Denka do tub

Wykonane z mocnej tektury tuleje kartonowe to specjalistyczne opakowanie przeznaczone do zabezpieczania wszystkich materiałów i przedmiotów, które powinny być przechowywane w formie rulonu. Najczęściej osłaniają zatem prace graficzne (obrazy, rysunki, szkice), wydruki mało- i wielkoformatowe, mapy, projekty, artykuły dla plastyków, tkaniny. Można w nich bezpiecznie przewozić także przedmioty szklane i ceramiczne (delikatne dekoracje, lampy, butelki, elementy oświetleniowe) oraz metalowe i drewniane (profile, rurki, listwy, elementy konstrukcyjne). Zastosowanie tulei ogranicza wyłącznie rozmiar ochranianego przedmiotu.


Dodatkowe funkcjonalności można uzyskać dodając do kartonowej rury dodatkowe elementy zabezpieczające: wypełniacze i zatyczki. Te drugie to wykonane z tworzywa sztucznego denka do tub. Ich użycie uniemożliwia wydostanie się zawartości z opakowania i doskonale chroni przed zanieczyszczeniami (np. kurzem) lub zawilgoceniem. Denka wykonane są z polietylenu typu LDPE, który zapewnia ich dużą wytrzymałość mechaniczną i zapobiega przedostawaniu się do opakowania wilgoci i zanieczyszczeń.


Denka do tub – cechy:

  • dostępne w różnych średnicach (5 – 12 cm)

  • lekkie i łatwe w użyciu

  • wytrzymałe na obciążenia

  • nadające się do wielokrotnego użytku

  • tanie


Zastosowanie denek pozwala na wygodniejsze transportowanie tub bez ryzyka uszkodzenia, a nawet zdekompletowania przewożonej zawartości. Zatyczki okrągłe pomagają również w bezpiecznym magazynowaniu przedmiotów, stanowiąc perfekcyjne wykończenie opakowania tulejowego. Ich użycie umożliwi także wykorzystanie krótszych tulei jako opakowań do luźnych lub sypkich towarów – artykułów spożywczych lub drobnych artykułów dekoracyjnych. Denka mają estetyczny, biały kolor, więc zamknięte za ich pomocą tuleje po naniesieniu oryginalnej grafiki staną się opakowaniem nie tylko praktycznym, ale i bardzo efektownym.


Oferowane przez nas zaślepki pasują do większości tub kartonowych dostępnych na rynku.

 

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Filtruj karton po wymiarach
Długość kartonu [mm]Szerokość kartonu [mm]Wysokość kartonu [mm]
Format
Długość
Szerokość
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj