Rolki do kas fiskalnych

Kasy fiskalne to urządzenia, które można spotkać we wszystkich przedsiębiorstwach prowadzących działalność handlową i usługową. Rolki do kas fiskalnych zużywają się w szybkim tempie ze względu na dużą ilość sprzedawanych towarów i składanych zamówień, a także wystawianie dużej ilości paragonów.
 

Kasy fiskalne można spotkać praktycznie w każdym sklepie spożywczym. Rola, jaką pełnią w tych instytucjach jest ogromna, gdyż służą zarówno do ewidencjonowania przychodu, jak i wydawania poleceń zapłaty klientom dokonującym zakupów.
 

Rolki do kas fiskalnych najbardziej opłaca się kupować w bardzo dużej ilości, dzięki temu można uzyskać niższą cenę. Rolki do kas fiskalnych są więc głównym produktem oferowanym przez wiele firm sprzedających artykuły papiernicze. Kasy fiskalne stają się coraz bardziej nowoczesne.

 

Dlaczego warto zapoatrzyć się w rolki do kas fiskalnych?

 

Aby zapewnić sprawne działanie nowoczesnych kas fiskalnych, konieczny jest zakup wysokiej jakości rolek do kas fiskalnych. Dotyczy to między innymi papieru termicznego do kas fiskalnych. Rolki papieru termicznego Oferujemy naszym klientom szeroki wybór rolek papieru termicznego z różnego rodzaju taśmą klejącą (trwałą lub standardową), a także bez taśmy klejącej (do bankomatów). Nasze produkty znajdują zastosowanie we wszystkich typach urządzeń wykorzystujących rolki termiczne: Kasa fiskalna, Point Of Sale, Bankomat itp. Wszystko to sprawia, że na naszej stronie internetowej z pewnością znajdziesz rolkę papieru termicznego, której potrzebujesz.

Rolki-do-kas-fiskalnych

Rolki do kas fiskalnych są również tańsze przy zakupie większych ilości - zazwyczaj lepiej jest kupić kilka rolek w jednym zamówieniu, a nie osobno. Aby to zrobić, należy przejść przez prosty proces rejestracji (wymagane informacje ściśle niezbędne do dostarczenia towaru).
 

Na naszej stronie mogą Państwo wybierać spośród wielu różnych rodzajów papieru stosowanych w drukarkach fiskalnych. Są tu rolki bez VAT i z VAT, rolki przezroczyste, role białe z czerwonym nadrukiem. I pamiętaj, że jeśli Twoja drukarka przyjmuje inny typ rolki, nie martw się - wystarczy skontaktować się z naszym działem obsługi klienta. Podpowiemy Ci nie tylko rodzaj, ale i markę, co pomoże Ci znaleźć to, czego potrzebujesz.
 

Wszystkie nasze produkty są wysokiej jakości i sprzedawane w przystępnych cenach, tak aby każdy mógł sobie na nie pozwolić.

 

Duży wybór towarów do wszystkich drukarek fiskalnych, lekkie rolki (łatwe w transporcie) oraz rolki z szerokim papierem podkładowym (łatwym do odcięcia). Jeśli macie Państwo mniej rentowne przedsiębiorstwo, lepiej zamówić u nas rolki hurtowo. Nasza firma oferuje najlepszą politykę cenową, a także niskie ceny przy dużych zamówieniach.

Termoczułe taśmy do kas fiskalnych

 

Podstawa prowadzenia każdego sklepu to kasa fiskalna. Wydawanie paragonów jest obowiązkiem wielu przedsiębiorców. Rolki termiczne nie są nieskończone i warto jest mieć zapas tak niezbędnego produktu. W naszym sklepie znajdziesz wiele akcesoriów do prowadzenia biura, w tym rolki do kas fiskalnych. Szeroki asortyment termoczułych taśm pozwala na zaopatrzenie się w różnego rodzaju rolki papieru termicznego, które będą pasowały do różnych modeli drukarek. 

 

Cym właściwie jest papier termiczny?

 

Nie jest to zwykły papier, z którego wykonane są zeszyty czy książki. Termoczuły papier stosowany jest w druku termicznych, w specjalnie przygotowanych do tego drukarkach, do których zaliczają się bardzo często kasy fiskalne. 
Papier termiczny składa się z:

 • papieru bazowego, 
 • emulsji termoczułej,
 • warstwy zabezpieczającej. 

Taka budowa papieru termicznego sprawia, że pod wpływem temperatury głowicy drukarki powstaje nadruk na papierze.

Właściwości rolek do kas fiskalnych

 • Nasza szeroka oferta rolek do kas fiskalnych o różnych szerokościach i długościach pozwala na dopasowanie produktu do różnych rodzajów kas. Uniwersalna oferta, dzięki której bez problemu znajdziesz szukany przez ciebie produkt.
 • Bez problemu zaopatrzysz się u nas w duże, ekonomiczne pakiety termoczułych taśm, dzięki czemu możesz zaoszczędzić pieniądze. Duże opakowania mają kolejną zaletę – produkt wystarczy na dłużej, dzięki czemu przy dużym zużyciu nie musisz martwić się 
 • Specjalny termoczuły papier, który nadaje się do kas fiskalnych. Ten czuły na temperaturę materiał nie może być zastąpiony żadnych innym papierem. Dzięki rolkom do kas możesz z łatwością drukować paragony, które są wymagane do udokumentowania sprzedaży w większości przedsiębiorstw.
 • Lekkie, łatwe w wymianie rolki do kas. Popularny produkt, który można spotkać w każdym sklepie. 

Rolki z papierem termicznym w naszym sklepie

 

Znajdziesz w naszym sklepie szeroką gamę papieru termicznego. Rolki do kas o różnych długościach i szerokościach dostępne są w wielu kombinacjach, aby umożliwić wam kupno najlepszej dla was opcji.

Długości rolek do kasy fiskalnej, które znajdziesz w naszym sklepie:

Szerokości rolek termicznych, znajdujących się w naszej ofercie:

W naszym sklepie znajdziesz rolki do kas fiskalnych pakowane w dużych, ekonomicznych opakowaniach oraz sprzedawane na sztuki. Wielosztuki taśm pozwalają na wygenerowanie niskiej ceny za pojedynczy produkt.

Jakie pakiety rolek termicznych oferujemy?

Zastosowanie papieru termicznego:

 • Przede wszystkim są to kasy termiczne – praktycznie w każdym sklepie możesz spotkać kasy fiskalne, które wykorzystują termoczuły papier, aby drukować paragony.
 • Kolejnym przykładem na wykorzystanie termicznego papieru są bankomaty, które na takim papierze drukują potwierdzenie wpłat i wypłat oraz informacje o stanie konta.
 • Popularnym rozwiązniem zastosowania papieru termicznego są parkomaty, wydające potwierdzenie opłaty za parking.

Ekologia a papier termoczuły

 

Termoczuły papier do kas jest nie do zastąpienia w obecnych kasach fiskalnych. Warto jednak pamiętać, że nie jest to zwykły papier i należy go recyklingowac w odpowiedni sposób. Nie umieszczaj starych paragonów w koszu na makulaturę, ponieważ nie może on zostać przetworzony wraz z tekturą czy papierem. Papier termoczuły powinien być umieszony w koszu na odpady zmieszane. 
 

Do czego potrzebne nam są paragony?

 

Paragony stanowią potwierdzenie kupna i jednocześnie sprzedaży. Nie są one wykonane z klasycznego papieru. W kasach fiskalnych znajdziesz specjalne rolki do kas, które zawierają nawinięty papier termoczuły. Czy potrzebujemy przechowywać wszystkie paragony? Jako konsument zapewne otrzymujesz wiele paragonów w skali miesiąca. Możesz dzięki nim zapisywać sobie swoje wszystkie wydatki i sprawdzać, co w danym miesiącu było zakupione. Paragony są nam również potrzebne do składania reklamacji w ramach rękojmi i gwarancji. Warto więc posiadać postawową wiedzę na ich temat, aby odpowiednio o nie zadbać, aby przetrwały przez minimum czasu, kiedy mogą nam być przydatne.
 

Jak zadbać o paragony?

 

Wiemy już, że - jako konsumenci – powinniśmy przechowywać paragony przez minimum 2 lata, szczególnie te dotyczące drogich przedmiotów, aby móc je bezproblemowo reklamować. Wspominaliśmy również o tym, że paragon z kasy fiskalnej nadrukowany jest na papier termiczny. Paragony są więc czułe na temperaturę, a co za tym idzie również promienie słoneczne, które podniosą temperaturę papieru. Dobrą praktyką jest robienie zdjęć paragonom lub skanowanie ich i katalogowanie w chmurze internetowej, aby zawsze mieć do nich dostęp. Mimo wszystko paragony warto przechowywać w miejscach, które nie są narażone na wysokie temperatury i ostre światło słoneczne.

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie