Nożyczki do biura

Nożyczki to bardzo wygodne do stosowania narzędzia, z których pomocą otwieranie jakichkolwiek paczek, czy przycinanie papieru jest o wiele prostsze. Każde biuro powinno być wyposażone przynajmniej w kilka sztuk tego narzędzia. Nożyczki są najczęściej wykonane z plastiku, a ich ostrza są metalowe. Jeśli zdecydujesz się na zakup przynajmniej jednej pary nożyczek, zwróć uwagę na jakość i trwałość stali.W większości przypadków końcówka ostrza jest spiczasta lub tępa, aby nie zranić człowieka. Czasami jednak trzeba przeciąć coś o podobnej powierzchni, a ostre ostrza mogą uszkodzić przedmiot. Konstrukcja uchwytu zależy od kraju produkcji i wymagań producenta. Na przykład, niektóre nożyczki mają dodatkową pętlę do zawieszenia blisko krawędzi stołu.

Nożyczki występują w różnych rozmiarach: duże i małe są zwykle preferowane przez użytkowników, ponieważ cięcie czegoś dużego (np. grubych rolek papieru) przy użyciu małych nożyczek może być trudne i czasochłonne, ponieważ każdy ruch musi być precyzyjny. Jeśli jednak planujesz używać ich tylko do zadań wymagających oderwania, takich jak otwieranie paczek lub cięcie cienkich kawałków papieru, lub kartonu, np. pudełek.
 

Nożyczki biurowe w Neopak

 

Nożyczki są niezbędnym elementem wyposażenia domu. Prawie każda osoba w domu ma nożyczki. Powinny być one przechowywane w kuchni, ale z jakiegoś powodu lądują w salonie lub sypialni. Można je położyć na stole koło telewizora lub obok łóżka. Najważniejszejest to, że zawsze masz możliwość pociąć coś nożyczkami, kiedy jest to potrzebne!

nożyczki biurowe
 

Możesz kupić kilka par nożyczek i umieścić je w całym domu tak, abyś nie musiał po nie ciągle sięgać. Na przykład możesz trzymać jedną parę w salonie, drugą - w kuchni, a trzecią - pod poduszką na wypadek sytuacji awaryjnych (gdy nie ma innego urządzenia tnącego).

Nożyczki z ostrzami ze stali nierdzewnej są najczęściej używane w środowisku biurowym.

Zostały one stworzone z myślą o częstym użytkowaniu, a ich możliwości tnące są znacznie większe niż w przypadku tak popularnych modeli jak te domowe czy rzemieślnicze (które w pracy biurowej mogą okazać się fatalne). Metalowe elementy pozostaną ostre przez bardzo długi czas. Jeśli chcesz uchronić palce pracownika przed skaleczeniem, nie zaniedbuj mechanizmów zabezpieczających, aby nie przesuwały się wzdłuż rękojeści nawet przy silnym nacisku. Materiał, z którego wykonane są ostrza powinien być ze stali nierdzewnej, ponieważ nie rdzewieje i nie odbarwia się tak łatwo, co daje dłuższą żywotność. Nożyczki z ząbkowanymi ostrzami nadają się również do pracy w biurze. Powinny być używane wyłącznie do papieru - aby nie uszkodzić produktu poprzez zbyt głębokie cięcie.

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo nożyczki z plastikowymi uchwytami i metalowymi ostrzami różnych typów i modeli, a także różnorodne wyposażenie dodatkowe: części zamienne, pokrowce ochronne itp. Możesz kupić je hurtowo lub detalicznie, w zależności od potrzeb i wielkości biznesu.

Nożyczki biurowe w Neopaku


Wśród przedmiotów i akcesoriów używanych w każdym biurze nie może zabraknąć nożyczek. Biurowe nożyczki są jednak narzędziem, które znajdzie zastosowanie także w każdym gospodarstwie domowym, jak również w szkole, czy wielu firmach z niemal każdej branży. Proste w budowie, niedrogie i niezwykle skuteczne nożyczki do biura są przeznaczone do cięcia papieru, taśmy klejącej, kartonu, tkanin  różnych innych tworzyw.

Zasada działania nożyczek jest prosta i identyczna w przypadku wszystkich nożyczek. Te są zresztą dość podobne do siebie. Nożyczki to dwa ostrza połączone ze sobą, które podczas cięcia wykorzystują zasadę dźwigni. To jedna z najprostszych maszyn mechanicznych, która  okazuje się być niezwykle skuteczna w swoim działaniu. Dużym plusem pozostaje też bardzo prosta obsługa. Nożyczki nie wymagają żadnej wprawy, czy szkolenia - nawet dzieci wiedzą bowiem, jak ich używać!
 

Wielozadaniowe nożyczki - przydatne w każdym biurze


Nożyczki do biura to produkt, który powinien łączyć kilka właściwości. Przede wszystkim muszą być skuteczne - proste w obsłudze, ostre i odpowiedniej wielkości. Gabaryty nożyczek to zarówno długość ich ostrza, jak i uchwytów. W asortymencie Neopak znajdą Państwo nożyczki w różnych rozmiarach. Te mniejsze są bardziej precyzyjne podczas cięcia niewielkich nacięć, czy do wycinania precyzyjnych wzorów. Większe nożyczki (o dłuższym ostrzu) pozwalają natomiast szybko ciąć długie nacięcia - na przykład rozcinać na pół kartki papieru, otwierać kartony.

Do typowych zastosowań nożyczek możemy zaliczyć używanie ich jako wsparcie przy przygotowywaniu i odbieraniu przesyłek. Z jednej strony nożyczki pozwalają ciąć papier pakowy, czy pociąć taśmę pakową w odpowiednim miejscu. Jeśli otrzymają Państwo paczkę, nożyczki sprawdzą się doskonale do jej otworzenia. Niezależnie od tego, czy to coś zapakowanego w kopertę, kopertę bąbelkową, kartonowe pudełko, czy w papier pakowy - nożyczki biurowe bez trudu pozwolą otworzyć opakowanie. Dużym plusem stosowania nożyczek jest duże bezpieczeństwo dla operatora - użytkownika.
 

Bezpieczne w użyciu nożyczki biurowe


W każdym biurze warto wyposażyć się w przynajmniej kilka par nożyczek biurowych. Są ostre, tną dokładnie tam, gdzie tego chcemy, a przy tym zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa użytkownikowi. Za ochronę palców przed przypadkowym skaleczeniem odpowiadają uchwyty - otaczają palce i dłonie operatora niemal w całości. Ciężko wyobrazić sobie przypadkowe skaleczenie podczas wykorzystania nożyczek. Wystarczy zachować więc minimalny poziom ostrożności i używać nożyczek biurowych w należyty sposób, by praca była w pełni bezpieczna.

nożyczki biurowe

Nożyczki biurowe nadają się doskonale do codziennej pracy, jak również do sporadycznego wykorzystania raz na jakiś czas. Ten produkt to niezbędne wyposażenie stanowiska pracy osób pracujących przy przygotowywaniu przesyłek (paczek, listów, innych pakunków), ale także w administracji, na recepcji i w wielu innych działach. Wszędzie tam, gdzie pojawia się potrzeba szybkiego rozcięcia czegoś, biurowe nożyczki sprawdzą się doskonale.
 

Rodzaje nożyczek biurowych w Neopak


W naszym sklepie internetowym posiadamy szeroki asortyment produktów pozwalających na przygotowywanie przesyłek, zabezpieczenie ładunków, czy przechowywanie towaru (na przykład na magazynie). Posiadamy też duży wybór akcesoriów biurowych i magazynowych, przedmiotów przydatnych w codziennej pracy, ale także w każdym gospodarstwie domowym. Nożyczki biurowe bez dwóch zdań należą do grupy przedmiotów, które zdecydowanie warto mieć pod ręką. Mamy wiele rodzajów nożyczek biurowych, a nasi klienci chętnie wybierają między innymi:
Nożyczki o długości kilkunastu do dwudziestu centymetrów są najbardziej uniwersalne w pracy biurowej. Taka wielkość to dobry kompromis pomiędzy możliwością precyzyjnego wycinania mniejszych nacięć, jak i szybkiego przecinania większych powierzchni.
 

Ile kosztują nożyczki w Neopak?


Nożyki biurowe są niemal niezbędnym produktem w każdym biurze i gospodarstwie domowym. W naszym sklepie znajdą Państwo nożyczki,które są wykonane z zachowaniem najwyższego poziomu staranności. Wysokiej jakości, markowe nożyczki biurowe w Neopaku kosztują od kilkunastu do 20 złotych za parę. Droższe modele oferują ergonomiczną rączkę i “miękkie” ostrze. To znacznie podnosi komfort codziennej pracy z wykorzystaniem tego przydatnego narzędzia.

Nożyczki biurowe Donau to produkt, który doceniły już tysiące pracowników w biurach, szkołach i innych miejscach pracy. Renomowany producent jest gwarancją wysokiej jakości wykonania.
 

Gdzie kupić nożyczki biurowe?


Zapraszamy do sprawdzenia naszego asortymentu. W Neopaku znajdą Państwo nożyczki biurowe w uniwersalnym rozmiarze. Dobrze sprawdzą się zarówno w codziennym użytku jak i od czasu do czasu. Kupując nożyczki biurowe w Neopaku mogą być Państwo pewni wysokiej jakości wybranego produktu.

Zapraszamy też do zapoznania się z naszym artykułem: jak naostrzyć nożyczki?
    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie