Kartony i pudła według składania sztancowanego

Zwykłe prostokątne pudełka mają różne długości krawędzi, od bardzo płaskich do bardzo wydłużonych, ale czasami wymagana jest zupełnie inna forma. Neopak oferuje takim konsumentom coś specjalnego.

Te funkcje pozwalają zaprojektować i wykonać karton sztancowany w każdym fasonie, rozmiarze i kolorystyce. Jest to szczególnie ważne dla firm, które chcą zbudować swój wizerunek na rynku i być kojarzone z jakimś typem opakowania. Pudełko zaprojektowane w niezwykły sposób jest reklamą samą w sobie, z tego powodu taka inwestycja może być wartościowa.

Być może jednak któreś z pudełek sztancowanych już dostępnych w naszym sklepie odpowiada Twoim potrzebom. Jeśli potrzebujesz bezpiecznego sposobu na wysyłanie płaskich produktów, być może zainteresują Cię produkowane sztancowaniem FixBoxy. Dostępne są też pudełka na wizytówki i opakowania z wieloma poprzecznymi wzmocnieniami.

Ponadto część pudełek sztancowanych została poddana dodatkowej obróbce i zostały na przykład zalaminowane.

Ponadto pudełka tego typu dzielą wszystkie zalety tradycyjnych opakowań, są lekkie i wytrzymałe, a wykrawanie przeprowadzone z dużą dokładnością jeszcze bardziej akcentuje te zalety. Cienkie przedmioty zapakowane w pudełka sztancowane będą zabezpieczone wprost perfekcyjnie, a jednocześnie będą bardzo tanie w przesyłce, ze względu na mały rozmiar i to, jak lekkie są.

Pudełka są wykonane na podstawie Twoje wymiary i potrzeby. Pudełka mają prostokątny kształt bez kątów prostych lub ostrych rogów, co daje pojemnikowi dodatkową wytrzymałość przy zachowaniu prostego projektu, który może być drukowany lub zdobiony w razie potrzeby. Neopak jest w stanie produkować niestandardowe pojemniki online w różnych rozmiarach, materiałów, kolorów, stylów i wzorów do użytku promocyjnego przez firmy wszystkich typów. Niestandardowe pudełka mają pewne unikalne cechy, w tym pewne niewielkie zmiany w rozmiarze w odniesieniu do standardowych produktów, takich jak

Sztancowanie pomaga też w tworzeniu maksymalnie wytrzymałych paczek wysyłkowych, wykroje mogą być wykonane precyzyjniej, a to znaczy, że będą sztywniejsze i wytrzymalsze. Przykładem mogą być pudełka z serii FEFCO, które są praktycznie niemożliwe do przypadkowego otwarcia, dodatkowe zabezpieczenie taśmą nie jest nawet potrzebne przy dalekich wysyłkach.

Możesz skorzystać z naszej infolinii, jeśli masz jakikolwiek problem z wyborem Twojego pudełka sztancowanego, przez telefon możemy też porozmawiać o personalizowanych zamówieniach, jedno jest pewne, razem wybierzemy rozwiązanie, które będzie dla Ciebie odpowiednie. Nie czekaj też z zamówieniem do jutra, każdy dzień prostszego, szybszego i bezpieczniejszego pakowania produktów jest wart świeczki. Postaw na Neopak, czyli najlepsze opakowania na rynku.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Filtruj karton po wymiarach
Długość kartonu [mm]Szerokość kartonu [mm]Wysokość kartonu [mm]
Format
Długość
Szerokość
Wysokość
Kolor
Zastosowanie
Rodzaj składania
Rodzaj tektury
Gramatura
Fefco
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj