, ani taśmy. W tym celu wystarczy umieścić klapy otworu zamykającego w odpowiednich nacięciach. Pozwala to na wielokrotne wykorzystywanie tego eleganckiego pudełka. Możliwość użycia opakowania ozdobnego kilka razy jest zarazem przejawem troski o środowisko naturalne. 

 

Największe zalety pudełek w kształcie poduszkiJako jedne z najtańszych pudełek ozdobnych pudełka poduszki są chętnie wykorzystywane przy wielu okazjach, a także przez niektórych sprzedawców. 

Do największych zalet pudełka w kształcie poduszki należą:
 • elegancki wygląd;
 • niski koszt zakupu;
 • proste do złożenia;
 • nie wymagają dodatkowych artykułów (kleju, taśmy) do zamknięcia;
 • występują w kilku rozmiarach odpowiadających potrzebom Klientów;
 • wiele kolorów do wyboru - można dobrać kolor do zawartości, okazji lub barw firmowych;
 • wytrzymałe, dzięki wykonaniu z grubej tektury litej;
 • możliwość wielokrotnego wykorzystania;
 • są uniwersalne - pozwalają na zapakowanie różnych przedmiotów.
 • Czy ozdobne pudełka poduszki są wielokrotnego użytku?

  Jak najbardziej ozdobne pudełka poduszki można używać wielokrotnie. Wykonane są z laminowanej litej tektury, która sprawia, że takie pudełka są niezwykle wytrzymałe. Ten rodzaj pudełek ma dobrą opinię wśród klientów. Są najtańszym pudełkiem ozdobnym na rynku, dostępne są szerokiej palecie barw. Ich złożenie jest bardzo proste i nie wymaga użycia dodatkowych narzędzi. Występują w kilku rozmiarach, więc z pewnością każdy znajdzie ten właściwy dla siebie. 
  Dobrej jakości ozdobne pudełka poduszki w konkurencyjnych cenach można kupić na stronie sklepu Neopak.pl.
 • Jakie zalety mają pudełka w kształcie poduszki?

  Dzięki atrakcyjnej formie te kolorowe pudełka w kształcie poduszki robią niezwykłe wrażenie. Doskonale nadadzą się do pakowania upominków, np. biżuterii, zegarków, okularów przeciwsłonecznych, perfum lub bonów upominkowych. Jednak pudełka te nie tylko robią dobre wrażenie, ale są także bardzo wytrzymałe i wielokrotnego użytku. Wyprodukowane są z litej tektury o gramaturze 250 g/ m2, dzięki czemu są sztywne i zapewniają należytą ochronę dla przedmiotów w środku.
  Oprócz już wspomnianej wytrzymałości posiadają jeszcze kilka zalet:
  - są uniwersalne
  - występują w kilku rozmiarach
  - bardzo dużą ilość kolorów do wyboru
  - elegancki wygląd
  - niski koszt
  Dobrej jakości pudełka w kształcie poduszki można kupić na stronie sklepu Neopak.pl.
 • Gdzie kupić dobrej jakości pudełka poduszki?

  Dzięki atrakcyjnej formie te pudełka robią niezwykłe wrażenie. Idealnie nadają się do spakowania niewielkich przedmiotów na przykład upominków dla gości. W pudełka poduszki możemy spakować biżuterię, słodycze czy okulary, a więc sklepy, które będą używać tego typu opakowań to sklepy z biżuterią, cukiernie, salony optyczne i inne. Pudełko poduszka wykonana jest z laminowanej litej tektury, dzięki czemu posiada dobrą wytrzymałość. Dostępne są w wielu barwach, a te najatrakcyjniejsze są w kolorach złota i srebra. Do wyboru mamy 3 rozmiary S, M i L. Pudełka poduszki posiadają jeszcze kilka istotnych zalet takich jak: - możliwość wielokrotnego wykorzystania
  - proste do złożenia
  - nie wymagają kleju
  - niski koszt zakupu
  Dobrej jakości pudełka poduszki w konkurencyjnych cenach można kupić na stronie sklepu Neopak.pl.
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie