Ręczniki papierowe

Ręczniki papierowe to niezbędne akcesoria w każdym biurze.

Nadają się do czyszczenia powierzchni, kiedy na przykład przez przypadek się coś rozleje. Mogą też pomóc w odkurzaniu przedmiotów i powierzchni płaskich. Ręczniki papierowe najczęściej są sprzedawane na jeden z dwóch sposobów. Sprasowane w plastikowych, bądź papierowych torebkach albo na wygodnych rolkach. Niezależnie od tego, w jaki sposób zdecydujesz się kupić ręczniki papierowe będą odpowiednio chłonne i praktyczne.

Jednak gdy się spieszymy i potrzebujemy ich z innych powodów niż zwykle, warto pamiętać, które ręczniki papierowe są najodpowiedniejsze do jakich zadań.

Niektóre rodzaje ręczników papierowych są preferowane do suszenia. Dzieje się tak, ponieważ wchłaniają one więcej wody niż zwykłe chusteczki kąpielowe, które są przeznaczone przede wszystkim do czyszczenia, a nie suszenia.

Aby określić, który ręcznik papierowy jest najlepszy dla Twoich potrzeb, możesz skorzystać z kilku metod: Możesz spojrzeć na etykietę na rolce lub opakowaniu ręcznika papierowego, sprawdzić cenę za stopę kwadratową, porównać grubość i wagę włókien itp

Wybierając między markami, zwróć uwagę na to, jak dobrze każda marka wchłania płyny i absorbuje zabrudzenia. Rozważ również, jak gruby lub cienki powinien być ręcznik papierowy przy ustalaniu, jaki rodzaj produktu będzie najlepszy w Twoim domu. Ogólnie rzecz biorąc, grubsze produkty są wykonane z mocniejszych włókien, podczas gdy cieńsze produkty mają mniej warstw, co czyni je lżejszymi, ale nie są w stanie wchłonąć brudu.

Przeprowadzono wiele badań na temat tego, co czyni dobry ręcznik papierowy i można je podzielić na pięć kategorii. Poniżej opisujemy je wszystkie i opisujemy, w jaki sposób najlepiej spełniają swoje zadanie:

Wielofunkcyjne (wilgotne): Te rodzaje ręczników papierowych są przeznaczone do osuszania rąk po ich umyciu lub wyczyszczeniu. Mogą być również używane do czyszczenia powierzchni, które nie zostały zbytnio zabrudzone. Wielu producentów dodaje do tego rodzaju chusteczek antybakteryjne substancje chemiczne; nie jest to jednak zalecane przez dermatologów.

Ręczniki papierowe mają multum zastosowań. Od najprostszego, czyli czyszczenia, na opróżnianiu nosa, czy zabezpieczaniu pożywienia kończąc. Możesz być zaskoczony, jakie zastosowania mogą mieć ręczniki papierowe.

Ręczniki papierowe wchłaniają więcej niż chusteczki toaletowe i to jest pierwsza rzecz, do której są używane. Ręczniki papierowe mają dużą powierzchnię, idealną do wycierania rozlanych płynów na blatach kuchennych i podłogach, a także w łazience. Nie powodują one również blaknięcia, jak tradycyjne szmaty i gąbki często z czasem. Dzieje się tak dlatego, że nie zawierają one mydła ani wybielaczy, które mogą rozbijać kolory i osłabiać włókna.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Dostępność
Wyróżnienie
szukaj