Artykuły ochronne

Bezpieczeństwo w biurze, magazynie i restauracji jest kluczowe, zarówno dla poczucia bezpieczeństwa pracowników, jak i faktycznego uszanowania przepisów. Obecnie zaleca się, aby stale dezynfekować powierzchnie płaskie, za pomocą specjalnych chusteczek dezynfekujących, płynów do dezynfekcji i innych środków na bazie etanolu.

Podobnej higienie powinniśmy się poddawać my sami. Pierwszym podstawowym środkiem bezpieczeństwa jest stosowanie rękawic w tym:

 • Rękawic nitrylowych
 • Rękawic foliowych
 • Rękawic gumowych
 • Rękawic lateksowych

To, z jakiego materiału zostały wykonane w dużej mierze definiuje ich zastosowanie. W gastronomii dominują rękawiczki foliowe, które są wyrzucane po każdym pojedynczym przygotowaniu potrawy. Z kolei pozostałe rodzaje są o wiele bardziej uniwersalne, należy jedynie uważać, jeśli nasza praca ma coś wspólnego z rozpuszczalnikami i silną chemią, wtedy należy dokładnie się zapoznać z tym, na co dany materiał reaguje.

Aby wszyscy mogli czuć się bezpiecznie korzystne jest też stosowanie maseczek, które ograniczają ilość transportowanych drobnoustrojów i chronią przed pyłami różnej maści (szczególnie przydatne w magazynach i zakładach produkcyjnych). Należy też pamiętać o tym, że żadna chustka, szalik, czy wysoki kołnierz nie zapewnią takiego poziomu ochrony, jak porządnie wykonana maska z atestem. Maseczki, jeśli wybierze się poprawny rozmiar, są bardzo wygodne i nie powodują żadnych problemów z oddychaniem. Rodzaje maseczek w naszej ofercie:

 • Maseczki ochronne z włókniny
 • Maseczki medyczne
 • Maseczki bawełniane
 • Przyłbice

Wszystkie te środki bezpieczeństwa razem, pozwolą się nie bać o zdrowie pracownikom i klientom Twojej firmy, a jest to bardzo ważne, dla utrzymania odpowiedniego poziomu wydajności i obrotów.

Neopak, artykuły ochronne

Nasza firma tak jak wszystkie inne odczuła zmiany, które nastąpiły w czasie pandemii. Z tego powodu wychodzimy naprzeciwko oczekiwaniom naszych klientów, oferując im wszystko, co może sprawić, że będzie można czuć się bezpiecznie. Bogata oferta artykułów ochronnych najwyższej jakości z całą pewnością zawiera w sobie to, czego potrzebujesz Ty, albo potrzebuje Twoja firma.

Każdy z produktów w naszej ofercie, w tym artykułów ochronny jest najwyższej jakości, pochodzą od sprawdzonych producentów, którzy zdobyli już popularność na rynku. Oprócz maseczek ochronnych, płynów do dezynfekcji i rękawic ochronnych w naszej ofercie jest wszystko, co może przydać się Tobie, albo Twojej firmie w branży, która bardzo rozwinęła się przez pandemie, czyli wszystkim, co związane z handlem wysyłkowym. Zapoznaj się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek wątpliwości, skontaktuj się z nami, nasi specjaliści z przyjemnością Ci pomogą.

Nie czekaj z poprawą bezpieczeństwa w Twojej firmie, kup artykuły ochronne już dziś, niech Twoi pracownicy i Ty śpią spokojnie!

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie